dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska Kameralna inwestycja Wysoki standard Blisko natury Na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 64,12mkw z przynależnym tarasem ok 10mkw i ogródkiem w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Bielany .Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

631 092 zł82 m² 7 696 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu ostatnich mieszkań w inwestycji w Siechnicach. Budynek ukończony z pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkanie o pow. 82m2, do własnej aranżacji z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 112,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie z ogródkiem, położone na cichym, spokojnym i zamkniętym osiedlu przy ul. Iwaszkiewicza. Na osiedlu place zabaw, uliczki spacerowe. Do rynku ok. 15 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych, położone na osiedlu Partynice, tuż obok toru wyścigów konnych. Ta lokalizacja gwarantuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie z wygodnym balkonem na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu. - nowe budownictwo, - miejsca postojowe dla mieszkańców za szlabanem, - blok z windą. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

544 600 zł1 556 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

835 000 zł105 m² 7 958,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie sprzedaży działka z rozpoczętą budową w miejscowości Spalona. To prawdziwa oaza spokoju i gratka dla miłośników wody. Działka posiada prywatną plażę z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

280 000 zł68 m² 4 096,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienka i przedpokojem. Do mieszkania przynależy mały wyremontowany strych i piwnica. Jest również możliwość wydzierżawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 900 zł44 m² 13 933,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Biskupice Oławskie,dolnośląskie

78 000 zł3 149 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie działka o powierzchni 0,3149 ha w Biskupicach Oławskich. Działka stanowi grunty rolne, nie objęte Miejskim Planem Zagospodarowania Terenu, istnieje możliwość wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł93 m² 11 243,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena Na sprzedaż: dwupoziomowe Mieszkanie w Malowniczych Sołtysowicach Wyjątkowa oferta przestronnego i słonecznego mieszkania, idealnego dla rodzin, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 969,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania z antresolą i trzema pokojami w nowoczesnej inwestycji u podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

774 001 zł66 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wysoka, cztery podkowy, przedmieście wrocławia / 4 pokoje / II poziomy / garaż W cenie mieszkania ładne funkcjonalne mieszkanie - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

899 001 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet wrocławski, bliskie sąsiedztwo dworca pkp I pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

899 009 zł60 m² 14 983,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł114 m² 6 992,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. * końcówka prac, wkrótce gotowe. Parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Mały

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

670 000 zł123 m² 5 468,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W krzeczynie małym - bliźniak stan deweloperski Budynek mieszkalnym malowniczo położony na nowo powstającym osiedlu domów. Pow. całkowita 122,51 m 2 , działka o pow. 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 650 100 zł300 m² 8 833,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w pobliżu Parku Południowego. 3 miejsca parkingowe przed domem. Możliwość postawienia garażu na działce obok domu media miejskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

469 450 zł1 145 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej w Dobrzykowicach. Działka o powierzchni 1145 m2, wym. 33 x 33 m, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 Nieruchomość składa się z: - salonu - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł50 m² 13 292,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

259 000 zł52 m² 4 952,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w centrum Polkowic przy ul. Kmicica Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w bloku 4- piętrowym. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

292 000 zł48 m² 6 058,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Blankowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, bazar. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 001 zł193 m² 9 770,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

564 500 zł45 m² 12 538,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Krzykach. Nieruchomość położona jest na 8 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Nowa inwestycja w Krzyżowicach , na której realizowane są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami w bryle budynku + miejsce postojowe. Dostępne w sprzedaży dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł35 m² 17 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 34,59 m2 mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Długiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Legnicy. Położone na wysokim parterze w bloku. Składa się z obszernego pokoju z wyjściem na balkon, dużej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiecka

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł477 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1982 roku, położony we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki. Dom trzykondygnacyjny: pierwsza kondygnacja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

289 000 zł64 m² 4 516,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Szczawnie Zdroju 3 pokoje jasna kuchnia przedpokój łazienka z wc Mieszkanie do drobnego odświeżenia, łazienka po kapitalnym remoncie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wrocław, krzyki ul. Pawia - znane, cenione oraz polecane południe Wrocławia! Kameralny, niski, nowoczesny budynek z 2006 r., położony w cichej uliczce wrocławskich Wojszyc. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł75 m² 9 414,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 593 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-wolne od zaraz- przedmiotem sprzedaży jest kawalerka przy ul.Litewska 20 (Psie pole-Wrocław) Rozkład mieszkania: kuchnia 5,12m2; pokój 15,93m2; łazienka 2,75m2; przedpokój 2,88m2 Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł33 m² 16 766,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni 33,34mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Oferta na wyłączność: dziś mamy do zaoferowania nowy dom jednorodzinny wolnostojący 2 kondygnacyjny z garażem 2 stanowiskowym wybudowany w 2022r. Na parterze 120m2 : garaż na 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Krzywa

Wrocław,dolnośląskie

89 900 zł16 m² 5 448 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Garaż (w zabudowie szeregowej) o rzeczywistej powierzchni 17,05 m2, znajduje się przy ul. Krzywej na Ołbin, 500 m od Pl. Grunwaldzkiego. Metraż garażu w kw to 16,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij