dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

540 002 zł45 m² 11 873,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Lokalizacja 3-pok 45,48 m2 Uczelnia Piwnica` Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,48 m2 usytuowane na ostatnim piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Spacerowa

Janowice Wielkie,dolnośląskie

249 000 zł2 990 m² 83,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2990 m2, położona w Janowicach Wielkich niedaleko Jeleniej Góry. Działka jest płaska i bardzo słoneczna, o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Funka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł49 m² 10 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimierza Funka. To doskonała oferta dla osób szukających gotowej nieruchomości do własnej aranżacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

415 000 zł971 m² 427,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kiełczów okazja Polecamy na sprzedaż działkę w Kiełczów ul Polna Media Woda prąd Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 12 042,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,9 m2 * 4.piętro * salon z balkonem, pokój z loggią (widok na odrę), oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc * do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

545 000 zł111 m² 4 890,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

bez prowizji i pcc opis inwestycji: budynek położony w sąsiedztwie nowego osiedla Ziołowego, dojazd oświetloną drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na działkę z drogi wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentowane osiedle to wyjątkowa inwestycja, która łączy wielkomiejski styl z naturalnym pięknem nad brzegiem Odry. Położone jest na wrocławskim Szczepinie - prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

110 000 zł2 563 m² 42,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka W niższej cenie! Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną w spokojnej i cichej okolicy. Działka znajduje się w Jugowicach, gm. Walim. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł111 m² 6 274,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przy lesie bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Bez balkonów, budynek wydłużony o 1 m Gorąco polecam dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie w obrębie osiedla Karłowice-Różanka przy ul Żmigrodzkiej położone na trzecim piętrze jedenastopiętrowego bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 795 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km. ul. Szklana 6, biała Dolina - tuż przy szlakach turystycznych. Lokal jest przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: magdalena Masłowska tel: ***I speak English *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament składający się z 4 pokoi oraz 2 łazienek. Jego wyjątkowym atutem jest również ogródek, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 264 000 zł92 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł67 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m2. Nieruchomość usytuowana na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie skrajne, wyłącznie jedna ściana dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

531 010 zł42 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji 5 minut do wrocławskiego rynku! Mieszkanie znajduje na świetnie skomunikowanym z każdą częścią miasta osiedlu. Oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł159 m² 2 729,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Duże rozkładowe mieszkanie. 5 dużych pokoi dostępnych bezpośrednio z korytarza. Dodatkowo łazienka, wc, kuchnia oraz 2 piwnice. Dwa balkony. Z kilku pomieszczeń widok na góry. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

89 000 zł1 490 m² 59,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Walimiu. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już na Jesień Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

1 022 000 zł146 m² 6 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny Dom Parterowy położony na dużej ogrodzonej działce o powierzchni 10 arów. Do wykończenia wnętrza wykorzystano materiały bardzo wysokiej jakości. Zamontowano duże piękne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Karpacz,dolnośląskie

759 000 zł46 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty w Karpaczu - trzypokojowego apartamentu na parterze z dwoma tarasami, ogródkiem, własną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczorna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 751,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie , mieszczące się przy ul. Wieczornej we Wrocławiu - dzielnica Krzyki. Lokalizacja Nieruchomość znajduje w prestiżowej i porządnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

376 295 zł32 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ustronie

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł92 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia w okolicy ulicy Ustronie położone w budynku typu plomba/niski blok z przełomu lat 80/90 tych wybudowany z grubej cegły 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł99 m² 9 106,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia bez podatku pcc. Do sprzedania dwa górne mieszkania z balkonem, dolne z ogródkami zostały sprzedane. Opis Inwestycji: kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł61 m² 10 327,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Popowice/61mkw/3pok./ROZKŁAD/DWUSTRONNE/BALKON /PIWNICA Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,80 m2, znajdujące się na III piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie (36 m2) w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po profesjonalnym wykończeniu. Nowoczesne osiedle Port Popowice Mieszkanie o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Brochowie. Lokalizacja: brochów Ilość pokoi: 2 Metraż: 34,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł55 m² 3 772,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w fajnej, spokojnej okolicy Nowego Miasta? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę mieszkania na parterze budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł54 m² 12 968,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

hit / ołtaszyn / 3 pok / ogródek. Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze z dwoma niewielkimi ogródkami, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł25 m² 16 396 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia przy ul. Grabiszyńskiej (4 przystanki od Rynku). 25m2 plus antresola 14 m2! wysokość 165 cm pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

624 903 zł46 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie, przy terenach zielonych. Gotowe do odbioru! Opiekun oferty: tel. Gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł71 m² 9 859,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 zlokalizone Na Wrocławskim Muchoborze Małym ( Dzielnica Fabryczna ) ul Szkocka * 1.piętro, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł51 m² 14 435,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,57m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 (17,35m2) - pokoju 2 (12,66 m ) - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł54 m² 10 813,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,10m2 na Popowicach we Wrocławiu. w skład mieszkania wchodzi: *3pokoje *kuchnia *łazienka *balkon Interesuje Cię zakup tego mieszkania? Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 499 997 zł110 m² 13 628,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł56 m² 11 521,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Plac Bema- wyspa Słodowa 3-pokoje Piwnica. Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

270 000 zł50 m² 5 432,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow.49,70 m2. Położone na pierwszym piętrze w bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł217 m² 8 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w okolicy ul. Gerberowej. Piętrowy podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej 217 m2, znajduje się we Wrocławiu w Centrum Ołtaszyna. Dom jest.