dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

129 000 zł262 m² 492,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej działki letniskowej z projektem i pozwoleniem na budowę, o powierzchni 262m , malowniczo położonej w przy rekreacyjnym terenie Ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł87,50 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowa inwestycja deweloperska pod obornikami śląskimi samodzielne mieszkania Z ogrodem W stanie deweloperskim. Bez prowizji I podatku pcc! W Kuraszkowie pod Obornikami Śląskimi przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł310 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 782 m²

Spacer wirtualny dostępny w ogłoszeniu zobacz nieruchomość bez wychodzenia z domu! Nieruchomość z ogromnym potencjałem agroturystyka, ranczo, hodowla konibogunów k. Żórawiny tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 58,63 m | 3 pokoje | parter | widok na rzekę Kamienną | Szklarska Poręba Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,89 m² 2 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal usługowy nadający się do do łatwej adaptacji na mieszkanie. Przygotowana pełna dokumentacja techniczna z pozwoleniem na zmianę przeznaczenia. Funkcjonalny: salon z aneksem kuchennym plus.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł10 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż 8 miejsc postojowych w garażu podziemnym przy ul. Jesionowej 50-78 we Wrocławiu. Dostępne od zaraz Bezpieczny garaż podziemny Wygodny wjazd i dobra lokalizacja Cena: 15 000 zł za 1.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem | Wrocław, lata 30-te Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe położone w solidnym, modernistycznym bloku z lat 30-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł644 m² 69,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, gmina Grębocice, działka budowlana, 644 m2, sprzedam, 45 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice. Działka pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję gotowe do wprowadzenia, czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 92 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy na białym Kamieniu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł94,30 m² 4 240,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomości Apartament Izabella Paprocka   bliskość natury I miasto? tak! U nas to możliwe! zobacz nową inwestycję - zielony zakątek - bez

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł211,30 m² 9 460,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dobrze prosperującej piekarni, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł17 900 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,79 ha, z czego około 42 arów stanowi działka budowlana zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), a pozostała część to grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91 500 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny ołobok 9,15 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 9,15 ha położone w miejscowości Ołobok gmina Osiecznica. Grunty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 016 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2016 mkw. w Sadkowie, gmina Dobroszyce. I speak english. For more details call   . Zadzwoń, aby umówić się na prezentację. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 627 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Łącznej. Działka geodezyjnie składa się z 4 działek. Są wydane warunki zabudowy na 4 domy. Cena 179 000zł - sprzedaż w systemie aukcyjnym (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł380 m² 2 342,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy sprzedaży hali warsztatowej o powierzchni całkowitej 380m2. Hala warsztatowa zajmuje około 330m2 powierzchni, biuro i pomieszczenie gospodarcze to około 30m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rentowna kamienica w sercu Polkowic - gotowy biznes i potencjał na 3 mieszkania Przedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną - zadbaną kamienicę położoną w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie duże działki budowlane w niedźwiedzicach. Działki są obok siebie natomiast cena dotyczy jednej z nich. Działki posiadają wydane warunki zabudowy. Woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: teren objęty warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł260 m² 13 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:876 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na Zaciszu. Klasyka stylu - dach kopertowy, lokalizacja tuż przy Parku Szczytnickim i Morskim Oku. Dom dwulokalowy ,o klastycznych wnętrzach. Rozkład Parter to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

640 400 zł3 202 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3202m2, usytuowana w gminie Siechnice 2 km od Świętej Katarzyny. obręb Łukaszowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie o powierzchni 51 m w pięknie na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy przy cichej uliczce w Śródmieściu. Mieszkanie po gruntownym remoncie, które obejmowało: -.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł127,71 m² 3 805,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Uwaga obniżka wiosenna! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

101 550 zł2 031 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

__oferta na wyłączność__ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki mieszczącej się w Starych Bogaczowicach. - działka o powierzchni 20,31 a w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 885 m² 450,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, psie Pole, pawłowice Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2885 mkw., (numer działki 33/10, AM-7,Pawłowice) położona we Wrocławiu przy ulicy Daliowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem i dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Możliwy zakup bez zezwolenia mswia. Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł63,08 m² 2 679,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje / 2 piętro w wyremontowanej kamienicy/ możliwy garaż murowany/ Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na II piętrze 3-piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wyzwolenia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł550 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Nielubia, gmina Żukowice, budynki 7 mieszkań , stodoła, łącznie o powierzchni 550m2, działka 20,04ar sprzedaż 650 000 zł Szukasz wyjątkowego miejsca pod inwestycję na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów w miejscowości Jegłowa, gmina Przeworno, powiat strzeliński. Działki są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na I piętrze w budynku z cegły przy ul. Ślężnej 151-153. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 000 zł50,97 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,97 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,65 m² 3 335,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania Duże, przestronne mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu, w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 3 piętrze, o powierzchni 77,65 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 800 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze Działka 1800 m2 z domem w Słupie - blisko Środy Śląskiej. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł82,50 m² 9 563,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! Do sprzedania przestronne mieszkanie 4-pokojowe w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Nowym Dworze - okolice ul. Zemskiej. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 800 zł435 m² 2 811,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Drogi kliencie, jeśli trafiłeś na tą wyjątkową ofertę zapewne poszukujesz nieruchomości z "klimatem", w której odnajdziesz spokój, poczujesz przestrzeń i odpoczniesz od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55 m² 12 345,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka inwestycyjna o powierzchni 3 109 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Bielan Wrocławskich, z malowniczym widokiem na Ślężę. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,36 m² 13 226,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,90 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.