dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Cieśle

Cieśle,dolnośląskie

1 240 000 zł4 205 m² 294,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki usługowe o łącznej pow. 4205 m2 usytuowane w Cieślach - S8 węzeł Cieśle w odległości 300 metrów. Wg mpzp oznaczone symbolem ag/12 tereny aktywizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł44 m² 13 276,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Borek / Aqua Park / Uniwersytet Ekonomiczny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Borek przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyżowa

Krzyżowa,dolnośląskie

1 350 000 zł270 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Polecamy do sprzedaży piękny wolnostojący dom o powierzchni 270 m2 położony w miejscowości Krzyżowa niedaleko Świdnicy, usytuowany na dużej działce o powierzchni 3800 m2. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młodnickiego

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł60 m² 13 147,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Osiedle położone w zielonej enklawie: otoczone ogródkami działkowymi rod Zorza, a od strony północnej graniczące z wałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

816 912 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,64m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po kapitalnym remoncie! | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! nadodrze! Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - dwie niezależne sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu pięknego apartamentu znajdującego się na parterze w budynku dwupiętrowym, w bardzo spokojnej okolicy. Apartament 3 pokojowy z dużym tarasem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł49 m² 11 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rill Estate nie pobiera prowizji od Kupującego. Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Jesionowej na Tarnogaju. Znajdziesz tu: - zieleń za oknem - bliskość do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

458 500 zł35 m² 13 171,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne!2 pok przy Sky Tower centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Radomierzyce,dolnośląskie

900 000 zł81 m² 11 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie znajdujące się na terenie Osiedla "ołtaszyn Park" , dokładnie w południowej części Wrocławia, na zbiegu ulic: wspólnej (wrocław).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

562 394 zł40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Dwupokojowe Mieszkanie. Idealne na start W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

632 500 zł46 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o projektowanej powierzchni 46,0 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł42 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Słoneczne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

635 818 zł53 m² 12 087,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kamieńskiego! Nowoczesna inwestycja wśród terenów zielonych - rzeki Mokrzycy i Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nad Widawą. Dogodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

917 860 zł75 m² 12 174,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład mieszkania wchodzi: -Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wały Jagiellońskie

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania - 51 m2 1 piętro Zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy, kilkaset metrów do Ratusza. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 124 875 zł74 m² 15 156 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł118 m² 8 262,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z tarasem możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office. Dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

587 400 zł41 m² 14 425,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stępin

Stępin,dolnośląskie

89 000 zł717 m² 124,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

> bliskość miasta > bliskość zieleni > płaska > media na działce Na sprzedaż działka o powierzchni 717 m2, znajdująca się w Stępinie w gm. Długołęka. 11 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł28 m² 14 858,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie. Z racji dobrej lokalizacji, możliwości szybkiego dojazdu do licznych uczelni, nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

68 000 zł2 825 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu natury pod lasem. Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Węgrzce. Położone są na początku wsi po lewej stronie jadąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z balkonem i widokiem na Park Skowroni Przedmiotem sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 , położona w bloku znajdującym się przy ulicy Ślężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja mieszkanie Z tarasem, balkonem I miejscem postojowym W bloku Z cegły. Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Kowarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł55 m² 6 865,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pośrednikom dziękuję. Prywatne wyremontowane w tym roku w nowoczesnym stylu mieszkanie na 1p w 7piętrowcu. Nowe meble w zabudowie. Z trzeciego pokoju wydzielona cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w Szklarskiej Porębie. Apartament usytuowany jest na drugim i ostatnim piętrze apartamentowca z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 150 zł69 m² 12 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

506 064 zł36 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wejścia 2M z dużym balkonem+komórka Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Wrocław,dolnośląskie

1 624 039 zł82 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W ścisłym centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku taras widokowy na dachu strefa co-workingowa dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 045 125 zł40 m² 26 128,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony w budynku Angel River przy ul. Walońskiej, idealny dla pary lub singla o powierzchni 40m2 z dużym balkonem. Centrum Miasta! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł63 m² 15 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam Państwu do zaoferowania piękne, wyjątkowo zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, 650 m od Wrocławskiego Rynku. Lokal znajduje na 2 piętrze w kameralnym 4.