dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

909 000 zł130 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Złóż ofertę , porozmawiamy o cenie :) Nie musisz martwić się o ekipę, nadzorować prac budowlanych, ten dom jest już wykończony w standardzie premium i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 432 660 zł110 m² 13 001 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie o powierzchni 110,2m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą tuż koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

567 900 zł32 m² 14 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na Browarach Wrocławskich gdzie toczyła się historia polskiego gorzelnictwa. Mieszkanie o pow. 32,63m2 gotowe do zamieszkania. Budynek został oddany do użytku więc zapraszam Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka o powierzchni 26m2 Rozkład pomieszczeń: *aneks z salonem *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon - b.duży jak do metrażu mieszkania *piwnica Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Praktyczne, wygodne mieszkanie do zamieszkania od zaraz, dwa pokoje z otwartą kuchnią. Wysoki parter.Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł54 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,49 m na 9. piętrze, z wyjątkową panoramą miasta. Idealne dla osób, które pragną dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł62 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 7. piętrze w 8-piętrowym bloku z 1987 roku, przy ul. Zemskiej. Budynek otoczony jest zielenią, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

756 543 zł60 m² 12 630,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie w bardzo atrakcyjnej okolicy. Świetne jako zakup inwestycyjny. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 303 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Wyobraź sobie życie w miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki poranną kawę z lokalnej piekarni, zakupy na pobliskim bazarku czy wieczorne spacery wśród zieleni. Takie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 745,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rodzinne mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym osiedlu - idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie komfort, spokój i bezpieczeństwo? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

986 920 zł58 m² 16 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pławna Górna

Pławna Górna,dolnośląskie

990 000 zł296 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Jeśli marzysz o posiadaniu własnego domu z możliwością prowadzenia agroturystyki w urokliwym otoczeniu, to mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszam Cię do odkrycia tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bławatna

Kiełczów,dolnośląskie

1 899 000 zł230 m² 8 256,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 181 m²

Piękny i nowoczesny dom wolnostojący z basenem, ogromnym ogrodem. Pięknie położony na końcu cichej ulicy. Lokalizacja : Kiełczów, gmina Długołęka, ulica Bławatna 230m2 /5 pokoi + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mała Ogrodowa

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

551 200 zł49 m² 11 249 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below Przedstawiamy Państwu wygodne 3 pokojowe mieszkanie położone w Obornikach Śląskich na nowym osiedlu (z 2021 r.) przy ul. Małej Ogrodowej 10a. Mieszkanie Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 900 zł40 m² 5 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W bloku Z wielkiej płyty po termomodernizacji, w dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 40,03m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

1 349 990 zł98 m² 13 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 98 m w okolicy ul. Pomorskiej wyjątkowa oferta do zamieszkania lub inwestycji. Piękne 98-metrowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł56 m² 15 339 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości super mieszkanie na starym mieście W apartamentowcu Z 2019 R.! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 995 zł72 m² 10 538,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe | 3pok + 52m2 antresola | parking | ogródek!.| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Wysoka,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu 2 pokojowe mieszkanie z 2 tarasami o powierzchni użytkowej 44,93 m2 na poziomie niskiego parteru w 3 piętrowym budynku z 2010 r. w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

960 000 zł71 m² 13 521,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i nowoczesne mieszkanie, znajdujące się w prestiżowej sypialni Wrocławia - Bielanach Wrocławskich. *** możliwość zaaranżowania mieszkania na 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ratowice,dolnośląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Jeżeli szukasz inwestycji z ogromnymi możliwościami aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 57 m2 na 1 piętrze 2 piętrowego budynku z 2008r. w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 187 zł43 m² 12 667,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie realizacją do 11.2024! Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe z ogrodem na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

892 000 zł143 m² 6 243,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogrodem - kamernale osiedle 24 domów. Powierzchnia całkowita: 135,29m2 parter 75,07m2 Wiatrołap 4,21m2 Pom. gospodarcze 2,62m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 48m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 33,46m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją wschodnią, na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu dostaniesz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł98 m² 5 269,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 98,50m 2 , usytuowane na parterze kamienicy, składa się z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

358 552 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 455 550 zł91 m² 15 991,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 91,02m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 000 zł31 m² 17 829,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52.53m2 plus ogromny balkon o powierzchni 15.5 m2! 6 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł39 m² 7 406,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m zlokalizowane na 3- piętrze w centrum Świdnicy , przy ul. Siostrzanej. Mieszkanie wymaga remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pawłowicka

Pasikurowice,dolnośląskie

298 000 zł1 000 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o wielkości 1000 m2 w Pasikurowicach Gmina Długołęka. Idealne miejsce na budowę swojego domu w prężnie rozwijającej się okolicy. Działka o numer 425/22,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

434 900 zł27 m² 16 227,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położna w najbardziej pożądanej dzielnicy Wrocławia! krzyki - krzyki Atuty mieszkania: - tereny zielone - Park Kleciński, park Krzycki - przestronna - 2,7h.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij