dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Transportowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

210 000 zł27 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na ul.Transportowej w Jeleniej Górze z widokiem na Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo. Gotowe do wprowadzenia. Niskie koszty utrzymania 411 zł w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

180 000 zł122 m² 1 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy: działka nr 47 o powierzchni 0,0100 ha zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie bliźniączej. Budynek w stanie do remontu. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł54 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krzyki/gaj/krynicka/toplokalizacja/okazja/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

860 150 zł39 m² 22 203,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowaną w centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł50 m² 13 094 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 50,33 m2 z balkonem do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

485 000 zł42 m² 11 686,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 3-piętrze z windą o powierzchni 41,50 m2 położone przy ulicy Jeleniej, na Popowicach we Wrocławiu. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie tuż po generalnym remoncie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

474 999 zł33 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Blisko centrum! ul. Barlickiego | kawalerka!|. Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę 33,2 m2 położoną na 2 piętrze w kamienicy. W dogodnej i przepięknej lokalizacji na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

580 000 zł136 m² 4 280,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka 500 mkw l okazja Gorąco polecam połowę bliźniaka położonego w Jelczu-Laskowicach, gmina Jelcz-Laskowice. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

326 700 zł1 210 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wieś w gm. Kobierzyce, płd. okolice Wrocławia. Do sprzedaży jest działka o pow. około 12 arów lub 24 ary, położona w cichym miejscu przy drodze asfaltowej. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzegom,dolnośląskie

850 000 zł167 m² 5 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Strzegomiu. Powierzchnia użytkowa - 144,59m2 Garaż - 22,29m2 Działka - 525,5m2 Parter: - pokój dzienny - Kuchnia - Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

485 000 zł107 m² 4 532,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w centrum Świdnicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

389 900 zł24 m² 16 246 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Kawalerka po remoncie z widokiem na zieleń! sky tower! Idealne mieszkanie na start dla studenta lub młodej pary! Układ pomieszczeń: - pokój - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

698 999 zł60 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/ratusz/3pok/centrum/balkon/parking i komórka w cenie!/premium Okazja! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 082 500 zł76 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

343 000 zł1 400 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: chrząstawa Mała/ul.Akacjowa Metraż: 1400 m2 Działka: budowlana Dodatkowe informacje: dojazd do działki drogą utwardzoną * Identyfikator działki: 022301_2.0001.283/79 * Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł42 m² 10 426,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/toplokalizacja!/rynek/1pok./42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł58 m² 10 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stan deweloperski/komorowska/krzyki/nowy Dwór/centrum/tanio!/4pok./piwnica Okazja! Mieszkanie w trakcie remontu! Stan deweloperski! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł74 m² 14 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Krzyki/oporów/wiejska/premium/duży taras/4pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przepiękny apartament 74m2 z dużym tarasem położony na parterze 2-piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 249 999 zł13 026 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna z częścią rekreacyjną w gminie Długołęka tylko 450-m od Parku w Szczodrem (mpzp - z przeznaczeniem pod dom mieszkalny lub zespół budynków mieszkalnych, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

389 990 zł52 m² 7 471,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł77 m² 9 054,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/marmurowa/premium/4pok./parking/balkon/piwnica/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez windy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

697 999 zł48 m² 14 694,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

centrum/brodatego/plac Bema/wyspa słodowa/okazja/ogrzewanie miejskie/ premium/3pok/balkon/piwnica Idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

366 990 zł49 m² 7 459,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49m2, mieszczące się na 1-szym piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

premium/smolec/marmurowa/4pok./parking/balkon/piwnica/top!/100m2 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńskich

Brzeg Dolny,dolnośląskie

309 000 zł41 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - Brzeg Dolny ul. Braci Korczyńskich Cena: 309 000 pln Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 41,40 Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł2 392 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę usługową , zlokalizowaną na granicy dzielnic Gaj/ Śródmieście, nieopodal obwodnicy Wałbrzycha. Na działce, prowadzenie działalności gospodarczej może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący znajdujący się w odległości 10 km od Głogowa, w miejscowości Kłobuczyn. Dom o powierzchni 120m2 znajduje się na 695m2 ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

366 082 zł20 m² 18 204 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

757 268 zł41 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o projektowanej powierzchni 41,10 m2, która posiada balkon o powierzchni 9,50 m2 i zlokalizowana jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

390 000 zł2 287 m² 170,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane (mpzp - budownictwo jednorodzinne) położone w miejscowości Jarkowice niedaleko przełęczy Okraj. Działki nasłonecznione nawet zimą, położone na wysokości 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 047 228 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

416 560 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 418 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Chciałbym zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w budynku wielorodzinnym położonym przy w ekskluzywnym kompleksie Oimpia Port zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czy marzyłeś o wygodzie mieszkania w jednej z najbogatszych gmin w Polsce? Omega Estate zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w Wierzbicach odalonych kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

1 135 750 zł73 m² 15 509,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie, w którym od początku czujemy się jak w domu. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy szczegół, oraz posiada piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Wałbrzych,dolnośląskie

159 876 zł59 m² 2 714,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie Z ogródkiem! Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie na Piaskowej Górze. Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: pfrn nr 28679 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 w komplecie z komórką lokatorską oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym Położone w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 495 000 zł396 m² 6 307,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 649 500 zł300 m² 8 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w pobliżu Parku Południowego. Wrocław - krzyki borek / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 300 M2 / działka 440 M2 / sąsiedztwo parku.