dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zamieszkaj w domu z dala od zgiełku miasta, z dogodnym dojazdem do Wrocławia! O inwestycji: w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni 146 m z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł52 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m 2 znajduje się na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m . Wrocław, krzyki, ul. Gajowicka. 8 piętro w 11-piętrowym bloku (z windą) z lat 70-tych ( wielka płyta) po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, nawodnienie trawnika, robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

1 150 000 zł195 m² 6 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu, położonego w niezwykle spokojnej i sielskiej okolicy, która gwarantuje komfort i spokój, będąc idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł68 m² 11 161,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na obrzeżach Wrocławia. Mieszkanie jest komfortowo urządzone, dużym atutem jest taras z pięknym widokiem. Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł20 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w rewelacyjnej lokalizacji tuż obok pl.Grunwaldzkiego w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni. Mieszkanie składa się z pokoju o pow.15 m2 , przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 275 000 zł85 m² 15 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w poniemieckiej willi w sercu Grabiszynka. Jedna z bocznych uliczek z ponadczasową zabudową z okresu XX-lecia międzywojennego gwarantuje intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł81 m² 6 273,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny blisko jeleniogórskiej starówki. Takie nieruchomości pojawiają się na rynku bardzo rzadko - jeśli szukasz tego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł33 m² 14 515 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z loggią i osobną kuchnią, świetnie skomunikowane z całym miastem Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł123 m² 5 919,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

! na sprzedaż mieszkanie O ogromnym potencjale inwestycyjnym , swego czasu na mieszkaniu było 25 najemców! mieszkanie jak prawdziwy hostel W sercu wrocławia! mega okazja inwestycyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 115 000 zł70 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:31/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lux skytower 2pok z pięknym widokiem/klima/parking Polecamy na sprzedaż mieszkanie w Sky Tower na 31 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta i góry. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł61 m² 10 147,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. Buczacka Wrocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni około 61 m 2 , z pierwotnym układem trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł294 m² 7 475,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym. Dom według indywidualnego projektu, minimalistyczny, nowoczesny, zadowoli osoby, które cenią jakość i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł54 m² 15 496,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,14 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Iwaszkiewicza. Budynek z 2017 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie z panoramą Wrocławia idealne dla miłośników miejskiego życia! Skład mieszkania: pokój z aneksem kuchennym: przestrzenny, z funkcjonalnie zaplanowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sadków

Sadków,dolnośląskie

470 000 zł1 658 m² 283,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Z przyjemnościąprezentujemy wyjątkową ofertę na wyłączność - działkę budowlaną o powierzchni1658 m2, położoną w malowniczym Sadkowie. To doskonałe miejsce do zrealizowaniamarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neptuna

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż słoneczne,dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na os.Kopernik,gotowe do zamieszkania,nie wymaga wkładu finansowego. Nowa kabina prysznicowa , plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 999 zł57 m² 11 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Siechnice/3pok./balkon/piwnica/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m przy ul. Grabskiego w Siechnicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

160 000 zł176 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rezerwacja! na sprzedaż dom jednorodzinny przy przemkowskim parku krajobrazowym. Nieruchomość zlokalizowana w Jakubowie Lubińskim na działce o powierzchni 2200 m 2. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

714 000 zł64 m² 11 135,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

64 mkw.|Parking|Buforowa|3 pokoje| - Trzystronne mieszkanie o powierzchni 64mkw. w pełni umeblowane i bardzo zadbane. Nieruchomość posiada sporej wielkości taras skierowany na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iglasta

Ligota,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny dom w Ligocie Trzebnickiej. Na sprzedaż lokal w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 84,47 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 1004 m2. Do użytku strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

527 644 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 37,96 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł33 m² 12 976,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33.06 metry, zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej niedaleko Sky Tower'a. Centrum miasta, tuż obok Ronda Powstańców Śląskich i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krotoszyńska

Milicz,dolnośląskie

299 000 zł30 m² 9 874,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

** kawalerka pod starym dębem *** Idealne na pierwsze mieszkanie dla singla lub pary lub pod wynajem Gotowe do zamieszkania Bezpieczne osiedle w centrum Milicza z widokiem na Barycz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na wrocławskim Gądowie. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w otoczeniu zieleni, w zacisznej części Osiedla Piasta w Świebodzicach. Nieruchomość o powierzchni 60,6m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł38 m² 21 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Roosevelta

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lub do wynajęcia wyremontowany dobrze widoczny, parterowy lokal użytkowy o powierzchni 51,00 m2. Idealny na biuro, usługi, handel lub inne działalności gospodarcze. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ciche gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe dwustronne wschód-zachód, 47,9 mkw, osobna kuchnia, wc, łazienka, balkon, piwnica, parter w 4 piętrowym budynku. Okolice szpitala. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

319 000 zł53 m² 6 034,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem Przylesie Mieszkanie o pow. 52,86 m 2 , położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji. Bezpłatne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

703 268 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,52m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 64,52 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

937 945 zł86 m² 10 906,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - Zakończona Budowa Wyjątkowa inwestycja na Księżu Wielkim. Nowoczesne mieszkania, funkcjonalny układ i wysoki standard. Kameralna inwestycja w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 980 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 38,20 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 298 950 zł136 m² 9 584,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pod klucz bliźniak w Tyńcu/ładna działka/bez Pcc! Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Połowa bliźniaka będzie wykończona w ciągu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

509 000 zł44 m² 11 663,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie (43,64 m2) z balkonem, na zamkniętym osiedlu w Kiełczowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie przy ulicy Makowej. W niedalekiej odległości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

180 000 zł8 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka w Cielętnikach, gm. Zawonia, pow. Trzebnica. Pow. 8900m2, oznaczona w ewidencji gruntów jako łąka (ł IV, V, w-łiv, n), w dużej części zadrzewiona. Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

369 990 zł27 m² 13 935,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- podwale | gotowe do wprowadzenia! .|. Polecam na sprzedaż kawalerkę w centrum ul. Worcella 10 min spacerem do rynku! bezpieczne 1/3 piętro Mieszkanie całkowicie przebudowane 8 lat temu,.