dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł97 m² 12 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Ostatni wolny dom W wysokim stanradzie deweloperskim! Piękny dom do wykończenia, w zabudowie bliźniaczej na Polanowicach! Wykończenie tarasu, pompa ciepła oraz panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 920,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem przy ulicy Jeleniej. Szkoła podstawowa w odległości tylko 100 m! Idealne dla rodziny z dziećmi. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

616 000 zł38 m² 16 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie Od właściciela o powierzchni 38 m , położone przy ul. Kamiennej 29 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

904 000 zł77 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: sandra Sadowska tel. Mieszkanie do własnej aranżacji w zielonej i spokojnej okolicy Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

867 779 zł45 m² 19 310 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Odrę w centrum miasta! Ostatnia oferta z inwestycji! Otoczenie inwestycji: zrewitalizowana przestrzeń na Śródmieściu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

258 000 zł54 m² 4 786,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży oferujemy Państwu, słoneczne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień w rejonie tzw. "mijanki". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gałów

Gałów,dolnośląskie

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Dolinie Bystrzycy Gałów - 3 km od granicy zachodniej Wrocławia Działka budowlana pod lasem, gdzie poczujesz się jak na wakacjach. 1500 mkw, prąd w granicy działki, woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

422 000 zł37 m² 11 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 520 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł47 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkania jakich niewiele we Wrocławiu Krzyki / Borek, w lokalizacji jakiej nikomu przedstawiać nie trzeba Odnowione dla rodziny z dziećmi jak i szukających pewnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł655 m² 1 053,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 655 m2 położoną w Złotnikach przy ul. Złotnickiej we Wrocławiu. Teren posiada mpzp Poniżej link do uchwały : Bliska odległość zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł38 m² 8 089,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Energy House Invest prezentuje kolejny projekt- 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, na os. Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, od zaraz. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

477 830 zł1 213 m² 393,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania. Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

839 000 zł241 m² 3 481,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom wolnostojący , pow. Użytkowa 197 M2, 5 pokoi, 3 balkony, ogród, taras, garaż dwustanowiskowy Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 397 m2, zabudowana budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 108 230 zł90 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cicha i zielona część jagodna już na ciebie czeka! 90 m2 / oddanie 2025 / 5 pokoi / 2 kondygnacje - z możliwością łatwego odseparowania Wykorzystanie inwestycji: - 2-piętrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

597 700 zł41 m² 14 678,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

630 000 zł12 700 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka położona wśród gór i parków krajobrazowych Prezentujemy malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,27 ha położoną u stóp Karkonoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

771 000 zł63 m² 12 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 420 182 zł82 m² 17 336,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, narożne mieszkanie z widokiem na rzekę i kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 999 zł35 m² 5 697,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Tylko w vista Nieruchomości Rozkładowe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje przeznaczone do remontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł62 m² 14 954,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61.52 m w świetnej lokalizacji na terenie Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

651 240 zł55 m² 11 789,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

743 140 zł63 m² 11 856,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Narożne mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

26 000 000 zł6 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo usługowy z dopuszczeniem produkcji w bliskiej okolicy centrum. Powierzchnia całkowita obiektu, 6000 m2 Powierzchnia gruntu wchodząca w skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kościuszki

Iwiny,dolnośląskie

779 000 zł125 m² 6 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu szeregowego na sprzedaż, położonego w urokliwych Iwinach pod Wrocławiem. Ten przestronny dom oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

556 203 zł44 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w imieniu naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się duża ilość lokali którymi dysponujemy na wyłączność. Nie pobieramy opłat ani dodatkowych prowizji. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

585 864 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 595 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł52 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Lokalizacja: krzyki Metraż: 51,5m2 Piętro: 3/10 Kuchnia: oddzielna Dostępne: od zaraz Polecam do zakupu rozkładowe mieszkanie na Krzykach. Nieruchomość o metrażu 56m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

209 990 zł54 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w Kowarach pokoje przechodnie ogrzewanie elektryczne ciepła woda z boilera elektrycznego okna białe pcv mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porcelanowa

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 , usytuowane na trzecim piętrze w w bloku zlokalizowanym przy ul. Porcelanowej(dzielnica Piaskowa Góra) ogrzewanie miejskie bez opomiarowania(wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 080 zł41 m² 14 095,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowosiedlice

Nowosiedlice,dolnośląskie

795 900 zł114 m² 6 981,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 114 m2 usytuowany we wsi Nowosiedlice gmina Dobroszyce. Bardzo dobry dojazd do Wrocławia - węzeł S8 Dąbrowa w odległości 3 km. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

138 000 zł50 m² 2 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy wolnostojącej w Boguszowie Gorcach, w dzielnicy Stary Lesieniec. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. W kamienicy 6 tylko 6 lokali mieszkalnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 048 000 zł74 m² 14 124 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Krzyki/wiejska/premiumduży taras/4pok./Oporów/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przepiękny apartament 74m2 z dużym tarasem położony na parterze 2-piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

509 900 zł40 m² 12 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 40,31 m we Wrocławiu przy ulicy Szybkiej , Usytuowane na 4 piętrze z 7 w budynku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

639 638 zł46 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 46,10 m2 położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z oknem na cichym i zielonym osiedlu - na wrocławskim Zakrzowie (dzielnica Psie Pole) Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij