dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

699 000 zł126 m² 5 569,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 125,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie na osiedlu w Dzierżoniowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 621,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Królewskiej w Głogowie. Mieszkanie do generalnego remontu, co pozawala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

948 998 zł156 m² 6 075,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/bliźniak stan deweloperski/krępice/okazja/6 pokoi/ogród/pompa ciepła Ostatnia sztuka! Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szymanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł135 m² 14 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Zalesie! Perełka przy jeziorze i Odrze Działka 473 m2 | 5 pokoi | Klimatyczna nieruchomość Otoczenie nieruchomości: dom usytuowany w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo fajny dom w cichej i spokojnej lokalizacji w Mieroszowie. Dom formie bliźniaka o powierzchni 200 m2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

994 980 zł97 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z trzema balkonami ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 96,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

324 000 zł42 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem O ferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42m2 składaj ą cego się 3 pokoi, usytuowane w spokojnej okolicy. Nieruchomość przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Byków,dolnośląskie

336 674 zł1 126 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w urokliwej miejscowości Byków, zaledwie 2 km od Długołęki i niecałe 20 km od Wrocławia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

680 000 zł53 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z balkonem położony w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2020 roku. Osiedle położone jest w Smolcu przy ulicy Granitowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Chełmiec. W mieszkaniu znajduje się duży salon, sypialnia, pojemna garderoba, kuchnia i łazienka z wanną. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe + garderoba bądź miejsce na biuro, o powierzchni 69,99 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku na Oporowie. Można zrobić drugie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 52m2/lux/garaz /nowy blok widok staw Polecamy Panstwu na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 zlokalizowane przy ul. Głównej Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

230 000 zł900 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Media: kanalizacja i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

447 000 zł49 m² 9 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze w dzielnicy Jeleniej Góry -cieplicach Śląskich. Mieszkanie o pow. całkowitej 55,97m2 i użytkowej 49,27m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z balkonem i garażem murowanym okoł 50m w miejscowości Głuszyca i pięknym widokiem na góry. Piętro 2 - 3 pokoje , - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 250 000 zł114 m² 10 964,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Polecam Państwu jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podwrocławskim Wilkszynie. Nieruchomość z 2024 roku, o pow. całkowitej 114 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie polecam przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kruczej w pobliżu Sky Tower. Lokal znajduje się na 8,5 piętra, okna plastikowe, podłoga w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

blisko centrum / zieleń / gotowe do wprowadzenia / pełne wyposażenie na sprzedaż przestronne mieszkanie 44.2 m2 - IDEALNE DLA PARY LUB POD WYNAJEM ul. Piękna 58b - inwestycja prestiżowego dewelopera i2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Wrocławia. W pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. 700m od Aquaparku, 1,2km od Galerii Wroclavia, 1,8km od Sky Towera. Pod blokiem Przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czeszów

Czeszów,dolnośląskie

323 106 zł7 693 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idalna działka dla osób, które poszukują ciszy i spokoju oraz nie chcą mieć sąsiadów za płotem. Działka w obecnym mpzp funkcjonuje jako łąka, ale w przyjętym już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, 3 pok. z ogródkiem, psie Pole! Opis: polecam mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie z miejscem postojowym przed blokiem, piwnicą i ogródkiem. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł160 m² 1 812,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/hit Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł201 m² 4 927,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Świdnicy, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Rynku oraz zalewu i parku. Rok budowy połowa lat 70-tych. Działka o pow. 538 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

179 000 zł42 m² 4 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przyjemne mieszkanko z bezpośrednim wyjściem do ogródka. Mieszkanie przeszło kapitalny remont : - wymieniono wszystkie instalacje - nowe drzwi wewnętrzne oraz wejściowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł166 m² 5 558,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolna

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł61 m² 11 532,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

M3 Z balkonem, wyposażone, stan idealny! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 60,7 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Wielkopolnej w Oleśnicy. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł89 m² 6 138,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu w kamienicy na Sołtysowicach, położone na Alei Poprzecznej. Mieszkanie nadaje się idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

429 901 zł46 m² 9 337,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł65 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 341,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/top/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł90 m² 11 097,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! bliźniak na kameralnym osiedlu - promocja do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arctowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł107 m² 10 215,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Spokój i zieleń w sercu Grabiszynka, z widokiem na Park Grabiszyński - to tylko początek uroków tego mieszkania. Cały budynek, w tym mieszkanie, przeszły kompleksową modernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

739 000 zł60 m² 12 279,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z dużym ogrodem 206 m2 i miejscem parkingowym położony w niskim budynku czterolokalowym z 2023 roku. Osiedle położone jest w Kiełczowie.