dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

475 000 zł177,46 m² 2 676,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż oferujemy dom zlokalizowany na pograniczu dzielnic Biały Kamień i Konradów, w otoczeniu terenów zielonych. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 400 zł3 948 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3948mkw u podnóża Karpacza, położoną na Osiedlu Skalnym, oznaczoną symbolem mu1 i zr w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł45,97 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Reymonta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m 2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49,64 m² 14 000,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Super oferta inwestycyjna tylko dla zdecydowanych! Apartament premium z tarasem i dostępem do basenu & Wellness Norweska Dolina | Szklarska Poręba Szukasz nieruchomości w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł12 100 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, miłoszyce, działka inwestycyjna, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka 7, gorąco Polecam Państwu do sprzedaży grunt rolny/ inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł56,15 m² 15 832,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament nr 10 Zagajnik nr 6 położony na drugim piętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 56 , 15 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł241 m² 7 883,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze Unikalna nieruchomość w Ogrodnicy - dom z sadem, basenem, i klimatyczną karczmą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w sąsiedztwie Parku Miejskiego przy ul. Piastów Legnickich. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,68 m² 7 390,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zarezerwowane! 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Młodych, świdnica | 47 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł73,91 m² 9 741,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Szukasz miejsca, gdzie masz własny ogród, spokój i przestrzeń dla rodziny, ale bez rezygnowania z wygody dojazdu do Wrocławia? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł74,18 m² 6 457,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł49,20 m² 3 455,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w Krośnicach, przy ul. Parkowej o powierzchni 49,2 m + piwnica i pomieszczenie gospodarcze! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 999 zł173,94 m² 16 097,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 173,94m2 położony przy ul. Głównej w Ślęzie, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha, znajdującą się w miejscowości Podzamek w Górach Bardzkich. Wieś usytuowana jest na wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł127 m² 6 685,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena do negocjacji Idealny dom rodzinny o optymalnej wielkości w doskonałej lokalizacji - Przemków Jeśli szukasz domu, który łączy świetną lokalizację, nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł24 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny w nowo wybudowanym pensjonacie - Sienna, dolny Śląsk, okolice Czarna Góra Resort. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł127,50 m² 1 482,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w Marczowie. Idealne jako baza wypadowa lub miejsce do życia. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych mieszkań, oraz dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł93 m² 11 268,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w kamienicy blisko centrum i węzła komunikacyjnego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,33 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł111,90 m² 5 978,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Szukasz przestrzeni, której nie znajdziesz w mieście? To mieszkanie w Zębicach to aż 111,9m2 klimatu, światła i możliwości - z kominkiem, ogrodem i układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł60,24 m² 19 588,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyspa Mieszczańska | 60,24 m | 3 pokoje | Loggia 29,9 m | Central Park Wrocław na sprzedaż: nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 60,24 m z imponującą loggią 29,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 995 zł397 m² 9 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 397,05 m , usytuowany na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 4000m. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

166 980 zł1 081 m² 154,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Wydane wz. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 377 m² 125,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka o powierzchni 2377 m2 zlokalizowana we wsi Spalona przy ul. Rybińskiej - ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,70 m² 2 774,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. Wnętrze z potencjałem, do własnej aranżacji - wymaga kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł10 685 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka zagrodowa o powierzchni 1,0685 ha (10.685 m2) położona we wsi Rościsławice, ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł220 m² 14 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Unikalny dom z klasą | 12 arów prywatności | 8 km od Rynku Wrocławia Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - wolnostojący dom o powierzchni 220 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 600 zł39,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 080 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Przedsprzedaż mieszkania w zabytkowej zadbanej kamienicy w Centrum Świdnicy. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 250 zł. Możliwość doboru mebli, agd i materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł17 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka, z widokiem na góry w otulinie Rudaw Janowickich. Proponuję państwu dużą działkę rolną w Karpnikach położoną w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł4 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane we wsi Kryniczno. Położone przy jednej z głównych ulic. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - mn4 - zabudowa mieszkaniowa. - wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

435 500 zł150 m² 2 903,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący w malowniczej wsi Dłużec. Pow. domu ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 7100 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu pól uprawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł64,06 m² 6 150,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro sprzedaży : Małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Mieszkania bezczynszowe. Budynki wolnostojące, dwulokalowe, położone na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 400 m² 192,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu płaską działkę budowlaną w Staniszowie o powierzchni 1400 m2. Kształt prostokątny. Działka posiada własną studnię na działce Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przytulny dom z tarasem w malowniczym Marczowie Twoja oaza spokoju! Szukasz domu z potencjałem, który nie wymaga ogromnych nakładów na start? Ta oferta w malowniczym Marczowie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł3 800 m² 39,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana (1 budynek mieszkalny 2 budynki gospodarcze do remontu lub rozbiórki) położona w miejscowości Buszkowice w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość o powierzchni.