dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie dom parterowy wolnostojący z ładnie zagospodarowaną działką Nieruchomość zlokalizowana w Brzeziej Łące przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

210 000 zł3 724 m² 56,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż 5/6 działki w miejscowości Szarocin, obręb Leszczyniec o powierzchni 3724,16m2 (działka powstanie z podziału geodezyjnego działki nr 372/2 - koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roosevelta

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł108 m² 3 687,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż II - poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Franklina Roosevelta. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 690 000 zł245 m² 6 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, który został wybudowany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Karpacz,dolnośląskie

492 000 zł21 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: karpacz/ul. Strażacka Metraż: 20,93 m2 Zabudowa: kameralna, trzy wolnostojące budynki(tylko 56 apartamentów). Działka inwestycji 1,5 ha. Dostępny: do uzgodnienia. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł66 m² 7 007,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oryginalnie wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o pow. 65,5m2 usytuowane na IV piętrze w kamienicy w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł64 m² 6 031,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Basztowej. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Obora

Obora,dolnośląskie

449 000 zł165 m² 2 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty A my zrobimy resztę! ostatnia sztuka W stanie surowym zamkniętym! Masz problem Z przyłączami? Nie martw się! U nas możesz nabyć gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł63 m² 4 263,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, park Zdrojowy. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł144 m² 6 896,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferujemy do sprzedaży 5. pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 144,28 mkw., położony we Wrocławiu przy ul. Chodkiewicza. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

428 000 zł7 148 m² 59,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrowina | Gmina Oleśnica | Działki zanurzone w lesie | Tereny na ryby i grzyby Oferta na wyłączność Nabywca nie płaci wynagrodzenia na rzecz biura. Wynagrodzenie pokrywa w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Oława,dolnośląskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy,ciepłe,do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe,bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł2 200 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 898 m²

Tylko u nas! Porozmawiajmy o ofercie! Polecam nieruchomość komercyjną zabudowaną budynkiem o przeznaczeniu magazyn-produkcja z wydzieloną przestrzenią biurową, socjalną, szatnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

209 000 zł28 m² 7 472,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam w ofercie przytulna kawalerka znajdująca się na osiedlu Staszica, ul Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w tym samym budynku co spółdzielnia mieszkaniowa im St.Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnickiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z gotową do zamieszkania kawalerką o powierzchni 29,61 m2. Otoczenie nieruchomości: śródmieście to część Wrocławia położona na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 , usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze Ogrzewanie miejskie bez opomiarowania 3 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Kolejny etap- planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 197 000 zł200 m² 7 878,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Lokalizacja: śródmieście, blisko parku, w zielonej okolicy. Bliskość natury, możliwość korzystania z terenów zielonych na codzienne spacery czy aktywności na świeżym powietrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł68 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5m2, zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego, (ołbin, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny/inwestycja kapitału. Ołbin to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Będkowo

Będkowo,dolnośląskie

189 000 zł3 402 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Będkowie - idealna na Twój wymarzony dom! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Będkowie, usytuowaną zaledwie 1 km od Trzebnicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 040 000 zł60 m² 17 227,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,37m na Jagodnie. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2021. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł33 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł23 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna kawalerka czeka na klienta! Miejsce postojowe w cenie! Polecam na sprzedaż kawalerkę w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pułaskiego. Mieszkania z 2018 roku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

486 873 zł32 m² 15 296 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 512 498 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

683 700 zł61 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na rynku pierwotnym! Lokalizacja: wrocław Żerniki, ul. Kosmonautów Powierzchnia: 60,51 m Balkon: 5 m Bezpośredni dostęp do aow, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

629 991 zł46 m² 13 609,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gaj Lux aprtament/ 46m2 Rozkład / blok 2009/premium! Top! Polecamy 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z południową ekspozycją, z osobną kuchnią - w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

112 000 zł5 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Cielętnikach, gm. Zawonia, pow. Trzebnica, oznaczona w ewidencji gruntów jako łąka (ł IV), w części zadrzewiona. Nr działki 145, obręb Cielętniki. Nie objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w malowniczej części Osiedla Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wesoła

Krzyków,dolnośląskie

286 365 zł1 123 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu zieleni - dostępna tylko u nas! Gratis! Projekt domu i pozwolenie na budowę w cenie! Lokalizacja: krzyków, gmina Czernica - malownicza okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 162 500 zł49 m² 23 537,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Koniecznie obejrzyj film prezentujący nieruchomość! Umowa cesji deweloperskiej do apartamentu przy Parku Szczytnickim. Oferujemy na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 49,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 500 zł28 m² 17 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł53 m² 7 670,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej okolicy - Zabobrze III. Mieszkanie o pow. 53,45 m2, usytuowane na drugim piętrze bloku po termomodernizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Siechnice | 63,80 m2 | Ogród | Rolety Zewnętrzne | - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w Siechnicach przy ul. Włościańskiej - przestronne mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

770 001 zł65 m² 11 840,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Gaiki, gmina Jerzmanowa, powiat głogowski, województwo dolnośląskie. Dom stoi na działce o powierzchni 9 arów. Dodatkowo do oferty dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Stradomia Wierzchnia,dolnośląskie

215 000 zł1 523 m² 141,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis: działka budowlana o powierzchni 1523m2 położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia przy ulicy Jodłowej w sąsiedztwie zalew Stradomia pow. 30 ha , utworzony na rzece Widawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł50 m² 5 566,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój, usytuowane na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym po przeprowadzonej termomodernizacji. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

571 329 zł54 m² 10 599,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 3-pokojowe na rynku pierwotnym! Lokalizacja: wrocław Maślice Powierzchnia: 53,90 m Balkon: 5 m Świetna komunikacja: autobusy w pobliżu, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Trzebnica,dolnośląskie

999 000 zł98 m² 10 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97,75 m2 znajdujące się na osiedlu "panorama" przy ulicy Wrocławskiej w Trzebnicy. Osiedle wybudowane zostało przez "triada Dom" i oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.