dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 152 ogłoszenia

465 000 zł32 800 m² 14,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjne pod kątem inwestycji dwie działki o całkowitej powierzchni 3,28 ha (32.800 mkw) położone w miejscowości Olszyna. Jedna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu, trzech sypialni, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek aktualnie zagospodarowany na serwis samochodowy (jest możliwość kupna wraz z wyposażeniem do prowadzenia warsztatu) Obiekt o powierzchni 200m2 stanowi dużą wysoką halę,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 133 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5. MN - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,60 m² 17 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocław, przy ul. Zielonego Dębu. Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł51,70 m² 7 059,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu wygodne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na Zabobrzu przy ul. Różyckiego. Lokal położony jest na 5 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowaną działkę w sudeckiej miejscowości Chełmsko Śląskie (gmina Lubawka). Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł277 m² 6 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z lokalem użytkowym (niezależny budynek wolnostojący), położny przy ul. Hemranowskiej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł1 316 m² 459,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tyniec mały Działka budowlana z lasem. Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce w miejscowości Tyniec Mały o powierzchni 1316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiszów gmina Grębocice, powiat polkowicki, działka 30 ar, sprzedaż, 240 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana, w mpzp oznaczona pod zabudowę, malowniczo położona w miejscowości Obiszów.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł420 m² 4 045,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 420 m - Gądów k. Wrocławia | 9 pokoi | 1800 m działki | Inwestycja z potencjałem! Od teraz nowa niższa cena, właściciele są zdecydowani na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł144,40 m² 3 109,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z dużą działką w Moskorzynie - 11 km od Polkowic. Bardzo cicha i spokojna okolica, w niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

819 864 zł1 062 m² 772 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1062 m2 w Smolcu ul. Słoneczna przy Chłopskiej. Działka uzbrojona- gaz, prąd ,woda, kanalizacja w drodze Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony - od strony południowej i zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Świdnickiego rynku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 382 zł31,77 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zawonia | Powiat Trzebnicki | Dolnośląskie Zainwestuj w komfort życia blisko natury tylko 30 minut od Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 100 m² 131,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż 2 działki usługowe zlokalizowane w miejscowości Radmierz (gmina Janowice Wielkie). Działki znajdują się przy drodze głównej prowadzącej z Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pęgów 2 działki budowlane Na sprzedaż oferujemy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł131,80 m² 9 855,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Osiedle panorama to kolejna inwestycja mieszkaniowa spółki deweloperskiej Noble Construction Group zlokalizowana w Tyńcu Małym. Prezentujemy Państwu kompleksowe, nowoczesne osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu stylowy apartament typu loft, starannie wykończony wysokiej klasy materiałami, położony na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 938 m² 90,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Klimatyczna działka budowlana położona wśród drzew, w bocznej ulicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 110 m² 175,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż cena do negocjacji ***oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1100 m 2 na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł350 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz bezpiecznego i dochodowego sposobu na ulokowanie kapitału? Mam dla Ciebie wyjątkową okazję inwestycyjną! Zapraszam Cię na prezentację kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja W szklarach górnych - przewidziane 7 budynków - Projekt Szpinak 2g(n) domy W zabudowie szeregowej w szklarach górnych o powierzchni użytkowej 109,78m2 + strych +.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 235,75 m² 1 375,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:360 m²

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy obiekt dla konesera. Choć wymaga on gruntownego remontu to stanowi nie lada kąsek dla inwestora. Barokowy "zajazd Pod Złotym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,60 m² 12 583,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Magiczne Miejsca zaprasza do zakupu idealnego mieszkania dla Twojej rodziny! To przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 zapewni Ci wyjątkową przestrzeń do życia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

569 750 zł26,50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł447 m² 123,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości położonej w Świerzawie, przy ul. Dworcowej - oznaczona w ewidencji gruntów jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka w górach. Jedną z granic działki jest niewielki strumyk górski, który robi niesamowity klimat. Dodatkowo otoczenie lasu i niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu komfortowy i gustownie urządzony dom wolnostojący w Siedlęcinie k. Jeleniej Góry. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem w Jeszkowicach około 6 km od granic miasta Wrocław. Dom o pow. użytkowej 110m2. usytuowany na działce o pow. 454m2 Dom położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Niepowtarzalny dom o ciekawej architekturze. Niewielką działkę rekompensuje duży taras na poziomie pierwszego piętra. Kilka lat temu budynek przeszedł kapitalny remont Wszystkie instalacje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł190 m² 20 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 731 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu niezwykłą nieruchomość z bajecznym widokiem położoną w Sosnówce - gmina Podgórzyn. Złoty Widok - budynek mieszkalno - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 725 zł162,63 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r. Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł43,52 m² 13 901,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław, smolec, ul. Topolowa. Nowe, wykończone mieszkanie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi i dużym ogródkiem - Przestronny układ mieszkania z ogódkiem 68 m2 - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,71 m² 9 072,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Lokalizacja: cesarzowice - powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Miejscowość położona zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa, tuż za Mokronosem Dolnym. Zapewnia sprawny dojazd do Centrum.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij