dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

5 376 000 zł4 200 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Prestiżowa lokalizacja ( bezpośrednio na granicy Polanicy-Zdrój) 1,5 km od Parku Zdrojowego. Bardzo dobra lokalizacja jest pierwszym z kluczowych atutów inwestycji: - dostępności komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

898 000 zł52 m² 17 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 52,1 m , położonego w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł218 m² 7 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Wyobraź sobie, jak rozsiadasz się wygodnie na tarasie, otulony miękkim kocem, z filiżanką ulubionej herbaty w dłoni. Cisza, którą przebijają jedynie subtelne odgłosy świergotu ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł34 m² 13 363,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 33,6 m2. Mieszkanie rozkładowe z osobną kuchnia, balkonem i piwnicą. Bardzo niski czynsz, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

312 000 zł64 m² 4 888,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Wolności w Bielawie o powierzchni 63,82 m2. W lokalu 7 lat temu przeprowadzony był kapitalny remont obejmujący min. nowe wylewki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł65 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie przedstawiam mieszkanie - ul. Horbaczewskiego, gądów Mały Lokalizacja: gądów Mały, wrocław. Piękna zielona okolica - przy Parku Zachodnim. Powierzchnia: 65 m + balkon 4m + do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 390 000 zł9 000 m² 154,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce (6km od Tyniec Mały) o powierzchni 9000 m2. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł111 m² 6 272,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

bez prowizji i pcc opis inwestycji: budynek położony w sąsiedztwie nowego osiedla Ziołowego, dojazd oświetloną drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na działkę z drogi wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 48,10 m2, na którą składa się salon z kuchnią o pow. 17,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Oleśnica,dolnośląskie

430 000 zł43 m² 9 958,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

M2 wyposażone, stan bardzo dobry; taras - 10 M2! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 43,18 m2 usytuowany na drugim piętrze w bloku przy ul. Szmaragdowej w Oleśnicy. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

630 000 zł45 m² 13 882,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2022r, nieopodal Placu Piastowskiego - 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym! Do sprzedania, ciepłe i słoneczne trzy pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią położone na Piaskowej Górze w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radosna

Oława,dolnośląskie

557 000 zł66 m² 8 439,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie O pow. 66 m2 + ogród 60 mkw+ balkon+poddasze świetna, wyjątkowa lokalizacja! w samym sercu Nowego Otoku! Bardzo blisko spacerem do galerii Quick Park a zarazem zacisznie! Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 900 zł43 m² 21 299,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Wyjątkowa inwestycja w samym sercu starego miasta. Luksusowe apartamenty, prestiżowy adres i wysoki standard. Inwestycja wyróżnia się nie tylko prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Wraz z rodziną poszukujesz idealnego domu w zielonej okolicy? Omega Estate przestawia piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 (156 m2 mieszkalnej), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

454 000 zł54 m² 8 412,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- ekspert ds. Nieruchomości we Wrocławiu Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto ze mną współpracować? Bez prowizji dla kupujących: współpraca ze mną to brak dodatkowych kosztów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samolotowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł72 m² 11 858 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż, słoneczne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Milicz,dolnośląskie

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

W pełni wykończony dom dla rodziny - położony w Miliczu 5-pokojowy (150m2) szeregowy dom Z ogródkiem I garażem ta nieruchomość zachwyciła nas W szczególności: położeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

591 078 zł39 m² 15 055,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,26m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

101 340 zł1 126 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, gm. Jelcz-Laskowice, o powierzchni 1126 m2, pod dom wolno stojący lub zabudowę usługową. Media przy ulicy, wydanie warunków o przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 999 zł44 m² 13 563,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

premium/po remoncie!/inwestycja!/toplokalizacja/pereca/centrum/top!/2pok. Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł47 m² 12 765,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, ul. Kamienna, uniwersytet ekonomiczny 3 pokoje, rozkład, balkon, winda, piwnica, media miejskie bezposrednie sasiedztwo uniwerytetu ekonomicznego - serdecznie polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 998 zł104 m² 8 627,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn/wysoka/4podkowy/okazja/partynice/3pok./balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Nowa Ruda,dolnośląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedanie kawalerka 38 m2, do wprowadzenia z meblami, stan bardzo dobry, ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł34 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprawdź czy ta oferta spełni większość Twoich oczekiwań! Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w Cieplicach. Ogromna zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł47 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żelazna/pereca/grabiszyńska/2pok./tanio/balkon Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

275 001 zł74 m² 3 696,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wrocław/okazja/ok.Leśnicy/Dolnobrzeska/Tanio/3p/75m2!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

990 100 zł72 m² 13 672 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonale mieszkanie dla rodziny: z balkonem, trzema sypialniami o zbliżonym metrażu i dwiema łazienkami. Do własnej aranżacji. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn 23867 tel.