dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,20 mkw, usytuowana na czwartym piętrze czteropiętrowego, niedawno odnowionego i zadbanego bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

575 595 zł48 m² 12 067 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 * Bliskość terenów Natura 2000 Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

434 281 zł32 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: inwestycyjny Apartament w Szklarskiej Porębie. Zainwestuj w jednej z najpiękniejszych miejscowości w Polsce! Oferujemy apartamenty od 25 do 57 m . Całoroczny sezon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeganowice

Strzeganowice,dolnośląskie

898 999 zł262 m² 3 431,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu we wsi Strzeganowice. Położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 10km od granic Wrocławia i 4 km od Biskupic Podgórnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 001 zł53 m² 12 660,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującąprezentacje - doskonała lokalizacja na przedmieściach wrocławia, idealny ciąg komunikacyjny wrocław partynice-kawalerzystów / dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

4 500 000 zł650 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-sprzedaż ukryta- zastanawiasz się gdzie ulokować swoje środki przed inflacją? Zastanawiasz się nad zakupem hotelu w pożądanej lokalizacji? Zapraszam Cię na prezentację gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cynamonowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 570 000 zł180 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka wraz z ogrodem, w miejscowości Domasław - pięknej lokalizacji położonej w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, ze znakomitym dojazdem, dobrą komunikacją oraz bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

650 005 zł71 m² 9 108,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top 3-pok 71,33 m2 Krzyki- poranna Piwnica Ogród Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details, english version below. Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! Informacje podstawowe: cena : 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

783 460 zł80 m² 9 812,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 029 872 zł54 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

235 876 zł1 082 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Strzegomiany, gmina sobótka, podnóże góry slęży / działka budowlana 1082 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

999 000 zł193 m² 5 176,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż uroczy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 133m 2 , który stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 001 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

551 750 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia pod klucz - zapytaj doradcy Jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego i przestronnego mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

379 159 zł26 m² 14 701,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dublańska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł95 m² 6 778,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

- ekspert ds. Nieruchomości we Wrocławiu Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto ze mną współpracować? Bez prowizji dla kupujących: współpraca ze mną to brak dodatkowych kosztów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Droga Turystyczna

Przesieka,dolnośląskie

1 390 000 zł123 m² 11 300,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wyjątkowy dom w górach, w niesamowitej lokalizacji. Uwaga! Zapraszam na prezentację domu 25 sierpnia. Proszę o kontakt w celu umówienia spotkania. Jest możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł50 m² 12 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

580 328 zł39 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia pod klucz - zapytaj doradcy Chcesz porównać inne oferty? - znajdę najlepszą ofertę na rynku dopasowaną do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 351 zł58 m² 12 096,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Sobin

Sobin,dolnośląskie

465 000 zł155 m² 3 004,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu dom w Sobinie k. Polkowic. Projekt domu "dom W aurorach 14". Zabudowa wolnostojąca w stanie surowym otwartym. Dom usytuowany jest nadziałce o powierzchni 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł33 m² 13 202,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy chciałbyś znaleźć swój nowy dom we Wrocławiu lub okolicach? Dzięki dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,80 m2 mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku położonym w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wschodnia

Kiełczów,dolnośląskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne o powierzchni 3051 m , 3000 m , 3000 m , 3180 m , 3000 m , 3190 m , łącznie o powierzch18 421 m , położone w miejscowości Kiełczów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł69 m² 6 654,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkowe, spółdzielczo-własnościowe dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne, wyremonotowane 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - tuż przy Sky Tower. Jest ono w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł73 m² 9 972,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Karłowicach o powierzchni 73,10m2. W skład mieszkania wchodzi: *duży pokój z wyjściem na balkon *3 osobne pokoje *oddzielna kuchnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Bolków,dolnośląskie

384 000 zł1 053 m² 364,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:494 m²

Opis Nieruchomość to grunt zabudowany budynkiem zabytkowego hotelu. działka nr 183 o powierzchni 256 m2 w pełni zabudowana budynkiem hotelowym o pow. użytkowej 826,43 m2 działka nr 184/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jemielno

Jemielno,dolnośląskie

900 000 zł3 386 m² 265,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:76 600 m²

Nieruchomość w pełni przystosowana do prowadzenia działalności związanej z przetwórstwem zbożowym z pełną infrastrukturą i miejscami noclegowymi. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 828 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

416 560 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 370,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkania dla osób ceniących komfort życia w otoczeniu terenów zielonych Klimatyzacja. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw.( w księdze 59,76 m.kw. wraz z komórkami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł47 m² 15 560,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świeże wykończone nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją na nowym osiedlu jednego z najlepszych deweloperów. Brak podatku pcc (sprzedający jest płatnikiem vat) Mieszkanie na start / dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł51 m² 13 678,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ulica Mosiężna we Wrocławiu - centrum, a jednak kameralnie i spokojnie. Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Mosiężnej we Wrocławiu, gdzie cisza i spokój, miłe.