dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bolesława Chrobrego

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana 3000 m na zabudowe szeregowa lub domkiem jednorodzinnym.na sprzedaz: Objekt: dzialka budowlana Geoportal: 021803_5.0022.674/3 Rozmiar: 3.000m Cena: 450,-zl/m (do negocjacji) Adress:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł75 m² 9 414,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

467 040 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponuję do sprzedania dwupokojowy własnościowy apartament wakacyjny o powierzchni 38,39 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku od strony wschodnio południowej. Z balkonu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 890 000 zł374 m² 5 053,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje budynek mieszkalny, położony w górskiej części Kotliny Jeleniogórskiej. Nieruchomość położona jest w urokliwej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł33 m² 3 873,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

= rezerwacja = Квартиру можуть придбати громадяни України. Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w górnej części wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok**nowe budownictwo**balkon 10M2!** Cena: 599.000 zł do negocjacji To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,46m2 znajduje się na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3- pokojowe, widne, mieszkanie własnościowe z kw z balkonem, położone na osiedlu Borek. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym, przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szafranowa

Smolec,dolnośląskie

799 900 zł1 175 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec wrocław / działka budowlana 1175 M2 smolec gmina kąty wrocławskie, obrzeża wrocławia Działka budowlana w Smolcu przy ul. Szafranowej, o powierzchni 1175 m2 Woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

415 000 zł41 m² 10 146,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z ogródkiem w nowym budynku - ul. Jana Pawła II, lubin Bezczynszowe mieszkanie o pow. 40,90m2 nowocześnie i komfortowo wyposażone i umeblowane. Świetna lokata kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

653 499 zł51 m² 12 838,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania! | 2 pok | taras | garażx2. Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane przy ul. Bylinowej w nowym bloku we Wrocławiu o powierzchni 50,91 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

612 125 zł45 m² 13 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Rozkładowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

989 998 zł120 m² 8 222,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

bliźniak/bez prowizji/smolec/osiedle Platanowe/okazja/dom/4pok. Podwyższony standard! schody W pakiecie! bez prowizji I pcc! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł51 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Borek/saperów/toplokalizacja!/3pok./loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji na Borku przy ul.Saperów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł54 m² 10 356,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Cena: 555 000 zł do negocjacji To urocze mieszkanie o powierzchni 53,59m2 położone na 4. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji na śródmieściu, zaledwie 2km od rynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

374 001 zł67 m² 5 548,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wolska/leśnica/inwestycyjne/4pok./tanio/top/centrum Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej w Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł62 m² 11 311 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 61,8 m2 przy ulicy Jesionowej. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wały Jagiellońskie

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje: powierzchnia 37,5m2 2 piętro Zlokalizowane w Centrum Oleśnicy, 300m od Rynku Świeżo po generalnym remoncie z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

749 997 zł41 m² 18 472,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Słoneczne i komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie blisko centrum -> powierzchnia 40,6 m2 -> 2 pokoje -> balkon -> umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 179,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,26 m2 we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze na zamkniętym osiedlu, pomiędzy budynkami jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z ogródkiem i balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł78 m² 14 273 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 78,40m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł28 m² 23 852,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Gotowiec inwestycyjny - mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy i długoterminowy! budynek I okolica : Wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł42 m² 13 976,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Prereca!/toplokalizacja/centrum/inwestycja!/top!/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kiełczów,dolnośląskie

698 170 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Pragniesz zamieszkać poza granicami miasta, wśród ciszy, spokoju i zieleni? Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Makowej w Kiełczowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł47 m² 14 809,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ogrzewanie miejskie/ premium/plac bema/brodatego/3pok./balkon/piwnica/wyspa słodowa Idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

939 000 zł107 m² 8 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta dostępna W mk prestige nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

633 990 zł38 m² 16 596,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/jagodno/ okazja / premium/ balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

859 999 zł64 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

premium/krzyki/klecina/jutrzenki/3pok/loggia/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Klecinie - Krzyki, przy ulicy Jutrzenki. Powierzchnia to 63,8 m2 (uwzględniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł276 m² 7 246,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław 1h kotlina kłodzka 50 min jelenia góra 1h 15 min na sprzedaż obiekt hotelarski Z zapleczem gastronomicznym W idelanej lokalizacji "camping sudety " Bezpośredni widok na malowniczy Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 001 zł47 m² 15 828,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - ołtaszyn, agrestowa okolica / 2 pokoje, taras, ogród, garaż Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

995 000 zł112 m² 8 883,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

W ofercie sprzedaży skrajny segment zlokalizowany w miejscowości Kiełczówek, oddalonej o ok. 4 km od Wrocławia. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie nowego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia