dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

584 572 zł41 m² 14 257,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 41m2 w bloku z 1980 roku piwnicą przy ulicy Gajowej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

100 000 zł48 m² 2 680,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie do kapitalnego remontu! jerzmanki! 2 pok., POW. 48,50 M2, i piętro! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 864,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę po generalnym remoncie, znajdującą się na 3. piętrze. Mieszkanie o łącznej powierzchni 30,59 m składa się z jasnej kuchni, przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

774 999 zł71 m² 10 946,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

English below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 ,8 m 2 przy ul. Podwale (wjazd od ul. Zelwerowicza). Mieszkanie jest położone jest na I piętrze. Kamienica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

253 000 zł54 m² 4 722,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ulicy Przemysłowej! To nieruchomość o powierzchni 53,57 m2, położona na trzecim piętrze, gwarantującą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

749 995 zł59 m² 12 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Obornicka 2 km centrum/lux/3pok/60m2 top/rozkład Polecamy na sprzedaż piękny apartament ul Obornicka 27 w odległości ok 8 min od centrum Super lokalizacja W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł54 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje na Pl. Grunwaldzkim, po remoncie. Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe na siódmym piętrze, w centrum, o łącznej powierzchni 54 m2 w budynku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świątnicka

Wrocław,dolnośląskie

608 661 zł57 m² 10 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu wyjątkową inwestycję na wrocławskich Krzykach osiedle Księże Wielkie. Atuty lokalizacji: - doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł54 m² 6 081,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w Głogowie przy ulicy Kasztelańskiej, w cichej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 48 M2 .JELENIA GÓRA -blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego po generalnym remoncie położonego blisko centrum Jeleniej Góry o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grębocicka

Przedmoście,dolnośląskie

549 900 zł140 m² 4 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Przedmoście o powierzchni 140m , położony na dużej działce zapewniającej ciszę, spokój i czyste powietrze. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

864 000 zł60 m² 14 354,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,19 m na Kleczkowie. W skład mieszkanie wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

649 048 zł63 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej! Inwestycja składa się z zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych z pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m w doskonałej lokalizacji - Nowy Zawiszów , Świdnica. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagłębiowska

Wrocław,dolnośląskie

5 100 000 zł805 m² 6 335,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek usługowo- handlowy przy ulicy Opolskiej - Księże Wielkie Nieruchomość komercyjna, atrakcyjna dla inwestora lub firmy. Księże Wielkie jest to okolica mocno rozwijająca się. Powstaje dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł45 m² 13 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości, która znajduje się na wrocławskich Stabłowicach, przy ul. Kokosowej 13. Mieszkanie według kw ma metraż 44,54 m2 i składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł180 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:554 m²

Witam Państwa, posiadam do sprzedania duży dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej ok 180m2 wraz z dużą działką o powierzchni 554m2. Nieruchomość jest położona w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadam na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w nowej części Smolca. Składa się z: poziom 1: salon z wyjściem na balkon-16,05m2+3m2 Kuchnia z jadalnią-21,47m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł117 m² 11 565,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Brak prowizji I pełnę wsparcie przy przeprowadzaniu transakcji. Pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego. Opis: chcę zaprezentować dla Państwa nowe Osiedle zlokalizowane w Polanowicach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

417 402 zł52 m² 8 070,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2-stronne, 3- pokojowe z tarasem bez prowizji, podatku pcc - gotowe do odbioru! Mieszkanie gotowe - można wejść i obejrzeć. Ciepłe, jasne, słoneczne mieszkanie od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 365 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

607 100 zł53 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 parter, gotowe do wprowadzenia; po remoncie! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 39 m2 usytuowany na parterze w bloku przy ul. Moniuszki w Oleśnicy. Stan - po kapitalnym remoncie! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł63 m² 9 825,40 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bez pośredników. Pośredników zapraszam z konkretnymi klientami, nie podpisuję umów na poszukiwania klienta. Na sprzedaż bardzo ładne w pełni rozkładowe mieszkanie na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

525 000 zł93 m² 5 653,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, zlokalizowany w zacisznej części Niemstowa. Budynek w całości zbudowany z cegły. Dach kryty eternitem. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

935 000 zł141 m² 6 631,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nie szukaj dalej - oferta tylko u nas! Dzięki naszemu ogłoszeniu zyskasz dostęp do rzutów oraz ujęć z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy i to we Wrocławiu - ta oferta będzie idealna. Inwestycja składa się z 9 willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 460 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji skłądającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealne na start lub wynajem cztery pokoje grabiszyńska+balkon Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po 4 pokojowe o łącznej powierzchni 55 m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 446,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 52,33 m2 + piwnica o pow. 4,81 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w kamienicy, w samym Centrum Miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

389 000 zł142 m² 2 737,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż dom o powierzchni 142,1 m2, znajdujący się na działce 865 m2. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: garaż o powierzchni 47 m2 Kotłownia Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł148 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na dni otwarte w terminie 11-15.11.2024r. w celu obejrzenia nieruchomości! Nieruchomość sprzedawana jest za cenę minimalną podaną w ogłoszeniu. Chętnie podam szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

774 400 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonym, strzeżonym osiedlu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, położonego na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

629 000 zł63 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania nowe budownictwo rozkładowe! duży salon! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone na nowym osiedlu w Kamieńcu Wrocławskim. Mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł86 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Jasne bardzo przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 86,24 m2 usytuowane na drugim ostatnim piętrze.