dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Komandorskiej Mieszkanie w pełni rozkładowe dwustronne, 3 pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wałbrzycha, w ładnej, wyremontowanej kamienicy. Dwa rozkładowe pokoje, częściowo otwarta kuchnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

521 265 zł1 556 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanyc Działka budowlane nr 375/5 Domasław, gmina Kobierzyce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

589 000 zł51 m² 11 472,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Tylko w naszym biurze apartament trzypokojowy z ogródkiem na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie skład się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

234 999 zł36 m² 6 527,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 , usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

649 000 zł1 500 m² 432,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 wraz z murowaną stodołą z 1896 r., idealna pod inwestycję, znajdująca się w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Witosa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł36 m² 14 245,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 40 m2 we Wrocławiu okolica ul .grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

1 400 000 zł216 m² 6 490,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż piękny i zadbany dom z energooszczędnymi rozwiązaniami, bardzo niskie koszty utrzymania. Prezentowana nieruchomość znajduje się w bardzo cichej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

651 135 zł44 m² 14 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 090 003 zł230 m² 4 738,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Dom wolnostojący 230 m2- 6 pokoi Ogród Garaż' Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący znajdujący się w Chrząstawie Małej- gm Czernica. Dom zbudowany w 2018 r, składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 35m2 w samym sercu Wrocławia - przy ul. Nożowniczej na Starym Mieście. Lokalizacja i metraż mieszkania sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 560 001 zł396 m² 6 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

387 225 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze w bloku przy ul. Poleskiej. Lokal z wejściem bezpośrednim wejściem i dużymi witrynami. Położony na parterze wieżowca z 2003 roku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 845,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Miejsce idealne dla Rodziny. Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

1 395 000 zł200 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Witam, polecam do zakupu dom wolnostojący posadowiony na działce 506m2. Opisywana nieruchomość w stanie surowym, do adaptacji. Dla nieruchomości wydano aktualne warunki zabudowy. Opisywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

592 049 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania pod klucz w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł48 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.5 m2, położone jest na piątym piętrze w 8-piętrowym budynku w samym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

399 000 zł30 m² 13 190,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja - Lokal w trakcie sprzedaży Jakuszyce na wyciągniecie ręki Niepowtarzalne miejsce bezpośrednio przy szlaku biegowym do Jakuszyc, tras pieszych oraz licznych tras rowerowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże Wielkie Ilość pokoi: 2 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy na Tarnogaju! Świetna lokalizacja / rozkład / cena do negocjacji! Dlaczego to dobra oferta ? - Kamienica została odnowiona! - Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł59 m² 9 009,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w sercu Wrocławia, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Do odświeżenia lub remontu według własnych potrzeb i upodobań. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na zielonym osiedlu Wrocławia to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury w mieście! Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2014 roku. Zadzwoń i umów się na prezentację. tel. Mieszkanie o pow. 55m2 na które składa się; - pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł71 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Fabryczna, stabłowice, ul. Arbuzowa Nowoczesny apartament o powierzchni 71 m2 (3 pokoje) położony w budynku z 2012 roku na 1 piętrze w zielonej części Stabłowic. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, położonego na Klecinie. Dodatkowo możliwość zakupu dwustanowiskowego garażu zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Sadowice,dolnośląskie

398 000 zł70 m² 5 659,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w zadbanym budynku poniemieckim w Sadowicach. Wioska znajduje się w samym centrum Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. W pobliżu las i rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 799 000 zł200 m² 8 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Witam serdecznie, zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej, nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 450m2, a sam dom to około 200m2 powierzchni do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

399 990 zł24 m² 16 666 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Huby. Mieszkanie na wysokim parterze, rozkładowe i jasne. Minuta do przystanku tramwajowego oraz autobusowego. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 330 000 zł220 m² 6 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Domy W standardzie premium bez pcc I prowizji Na sprzedaż 7 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w standardzie premium. Kameralna inwestycja budowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł114 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż apartament położony w południowej części Wrocławia, dzielnica - Wojszyce. Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie mierzące 114m2 składające się z (piętro 1) przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Okna wychodzące na 3 strony Płn. Płd. i Zach. Własny Ogródek Powierzchnia mieszkania: 72,47 m Przedpokój: 9,69 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu z ogródkiem działkowym przy bloku. Informacje podstawowe Cena : 440 000 zł Metraż : 42,3 m2 + 19 m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

828 927 zł52 m² 15 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie, a najlepszym wyborem będzie zamieszkanie w prestiżowej, a zarazem kameralnej inwestycji premium. wysoka jakość wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przecznica

Przecznica,dolnośląskie

285 175 zł5 185 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (nr. 211/2) w Przecznicy, w otoczeniu drzewa oraz strumień - bardzo spokojna okolica. Teren nasłoneczniony, lekko pochyły. Dojazd częściowo drogą gminną utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł36 m² 13 128,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8m2. znajdujące się na wysokim Parterze w niskim budownictwie. Spokojna i cicha okolica. W pobliżu park, sklepy spożywcze, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł78 m² 11 410,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 przy ul. Piławskiej. Mieszkanie ma znakomity rozkład i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł68 m² 5 986,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na legnickich Bielanach. Położone na I piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij