dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 45m2, znajdującą się przy Placu Grunwaldzkim, w świetnie utrzymanej kamienicy z roku 1905. Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł27 m² 12 518,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26.m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, okolice ul. Białowieskiej Usytuowane jest na piętrze 11/11 (winda) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 300 000 zł159 m² 8 189,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam duży dom w zabudowie bliźniaczej na działce ponad 600m2 - tak to powierzchnia działki dla połówki bliźniaka! Dom posiada przemyślany układ pomieszczeń oraz liczne udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po remoncie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe (opcja 4 pokoi) o pow. 60 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Pilczyce / Kozanów, okolice ul. Pilczyckiej Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

216 000 zł1 196 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

429 900 zł51 m² 8 360,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu kapitalnego - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

340 000 zł1 430 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł54 m² 4 823,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 53,70m2 plus piwnica 2m2. Lokal składa się z dużego salonu z balkonem na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 152 m , położony na działce o powierzchni 540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w samym sercu miasta. Idealne dla młodych i aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 790 000 zł270 m² 6 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł79 m² 9 148,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie 3 pokojowe, w dobrym stanie, w pięknie wyremontowanej kamienicy, rejon Pl. Grunwaldzki. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako wygodne mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

633 250 zł57 m² 1 118,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzyków

Brzyków,dolnośląskie

156 000 zł1 200 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry posiadam na sprzedaż działkę na budowe domu z uzyskanymi wz media przy działce dobre połączenie z Wrocławiem S5 więcej infopozdrawiam Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

11 900 000 zł98 100 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł1 019 m² 304,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1019 m2 położoną w malowniczej okolicy Trzebnicy przy ulicy Fiołkowej. Trzebnica to malownicze miasto, które zyskuje na popularności, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

522 381 zł59 m² 8 855,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, ostatnie 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji. Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku- zapewniając ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł23 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4/11 piętrze bloku z lat 80tych (wielka płyta) dostępne dwie windy. Blok po termomodernizacji klatka schodowa czysta i schludna , instalacje w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł56 m² 3 136,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 położone jest na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł65 m² 11 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż! Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

1 099 000 zł188 m² 5 860,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Bez prowizji, bez pcc! Z przyjemnością przedstawiam unikalną ofertę nowoczesnego, w pełni energooszczędnego domu wolnostojącego o podwyższonym standardzie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

199 000 zł1 395 m² 142,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej 13,955 ar - położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chróstnika. Nieruchomość składa się z działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł88 m² 22 796 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze w Centrum Miasta/4 pokoje/balkon 31m2 Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się w Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Oława,dolnośląskie

1 099 000 zł132 m² 8 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 132,3 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej dzielnicy "zaodrze" w Oławie, w otoczeniu przyrody i spokoju, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa o łącznej powierzchni 3267 m położona na Muchoborze Wielkim. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem 5ag - Teren aktywności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

599 999 zł72 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Duże czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w samym centrum miasta, na rynku. + czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką oraz toaletą. + mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

225 000 zł37 m² 6 037,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,27 m2, znajdujące się na 2 piętrze. W jego skład wchodzi: pokój z loggii Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

Działka W dębinie nieopodal strzelina białego kościoła Do sprzedaży dom wraz zabudowaniami gospodarczymi położony na działce 1988 m2. Dom do remontu kapitalnego. Budynki gospodarcze częściowo.