dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 250 zł47 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: śródmieście/plac Grunwaldzki Metraż: 47 m2, piętro: 0/4, dostępne: od zaraz. Lokalizacja: w okolicy znajduje się pełna niezbędna infrastruktura, sklepy, pasaż Grunwaldzki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł63 m² 15 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam Państwu do zaoferowania piękne, wyjątkowo zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, 650 m od Wrocławskiego Rynku. Lokal znajduje na 2 piętrze w kameralnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu ofertę inwestycyjną w postaci sprzedaży lokalu usługowego, idealnego dla różnorodnych działalności handlowych lub usługowych. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, zlokalizowane przy ulicy Nowowiejskiej, przy skrzyżowaniu z Sopocką (plac Grunwaldzki, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gromadzka

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł80 m² 9 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok Leśnica / 3pokoje /lux /m post Polecamy do zakupu nieruchomości we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna- ratyń , przy ulicy Gromadzkiej. Nieruchomość to połowa domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 048 903 zł98 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galaktyczna

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 238,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 54,34 m 2 Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą. Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 419 000 zł177 m² 8 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie idealne pod wynajem jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Mokronos górny, obrzeża wrocławia, lux dom jednorodzinny Z 2024 roku doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny, komunikacja miejska, pks, kolej podmiejska Przedstawiam Państwu nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 490 000 zł162 m² 21 543,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław śródmiescie, park biskupiński okokica, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 sedecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 002 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 51 m2, położone na cichym osiedlu Brochów. Mieszkanie w systemie dwupoziomowym! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 498 900 zł158 m² 9 486,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 375 000 zł308 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

899 915 zł60 m² 15 023,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w urokliwej, spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł46 m² 11 732,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Muchobór Wielki przy ul. Leopolda Tyrmanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

989 000 zł112 m² 8 869,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje długołęka, dom W zabudowie bliźniaczej, działka 276 M2, media miejskie doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wysockiego

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł15 m² 6 780,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mikro lokal użytkowy po generalnym remoncie na parterze w kamienicy w samym centrum Wałbrzycha przy ul. Wysockiego 1. Tuż obok głównych przystanków w centrum. Idealny pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 000 zł396 m² 6 320,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł44 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa, kompleksowa inwestycja mieszkaniowa, która łączy nowoczesność z miejskim klimatem, tworzy unikalne miejsce do życia w sercu Kleczkowa. Okolice ul. Reymonta. To miejsce, gdzie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł255 m² 3 922,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom, usytuowany na terenie spokojnego, zielonego osiedla podświdnickiej, prężnie się rozwijającej wsi Witoszów Dolny. Nieruchomość wybudowana w I kwartale 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 249 000 zł277 m² 8 119,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł60 m² 11 923,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! poprzednia cena 779000 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

721 000 zł49 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis mieszkania : Nowoczesne, komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, oferujące przestrzeń idealną do relaksu po długim dniu. Zlokalizowane na ostatnim piętrze, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 349 000 zł160 m² 8 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Żórawina, bezpośrednie sąsiedztwo wrocławia, dwa domy jednorodzinne, działka 1560 M2 centralna część miejscowości, druga lina zabudowy, pks I pkp, autostrada A-4, 7 kw do granic wrocławia Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 001 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zielona

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł86 m² 9 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej przy ul. Zielonej - Stabłowice Metraż: 86,10 m2 Działka: 437 m2 Rok budowy: 1935 rok Dom parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

515 000 zł76 m² 6 785,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączość jedyny taki apartament W wałbrzychu Do sprzedania przepięknie usytuowany apartament w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 71,50m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

989 000 zł125 m² 7 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / uroczy lux dom W zabudowie bliźniczej 130 M2 / działka 600 M2 dom Z dużą działką - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł46 m² 13 044 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje z osobną kuchnią | Klecina, rodzinna Opiekun oferty: tel: super mieszkanie na krzykach! tylko W biurze sdp nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 485 000 zł186 m² 7 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia gorąco polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 001 zł48 m² 16 451,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnogaj/3pok./ogród/parter/parking/winda/komórka Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Di Trevi o powierzchni 48 m2 na Tarnogaju. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu 2 pokojowe mieszkanie z 2 tarasami o powierzchni użytkowej 44,93 m2 na poziomie niskiego parteru w 3 piętrowym budynku z 2010 r. w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2. Wrocław, krzyki, ul.Radosna Usytuowane jest na piętrze 3/4 (bez windy) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

520 001 zł41 m² 12 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok./parter/balkon/piwnica/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piersno

Piersno,dolnośląskie

157 500 zł1 683 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Piersno Lokalizacja: piersno, zaledwie 15 minut od Środy Śląskiej i Kątów Wrocławskich, 40 minut od Wrocławia Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł57 m² 13 413,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Maślice/3pok./lux./loggia/parking/klimatyzacja/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m na Maślicach. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Brzozowe Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

410 000 zł57 m² 7 218,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 56,80m 2 , usytuowane na parterze.