dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

6 500 000 zł4 702 m² 1 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Home Brand przedstawia przytulne jasne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 w samym centrum Leśnicy. Nieruchomość jest gotowa do użytku. Atuty: - zielona okolica - rozbudowana komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

831 910 zł67 m² 12 472,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Krzykach-Partynicach! Kupując to mieszkanie nie płacisz pcc 2% i prowizji. Doskonała lokalizacja - tylko 20 minut od centrum, bliskość dróg krajowych i Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

383 000 zł48 m² 8 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż, ulokowane na drugim piętrze zadbanego bloku mieszkalnego w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

890 000 zł900 m² 988,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w cichej, spokojnej oraz urokliwej okolicy w Szklarskiej Porębie Dolnej. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę oraz projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

564 617 zł34 m² 16 754,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 09.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 594 333 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł57 m² 10 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 900 zł28 m² 14 850,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

655 100 zł52 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie W 1 etapie oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni prawie 52,45m2 z 6,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł35 m² 11 988,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł50 m² 16 501 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z możliwością samodzielnego zaaranżowania przestrzeni! Możliwość wydzielenia 3 pokoi! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 50,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

663 000 zł64 m² 10 296,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

571 303 zł39 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: patrycja Kaczmarek tel. Idealna nieruchomość dla singla lub pary na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji - stan deweloperski. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

355 000 zł96 m² 3 680,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 96,45 składa się z: salonu kuchni z jadalnią 2 sypialni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł28 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim, ocieplonym, ceglanym bloku z 1967 przy ul. Nyskiej. Ulica Nyska się znajduje w jednej z najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

415 546 zł47 m² 8 860,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 000 zł31 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w nowym kompleksie, na który skadają się trzy budynki z windą i garażami podziemnymi,.Teren ogrodzony wjazd zabezpieczony szlabanem Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł84 m² 8 808,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2. Nieruchomość składa się z: - salonu (19,5m2) - pokoju (15,8m2) - kuchni (13,8 m2) - przedpokoju (9,8m2) - garderoby (6,2m2) - łazienki (3,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 351 zł58 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

456 100 zł34 m² 13 554,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

452 000 zł47 m² 9 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł54 m² 7 476,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stan deweloperski/stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

437 200 zł30 m² 14 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferowany dom jest szeregiem środkowym, trzypoziomowym, dwupiętrowym z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2) i nocną na 1 piętrze (58,7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł58 m² 6 568,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe, funkcjonalnie ,wymienione instalacje ,nowa stolarka okienna , drzwi przeciwwłamaniowe, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależy piwnica. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 614 200 zł1 153 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atakcyją działkę budowlną w ścisłym centrum miasta. Działka o regularmym kształcie kwadratu , zadbana z dostępem do drogi asfaltowej. Na terenie posesji kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5