dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

3 000 000 zł3 197 m² 938,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Park Przemysłowy rzeplin A4 - miejsce na Twój biznes Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy autostradzie A4, w gminie Żórawina (teren objęty mpzp, infrastruktura miejska, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł12 527 m² 150,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowo-usługowy bezpośrednio przy drodze krajowej S5 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem uzbrojona Działka przemysłowo - usługowa. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia! Apartamentowca Justin Center, w samym sercu rynku. Idealny pod inwestycję: ten apartament to doskonała propozycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na zielonym osiedlu w Cieplicach, kilka minut od Placu Piastowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 508 m²

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie wśród zapachu sosen i ciszy, którą przerywa tylko śpiew ptaków? Biuro Nieruchomości foxhouse ma wyjątkową ofertę dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł278,30 m² 4 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości W samym centrum Sułowa, tuż przy rynku, znajduje się budynek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł197,90 m² 9 348,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 896 m²

Grodziec Mały, dom, 6 pokoi, powierzchnia całkowita 175m 2 , działka o pow. 88,96 ar, projekt hali o powierzchni 540m2, wraz z pozwoleniem na budowę, sprzedaż cena ofertowa 1850 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł1 200 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp we wsi Słup, gmina Środa Śląska, powiat średzki, województwo dolnośląskie. Nieruchomość Oferta dotyczy działki nr 58/7 o powierzchni 1200m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł131 m² 1 145,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z budynkiem gospodarczym z ogromnym potencjałem | Świerzawa Oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 131 m z budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 111 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 403 m² 1 069,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży dom do rozbiórki na działce o powierzchni 1403 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

662 447 zł53 m² 12 499,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne 2 pokoje (52,35 m2) z osobną kuchnią i wydzielonym miejscem do pracy na Sołtysowicach. Gotowe do zamieszkania, idealne pod inwestycję lub dla pary. Zapraszam do zakupu przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 449 zł36,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 326 942 zł104,77 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dostępność: także wieczory i weekendy Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: cegła Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 mkw pod zabudowę - Szewce k. Wrocławia Dostępnych jest kilka działek! W dniu 14.04. 2026 w Dzienniku Urzędowym Województwa zostało ogłoszone przekształcenie działki na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 416 m² 240,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny w Wilkszynie, gm. Miękinia - położona malowniczo pod lasem, jedynie 100m od granicy Wrocławia. Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka położona w urokliwej miejscowości Piotrowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki - zaledwie 6 km od Kątów Wrocławskich i 22 km od Środy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 155 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żurawicach, gmina Kobierzyce. Do Wrocławia 25km, do Bielan Wrocławskich 15km, do Gniechowic 2,5km. Działka uzbrojona: woda, energia i kanalizacja. Pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 101,96 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł102 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Nowo oddany dom w Nowej Męcince. Mamy Państwu do zaoferowania nowo wybudowany, odebrany do użytku i zamieszkany dom w urokliwej miejscowości Nowa Męcinka niedaleko Jawora. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne objęte mpzp | Pogalewo Wielkie k. Brzegu Dolnego | zróżnicowane przeznaczenie Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni ok. 94 300 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta na wyłączność: wyjątkowy dom z potencjałem - serce Szczawna-Zdroju. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej ok. 140 m2, położony na dużej, słonecznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 359 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin | działka 13,59 A przy lesie | media na działce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 609 740 zł121,95 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 121,95 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,82 m² 8 014,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej| ul. Trzmielowicka, wrocław| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,82m2 m , z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł48 m² 14 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie W odnowionej kamienicy wrocław, śródmieście (nadodrze) Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 260 zł41,70 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta, nieopodal Placu Ratuszowego. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł185,25 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 456 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość użytkowo-mieszkalną położoną na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2456 m , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej, około 450 m od przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 000 zł72,37 m² 12 726,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania 3 i 4 pokojowe! Zaledwie 4 km od Starego Miasta, świetna komunikacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł83 m² 10 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1908

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedania duże mieszkanie po kapitalnym remoncie z potencjałem inwestycyjnym lokalizacja Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zachęcamy do inwestowania w nieruchomości. Warto ulokować swoje pieniądze w gruntach, których wartość stale wzrasta? Prosimy o zapoznanie się z naszą propozycją! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Malownicza podwrocławska miejscowość, tylko 6,4 km do granicy miasta Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, skrajne mieszkanie w zabudowie szeregowej z 6,11-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane w centrum uzdrowiska Szczawna Zdrój, w pobliżu deptak, park, pijalnia wód, korty tenisowe, teatr zdrojowy, restauracje. Lokalizacja i układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł310 m² 12 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 224 m²

Wyjątkowa rezydencja z 2010 roku, położona w cichej, zielonej części Wrocławia dzielnicy wojnów/strachocin. Wolnostojący Dom łączy przestrzeń i prywatność charakterystyczną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł119,23 m² 13 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom Mokronos Dolny | 5 pokoi | wysoki standard | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Mokronosu Dolnego, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj o inne dostępne lokale Zamieszkaj przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł570 m² 243,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka o powierzchni 570 m2 Działka o powierzchni 530 m2 z gotowym fundamentem i projektem domu , w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Kępy. Cena: 139 000.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 727 m² 185,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 0,1727 ha, położonej w Pierwoszowie, gmina Wisznia Mała. * miejsce idealne dla każdego, kto ceni piękne, malownicze tereny i pragnie.