dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

498 444 zł44 m² 11 328,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tramwaj do centrum/pok/2 Rozkład /43m2/ Park zachodni!. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1995 rokuwrocław, ul. Dokerska Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 149 999 zł137 m² 8 394,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwy i niepowtarzalny dom wolnostojący, wybudowany w 2020 r, położony w sercu Karkonoszy. Dom znajduje się w otulinie drzew, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

1 229 000 zł201 m² 6 129,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 200m2, zlokalizowany na Wojnowie. Wybudowana w 2008, nieruchomość przestronna posiadająca wiele pomieszczeń łazienki i ubikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 349 001 zł160 m² 8 431,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Żórawina, bezpośrednie sąsiedztwo wrocławia, dwa domy jednorodzinne, działka 1560 M2 centralna część miejscowości, druga lina zabudowy, pks I pkp, autostrada A-4, 7 kw do granic wrocławia Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł76 m² 8 574,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! cena promocyjna do końca października 655 tys.! Kontakt do doradcy: PM SILESIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona- czekamy na dokumenty * Spokojna okolica teraz promocja! cena przed promocją 950000 zł! Parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagonowa

Wrocław,dolnośląskie

825 534 zł51 m² 16 206 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz sposobu na ulokowanie kapitału z szybkim zwrotem? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Na sprzedaż lokal inwestycyjny z możliwością odliczenia 23% vatu. Kwota przedstawiona w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60 m2, mieszczące się na parterze, w dwupiętrowej kamienicy wraz z ogródkiem o powierzchni 110 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł43 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu z 2014 roku na wrocławskim osiedlu "promenady Wrocławskie" na Kleczkowie. Lokalizacja jest idealna zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż przestronny dom (240m ) w Obornikach Śląskich - idealne dla dużej rodziny, dwóch rodzin lub apartament inwestycyjny! Oferujemy do sprzedaży duży i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

180 000 zł1 051 m² 171,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację działki budowlanej w Marczycach. Teren płaski, pokryty trawą. Nie wymaga wielu przygotowań do budowy. Szerokość działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! W 2016 roku zostały wymienione okna oraz zrobiona elektryka Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego Mieszkanie o pow 59,55 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Lokalizacja: gądów Mały, metraż: 65 m2, piętro: 8/8, rozkład: salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka, - wc, - przedpokój. Największe atuty: - widok z okna na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Chełstówek

Chełstówek,dolnośląskie

199 000 zł13 455 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnej działki w niedalekiej okolicy Twardogóry? Cisza, otoczenie natury oraz piękny widok na centrum miasta tworzy idealne warunki, sprzyjające odpoczynkowi :) Działka leśna i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszczelarska

Głogów,dolnośląskie

134 000 zł900 m² 148,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, ul. Pszczelarska, działka budowlana o powierzchni 9 ar, sprzedaż, 135 000 zł Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 9ar, pod budowę budynku mieszkalnego, usytuowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł50 m² 11 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością zakupu garażu. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim Polu przy ulicy Litewskiej. Osiedle spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł74 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,5 m2 z tarasem z widokiem na zieleń, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z 2012 roku na Zakrzowie. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę 36 m 2 , usytuowane bloku w Świdnicy z pięknym widokiem na góry. Na mieszkanie składają się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Oleśnica,dolnośląskie

295 000 zł30 m² 9 886,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą przytulnej kawalerki znajdującej się przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, ma powierzchnię 29,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży małe dwupokojowe mieszkanie, położone w kilkurodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz kotłowni, która po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miętowa

Mirków,dolnośląskie

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 60m2 plus garderoba 2m2 + wyremontowane poddasze 19m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Włodowice

Włodowice,dolnośląskie

290 000 zł83 m² 3 487,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie z ogrodem i działką w cichej i spokojnej okolicy 86 m2, znajduje się wraz z działką we wsi Włodowice, na Dolnym Śląsku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

699 000 zł135 m² 5 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego posadowionego na działce o powierzchni 9,5 ar w miejscowości Biała, gmina Chojnów. Bardzo dobry dojazd do Chojnowa, legnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu "millenium II" przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. To przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sądrożyce

Sądrożyce,dolnośląskie

350 000 zł5 324 m² 65,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości: przedmiotem oferty są 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 380 000 zł308 m² 4 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł94 m² 5 207,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe - parter domu 2-rodzinnego, z niezależnym wejściem, podjazdem wyłożonym kostką granitową oraz wiatą na samochód. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł50 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: śródmieście, metraż: 50 m2, piętro: 2/5, kuchnia oddzielna. Rozkład: salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - mieszkanie jest dwustronne, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł31 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2m2, zlokalizowane przy ulicy Drukarskiej 31 na Wrocławskich Krzykach. Jest to idealna nieruchomość na start/dla singla/pary/pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowary

Kowary,dolnośląskie

295 000 zł76 m² 3 881,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem. Nieruchomość przeszła kapitalny remont, jest gotowa do wprowadzenia. Lokal położony w zadbanym kilkurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł1 507 m² 437,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na ul. Widokowej z Widokiem na Okolicę Możliwość zakupu całej działki 1507 m2 za 660 000 zł! Działka budowlana lokalizowane przy ul. Widłakowej 1507 m2! Działka posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 700 m² 7 059 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż biurowiec o powierzchni 1700m2 położony przy ul. Armii Krajowej na działce o powierzchni 3.400 m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

837 731 zł38 m² 21 759,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na skalę europy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę w spektakularnej inwestycji Bernardyńska 4 na Starym Mieście we Wrocławiu. Bezpieczne transkacje wspieramy ważną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

407 500 zł53 m² 7 729,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpośrednio, bez 2% podatku pcc i prowizji! Oszczędzaj już na starcie! Obsługa również w języku ukraińskim i rosyjskim - bez barier językowych! (poniżej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

273 275 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność cena do negocjacji! Zapraszam do składania ofert dotyczących mieszkania w stanie developerskim w inwestycji Boguszyce 110. Inwestycja jest już po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Drągów

Drągów,dolnośląskie

149 000 zł2 501 m² 59,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnej, cichej okolicy? Zamierzasz wybudować dom w otoczeniu lasów? Cenisz przyrodę i lubisz kontakt z naturą? Ta działka jest dla Ciebie! Zrealizuj marzenie o posiadaniu.