dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 100 000 zł58,27 m² 18 877,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard Na sprzedaż komfortowe, nowe i dotychczas nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,38 m² 7 638,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż dwupokojo we mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej i zielonej części Miłkowa (koło Karpacza).Mieszkanie o powierzchni 44,38m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy trzylokalowy o powierzchni 120 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Wykroty.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł38 m² 18 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji na wrocławskim Szczepinie w inwestycji oddanej w roku - Nowy Grabiszyn! nieruchomość ma 37,98 m2 I składa się Z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reserwacja! Przedstawiamy Państwu do zakupu nowoczesną i bardzo komfortową kawalerkę o powierzchni 34 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

20 400 000 zł120 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt zgodnie z mpzp pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,40 m² 6 073,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest w stanie bardzo dobrym, po termomodernizacji. Klatka schodowa jest czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł45,70 m² 18 490,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie premium w centrum Wrocławia lofty platinum Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Lofty Platinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w miejscowości Czechy. Lokalizacja: miejscowość Czechy, gmina Jaworzyna Śląska. Oddalona około 4 km od Jaworzyny Śląskiej. W miejscowości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o pow. 14 ar. Działka położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Jerzmanowa w bliskiej odległości od parku, urzędu Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł973 m² 256,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej okolicy objęta mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 828 m2 z udziałem w sąsiadujących działkach drogowych 145 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł48 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 156 m² 224,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1156 m | pod bliźniaka | brzezina - ul. Konwaliowa | 259 999 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1156 m , położona przy ul. Konwaliowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje - okazja inwestycyjna / oferta limitowana Cena wyraźnie poniżej rynku - oferta o charakterze inwestycyjnym, dostępna dla zdecydowanego klienta w trybie pilnym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż duży dom z potencjałem-156 m + działka 23 ary. Międzybórz, ul. Kościelna. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 156 m , usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł244 m² 2 418,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dom jednorodzinny 244 m | Duża działka 1141 m | Czernica pod Wrocławiem | Potencjał na dwa mieszkania! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 244 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł130,87 m² 1 520,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Świerzawy, w malowniczej okolicy, zaledwie 16.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł35 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny | 1200 zł miesięcznie dochodu | najemca już w lokalu Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia. Stały przychód na poziomie 1200 zł miesięcznie, co daje 14 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 4693 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla dwukondygnacyjnego budynku jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 150 m2 i kubaturze 1500 m3.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł754,58 m² 13 252,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia i lasu. Nieruchomość znajduje się niecałe 3 km. od południowo zachodniej granicy miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł120 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu piękną, klimatyczną kamienice z 1910 roku, charakteryzującą się dużym potencjałem aranżacyjnym i wyjątkową wysokością pomieszczeń! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł87 m² 3 678,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem! Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym- kwiaciarnią zlokalizowana na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł140 m² 1 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Marzysz o domu z duszą ? Zawsze chciałeś mieć duży ogród, ciszę i spokój? Idealnie! Mam dla Ciebie dom z duszą, poniemiecki, charakteryzujący się ok 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Zebrzydowa , gmina Nowogrodziec. Działka narożna o powierzchni 800 m2, o kształcie regularnym zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł40,20 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | wysoki parter | słoneczne Głogów, ul. Sikorskiego Cena: 255 000 zł Powierzchnia: 40,20 m Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową ofertę dom w Bożkowie z dużą działką budowlaną, położony w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, z pięknym widokiem na góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł42,99 m² 1 977,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w vista nieruchomości Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze budynku. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, kopalina, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Polecam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 691m2,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 726 m² 133,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1726 m2 w malowniczej miejscowości Rakoszyce, w gminie Środa Śląska. Opis nieruchomości: - teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70,65 m² 11 026,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż urządzony z gustem dom szeregowy z tarasem i pompą ciepła Lokalizacja: groblice, gm. Siechnicepowierzchnia domu: 70,65 mpowierzchnia ogródka z tarasem: ok. 20 mukład: 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł2 800 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedsiębiorco, zainwestuj swój kapitał w prosperujący Hotel 3 gwiazdkowy. Pewną lokatę kapitału zapewni Ci prosperujący Hotel 3 gwiazdkowy z 26 pokojami dla 80 gości z trzema salami.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł170 m² 12 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący na działce 750 mkw | wysoki standard | duży garaż dwustanowiskowy | starannie zaprojektowany ogród | oaza spokoju Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,31 m² 6 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Malczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie w bloku o pow. 41,31 m kw. położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, wc, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.