dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

2 790 000 zł95,60 m² 29 184,10 zł/m²

 

Piętro:28/49

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament premium na 28. Piętrze sky tower, panorama wrocławia, wykończenie pod klucz Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na 28. piętrze prestiżowego budynku Sky Tower jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne duże mieszkanie w centrum miesta Lądek Zdrój. Mieszkanie o powierzchni urzytkowej 79m2 Składające się z: - przedpokój - sypialnia - garderoba - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Wrocław, krzyki - ul. Ślężna | Park Skowroni | Balkon | Miejsce postojowe 22,88 m | pełna własność | gotowe pod najem ________________________________________ Mieszkanie, które zarabia od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka rolno-budowlana 67 600 m , Stare Rochowice, gmina Bolków, dolny Śląsk Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 67 600 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 999 zł162,50 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość - apartament na pierwszym piętrze w szeregu w dzielnicy willowej na wrocławskich Wojszycach! nieruchomość o powierzchni 162,5 m2: parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł128,59 m² 8 896,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy Rozdział Twojego Życia Dom Pełen Światła i Spokoju we Wrocławiu Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie gorące poranki z mrożoną kawą na tarasie, otoczone śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł73,60 m² 5 828,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 600 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane w centrum sobina (miejscowość obok Polkowic) przy ul. Myśliwskiej. Działki z projektem oraz pozwoleniem na budowę. Dla każdej działki wydane są już warunki.

Szczegóły ogłoszenia

5 124 000 zł24 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę przemysłową położną w Ratowicach. Działka w studium przeznaczona pod przemysł Znajduje się przy głównej drodze asfaltowej na drodze Wrocław-Jelcz Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 293 000 zł84 m² 15 392,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 4 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,08 m² 16 222,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na kameralnym, nowoczesnym osiedlu na Wojszycach przy ul. Orawskiej w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 200 zł156,83 m² 9 412,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż - lokal użytkowy 155,60 m | odrestaurowany kompleks zabytkowych budynków Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 155,60 m , usytuowany na parterze w pięknie odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł56,49 m² 4 496,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem z okien , położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł18 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki rolne zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dziesław, w gminie Ścinawa. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących terenów pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 52 m | 3 pokoje | ogródek | Cieplice-Śląskie Zdrój | spokojna okolica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze (niskim).

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44,66 m² 31 347,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego apartamentu z widokiem na góry zlokalizowanego w Szklarskiej Porębie. Lokal położony jest na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 738 m² 56,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,38 ara położona w Wilkowie. Prostokątna działka położona jest wewnątrz miejscowości Wilków pomiędzy ulicami Osiedlową a Nowy Wilków.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł400 m² 797,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z duszą i ogromnym potencjałem, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gaworzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł93 m² 10 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się we Wrocławiu przy ul. Gwarnej - tuż obok wrocławskiego Dworca Głównego. Z uwagi na lokalizację, to idealna propozycja dla siebie lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego budynku z windą z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio przy trasie na Warszawę bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-mieszkaniowa nadająca się pod każdą dzialalność zwłaszcza handel i usługi pow 4000m2 prąd do 380 V,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania działka budowlana w miejscowości Grzybiany o powierzchni 1784 m2, nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy, blisko drogi Legnica-Ziemnice-Grzybiany. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przedstawia ofertę sprzedaży działek rekreacyjnych nad wodą w Bolesławicach. Nieruchomości gruntowe położone w odległości 2 km ( około 5 min jazdy samochodem ), od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł7 348 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedania niezabudowaną działkę położoną w Mościsku przy ul. Kolejowej. Cechy działki: powierzchnia 7348 m2, z czego 2928 m2 to teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! Działka jest ustawna dająca wiele możliwości projektowych. Działki są usytuowane w niewielkiej odległości od drogi _wrocław - Jelcz- laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,06 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości w Kotlinie prezentują funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w bloku, zlokalizowane w Nowej Rudzie Słupcu. To świetna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trzebnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł140 m² 8 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zamieszkaj w wykończonym, ale nigdy niezamieszkały dom od zaraz! okazja - Dom wykończony nie pod sprzedaż w bardzo wysokim standardzie! Zapytaj o więcej zdjęć - ponieważ to co zostało.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł102 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice okolice Wrocławia Wójcice dom sprzedaż Biuro Odra Nieruchomości Jelcz-Laskowice ul Bożka7 dom Z potencjałem Gorąco polecam Państwu dom / mieszkanie w budynku dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł25 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym zlokalizowanym na poziomie 0 budynku mieszkalnego na Osiedlu Zodiak przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza Bezpieczeństwo użytkowania: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł81,53 m² 7 849,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękne mieszkanie w Centrum Miasta Lokalizacja : Centrum miasta, w pobliżu wiele punktów handlowych, restauracje, szkoły, apteki, miejsca kultu religijnego, a także parki. Kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,86 m² 10 018,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu domek całoroczny w spokojnej okolicy, położony przy Przełęczy Koziej w Jedlinie Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Arletta Betker tel.   Działka budowlana w Ozorowicach o powierzchni 1.000 m2 Przeznaczenie działki: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Uzbrojenie: Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,90 m² 7 372,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 60,90 m2 usytuowanego na parterze w bloku, miasto Legnica Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 3000m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,10 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m w którym mamy: - salon - kuchnia z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,21 m² 7 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność klucze W biurze Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Lubin, ul. Mickiewicza cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł39,70 m² 8 488,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

rezerwacja do 31.05.2026r. 2 pokoje | balkon | 1 piętro | Cieplice przy parku Szukasz mieszkania, które łączy dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i spokojne otoczenie zieleni? To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Grodźcu Małym o powierzchni 2109 m (wymiary: długość około 78 m i szerokość około 28 m). Usytuowana bezpośrednio przy drodze o nawierzchni.