dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

540 000 zł1 478 m² 365,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka o pow. 1478 m2 usytuowana na Ratajach. Wg mpzp działka oznaczona symbolem 4.U. - usługi (administracja, finanse, gastronomia, handel detaliczny, kultura, obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł38 m² 15 220,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe I komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 611,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,6 m2 po remoncie na ul. Nowodworskiej we Wrocławiu - blisko przystanek tramwajowy, sklepy, szkoły itd. - media miejskie, - pełny rozkład, - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 505,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Osiedle pod Lasem to inwestycja realizująca klasyczne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem w bryle i drugim miejscem postojowym pod domem, własnym ogrodem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

374 500 zł57 m² 6 570,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

856 813 zł64 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 * Bliskość terenów Natura 2000 Narożne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

574 525 zł50 m² 11 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Słubickiej, na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2023r. i jest gotowe do zamieszkania wymagając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,60m2 usytuowane na III piętrze budynku z wielkiej płyty zlokalizowane w świetnym miejscu Osiedla Piastowskiego, ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 906,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Promocja! bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł93 m² 11 242,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sołtysowice | 93 mkw | zielona okolica | dwupoziomowe Lokalizacja: ul. Lekcyjna, sołtysowice Rok budowy 2005 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 93,31 m2 Piętro: 2 Cena 1 049 000,00 zł Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

453 899 zł51 m² 8 899,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu na Wrocławskim Kozanowie. 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią o powierzchni użytkowej 50.5m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 687,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na zielonych Opatowicach! Przedstawiam komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W tym osiedlu można zakochać się od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

210 000 zł1 155 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 441/6 w Dziwiszowie. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 441/6, o powierzchni 1155 m , zlokalizowaną w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 673 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2. Mieszkanie składa się z *salonu z wyjściem na balkon, *sypialni 1 *sypialni 2 *toalety *łazienki *przestronnej kuchni *przedpokoju. *Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł48 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja super mieszkanie do wprowadzenia W nowym budownictwie 2017r. Nieruchomość składa się z 2 pokoi z oddzielną kuchnią. Mieszkanie z ładnym widokiem Z balkonu na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 796,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Huby | 3 pokoje | loggia | dwustronne Lokalizacja: ul. Tomaszowska, wrocław Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,81 m2 Piętro: 4 na 4 Cena - 599 000,00 zł budynek I okolica Budynek z lat 70. znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domasławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 300 000 zł136 m² 9 590,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wykończony bliźniak w Tyńcu/ładna działka/bez Pcc Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Połowa bliźniaka będzie wykończona w ciągu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

1 144 384 zł80 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Teraz nowa, niższa cena 1 144 384,18 zł! Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką 1 224 401,38 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Gorzyca w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, w kształcie kwadratu. Działka w planie zagospodarowania oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, 57 m - Idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w sercu Krzyków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

377 000 zł68 m² 5 568,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 67,7 m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 592,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Niemcewicza. W skład mieszkania wchodzi jeszcze kuchnia, łazienka, wc i przedpokój. > powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

945 880 zł83 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokojowe mieszkanie W inwestycji przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 z balkonem, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł36 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski - klucze w biurze firmy Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, blisko komunikacji miejskiej, parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miękinia,dolnośląskie

729 900 zł128 m² 5 705,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta na wyłączność, bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Skrajny segment z dużą, ogrodzoną działką - 282 m Pompa Ciepła i Ogrzewanie Podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

929 999 zł66 m² 14 048 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 6 piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Nyskiej. Najważniejsze informacje: - 3 pokoje - Dwustronna wystawa okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

534 000 zł49 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

WE speak english, | wszędzie blisko | rozkład | po remoncie | super pod wynajem | oddzielna kuchnia | cisza | opis mieszkania 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie posadowione jest na 2 (ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł43 m² 12 674,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2pok/43mkw/rozkładowe/oddzielna jasna kuchnia/balkon/miejsce postojowe przed budynkiem /klecina Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 43mkw plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł93 m² 4 828,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum w Jeleniej Góry. Lokal położony jest na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Gotowe w tym Roku Parter: -Wiatrołap -korytarz -łazienka -kuchnia -jadalnia -salon Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 139 340 zł89 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki brochów/jagodno, ul. Konduktorska to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

4 200 000 zł380 m² 11 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat zlokalizowany w sercu malowniczego Karpacza. Obiekt jest w doskonałym stanie technicznym, bardzo dobrze utrzymany i otoczony pięknym ogrodem, który zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł53 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku położonym w spokojnej, prorodzinnej okolicy. Mieszkanie jest dwustronne, ma dostęp do parkingu wewnętrznego budynku oraz komórki. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

449 995 zł42 m² 10 658,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 + 16m2 strych nieużytkowy, pełniący funkcję schowka. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusicka

Trzebnica,dolnośląskie

447 991 zł60 m² 7 478,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzebnica/tanio!/prusicka/centrum/3pok./rozkład/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, odświeżone 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy po rewitalizacji w Centrum Wrocławia Idealne pod inwestycje na wynajem, lub dla osób oczekujących dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł54 m² 7 328 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Kopernika w Legnicy. Mieszkanie własnościowe, rozkładowe, usytuowane na III piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 000 zł55 m² 14 423,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/balkon/taras/klimatyzacja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.