dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie na nadodrzu. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Trzebnicka. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł26 m² 14 971 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, do własnego wykończenia. Inwestycja już oddana do użytku mieszkańcom! Otoczenie Nieruchomości: nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Lipowa

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł47 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2013 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w budynku sześciopiętrowym z trzema szybkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł35 m² 19 040,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do przejrzenia oferty jednopokojowego, narożnego apartamentu, usytułowanego na 4. piętrze z północno-wchodnią ekspozycją. Lokalizacja: - bardzo blisko Odra z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł51 m² 4 093,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu o powierzchni 51,06m2 składające się z: -3 pokoi -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

715 000 zł83 m² 8 614,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Witam Serdecznie, mam do zaoferowania: przestronne mieszkanie w Brzegu Dolnym na ulicy Leśmiana Informacje o mieszkaniu 83m2 Dwupoziomowe Taras i balkon Piwnica 11 m2 Niskie opłaty 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głuszyca,dolnośląskie

179 000 zł49 m² 3 622,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= rezerwacja = Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w Głuszycy, przy ulicy Ogrodowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47,82 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Storczykowa

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł217 m² 8 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: cena do negocjacji! Zamieszkaj w cichej i zielonej okolicy! Wolnostojący, dużyj dom na spokojnym Ołtaszynie, 217 m2 na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

610 929 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 058 662 zł80 m² 13 205 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: magdalena Masłowska tel: ***I speak English*** Mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu jest przestronne i składa się z 4 pokoi oraz 2 łazienek. Jego wyjątkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisławowska

Lubin,dolnośląskie

580 000 zł64 m² 8 992,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bezczynszowe komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w Lubinie przy ulicy Stanisławowskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W promocyjnej cenie tylko 5 działek każda o powierzchni ok 1500m2, wszystkie przy ścianie lasu + do korzystania z ok 300m2 działki rekreacyjnej nad brzegiem zbiornika wodnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie przecenione z 635 851 zł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem i balkonem! Doradca klienta: tel. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe, dwustronne o pow. 67,3 m2 mieszczące się na 13 piętrze w bloku 15 piętrowym z przepięknym widokiem na panoramę Wrocławia. 2 małe balkony w dwu pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe, spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą, rozkładowe, w centrum Wrocławia, przy ul. Iwana Pawłowa, tuż obok Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 328 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe, w pełnym rozkładzie o powierzchni 43,9 m2 z balkonem skierowanym na zachodnią stronę. Pokoje o powierzchni odpowiednio 10,07; 16,33 m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

531 000 zł38 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka na Starym Mieście! Centrum | przy wałach sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka z balkonem, o powierzchni 38,14 m2, położone jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ok. Legnickiej | 3pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,80 m2, znajdujące się na III piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80, zlokalizowane na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 049 000 zł139 m² 7 546,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie. W skład domu wchodzą: parter - przedpokój z wiatrołapem 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

329 999 zł54 m² 6 107,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oleśnica/2pok./piwnica/rozkład/hit/okazja/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy Oleśnicy przy ul. Sucharskiego. Mieszkanie o powierzchni 54m2, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 290 000 zł218 m² 5 917,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:715 m²

Dom z 2010 r., wolnostojący, otoczony spokojnym sąsiedztwem i zielenią. Nowoczesne rozwiązania techniczne, niskie koszty eksploatacji. Najważniejsze atuty: - wybudowany w 2010 roku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 994 zł43 m² 13 602,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Hit Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogród Top Lokalizacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 225,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

358 950 zł20 m² 17 929,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sky tower/powstańców kawalerka/inwestycja/kamienna Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!do końca maja rabat do 20tyś. NA wybrane mieszkania! Ostatnie mieszkania, komórka lokatorska gratis! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł58 m² 11 120,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 999 zł101 m² 6 799,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

99 000 zł18 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż z przeznaczeniem na magazyn, warsztat. Lokalizacja: port Popowice ul.Białowieska Pełna własność z KW. Możliwość przejęcia najemcy. Zapraszam! modena Biuro Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

745 020 zł122 m² 6 116,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Zakup bez pcc i bez prowizji. Polecam unikatowe osiedle z domami wolnostojącym i oraz bliźniakami jedynie 4 km od granicy Wrocławia. W ramach inwestycji w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

410 984 zł23 m² 17 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż microapartament przy Placu Grunwaldzkim o powierzchni 22,96 m2. Idealna lokalizacja dla studenta, singla/singielki lub pod wynajem. W lokalu można się zameldować. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 010 zł131 m² 8 688,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Bliźniaki zlokalizowane na zielonych Opatowicach! Przedstawiam komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W tym osiedlu można zakochać się od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

359 000 zł1 283 m² 279,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje mnichowice / wrocław / działka budowlana / hit cenowy / 1283 M2 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł96 m² 19 270,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament w centrum z tarasem, na 11 piętrze :) @@ nie ma pcc **** 4 oddzielne pokoje, powierzchnia ok.96m2 Duża, przestronna część dzienna ( pięknie doświetlony salon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 640 000 zł183 m² 8 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

W spokojnym miejscu ul Kiełczowska w pobliżu sklepów punktów usługowych , szkoły , przystanków różnych linii autobusowych. Do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom o pow 183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł38 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy uliczy Niedziałkowskiego w Głogowie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

460 000 zł61 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61m2 gotowe do zamieszkania .Obejmuje salon z balkonem ,sypialnia ,pokój gościnny,kuchnia,łazienka, toaleta osobno oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Kryształowice,dolnośląskie

1 815 000 zł14 882 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo urokliwy grunt budowlany, usytuowany na skraju lasu w m. Kryształowice, gmina Sobótka. Świetna propozycja dla dewelopera. Powierzchnia terenu 14882 mkw (ok. 1,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 13 058 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Promocyjna cena tylko do końca maja! 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, powierzchnia balkonu to ok. 7,18 m. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

726 000 zł79 m² 9 143,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szanowi Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania czteropokojowego o pow. 79,4 mkw. Mieszkanie idealne: - dla koneserów Kamienic - inwestycyjne - pod wynajem. Mieszkanie wymaga remontu. DO.