dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 036 463 zł75 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla siebie ze świetnym dojazdem do wielu miejsc w przyjemnej okolicy? To miejsce jest dla Ciebie! Cechy mieszkania: 74,7 m2 powierzchni 1 balkon wychodzący na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Wrocław,dolnośląskie

538 000 zł38 m² 14 010,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,40m2 na Krzykach. W pobliżu paku Południowego. Dobrze skomunikowane. Mieszkanie dwupokojowe na parterze w bloku 9 piętrowym. Pokoje jasne, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żołnierska

Legnica,dolnośląskie

378 000 zł35 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie typu studio z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji! Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni niemal 35 m2, usytuowane na parterze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 969,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

581 497 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej. Lokalizacja: psie Pole/ Lipa Piotrowska Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,91 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 769,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego dwustronnego mieszkania o powierzchni 58,54 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Gądów Mały, przy ul. Bulwar Ikara, na 2 piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

391 600 zł48 m² 8 158,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami, choć zezwalamy na udostępnianie tej oferty swoim klientom. Do sprzedania mamy piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

For english please call or leave an inquiry dom 145m2 / działka 4400m2 / siechnice / wsch. Obw Przedstawiam Państwu dom wraz z ogrodem na obrzeżach Siechnic, który będzie idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

585 000 zł1 879 m² 311,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom/blizniak przy lesie /media /okazja /widok!top Piękna działka przy lesie /media /okazja /widok Polecam na sprzedaż działkę w Brzeziej Łące Pieknie polozona w spokojnej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł268 m² 5 966,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Szukasz domu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz mieć piękny ogród i spokojną zabudowę jednorodzinną wokół, ale jednocześnie szybki dojazd do pracy czy do centrum Wrocławia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł35 m² 14 989,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe 34,69m2 w centrum Wrocławia przy ul. Zaporoskiej, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo Przedstawiam słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów zlokalizowane w samym sercu Wrocławia w skład którego wchodzą: duży pokój dzienny - 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 11 Listopada

Gromadka,dolnośląskie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kamienica, budynek użytkowy, położony przy ul. 11.listopada w miejscowości Gromadka 59-706. Kiedyś na parterze mieściła się gospoda, a na górnych piętrach były mieszkania i pokoje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 656,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Omega Estate proponuje bezczynszowe mieszkanie na parterze pod samą Świdnicą z niebagatelnie dużą działką! Do marketu Kaufland zaledwie 700m, do najbliższej szkoły podstawowej kilometr, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

493 000 zł104 m² 4 729,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gęsińcu przy ul. Pogodnej - stan surowy zamknięty. Możliwość kupna w stanie deweloperskim Dom znajduje się w urokliwej okolicy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

580 000 zł46 m² 12 529,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- r E Z E R W A C J A - Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? Zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoszowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 420 000 zł91 m² 15 604,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż połowa wyjątkowej, przedwojennej willi zlokalizowanej na granicy Biskupina i Bartoszewic. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi niezależne mieszkanie na 1 piętrze, połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 990 zł40 m² 12 343,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje 40m + dodatkowa przestrzeń 14m / +parking Piękne mieszkanie z dużymi oknami, jasne, słoneczne, przestronne! Parking naziemny w cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rękodzielnicza

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł65 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie trzypokojowege na pierwszym piętrze z czterech ( bez windy) w bocznej uliczce, lokal jest gotowy do zamieszkania. Posiada balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestycyjne w geometrycznym centrum Wrocławia - na Popowicach! Mieszkanie do kapitalnego remontu. Zakup tylko za gotówkę - oferta na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł340 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W evero *** działka usługowa W centrum osiedla - wrocłąw, muchobór mały (ok. UL. Strzegomskiej) Do sprzedania grunt położony w centrum osiedla, objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł62 m² 10 951,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaż mieszkanie rozkładowe, dwustronne, 2-pokojowe, na 4 piętrze, po generalnym remoncie w 2020 roku, wymieniona instalacja elektryczna. Pełna, odrębna własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Psie Pole

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 478,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta na Wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Idealne pod Inwestycje! Elektryczne rolety antywłamaniowe. Mieszkanie na parterze w kamienicy w topowej lokalizacji Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

439 993 zł911 m² 483,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Suchy Dwór Działka z projetem media wz! Polecamy Państwu piękna działkę na sprze!daż z projetem i wz mpzp Pełne media Kontakt Biuro Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 994 zł51 m² 11 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Borek-saperów/3pok/rozkład/parking/loggia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji Borek -ul.Saperow Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie z kw Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł73 m² 9 623,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

ok.Wrocławia |3pok| 2xmiejsce|komórka! bez PCC!. Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zaledwie 6min jazdy od Wrocławia. jasna, nowoczesna kuchnia z wyspą i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zelwerowicza

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł20 m² 19 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,35 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku z grubej cegły i betonowymi stropami Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 244,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Doskonale doświetlona, 5 - pokojowa szeregówka z ogromnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi w spokojnych Krzyżowicach! W ofercie posiadam inne domy z tej samej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł249 m² 10 040,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferta prywatna, bezpośrednio od właściciela. Sprzedamy piękny i przestronny dom jednorodzinny wolnostojący. Lokalizacja - ul. Pustecka 23. Wrocław Nieruchomość w przepięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł40 m² 15 521,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 39,88 m2 zlokalizowane przy ul. Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane przy ul. Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lubin

Lubin,dolnośląskie

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowy Z 2 łazienkami dwupoziomowy apartament. Wyposażony i wykończony W wysokim standardzie O pow.UŻYTKOWEJ 105m2 + duży taras + działka + 2 miejsca postojowe + pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna W mk prestige nieruchomości szczepin! Przedmiotem sprzedaży jest w pełni rozkładowy lokal, o powierzchni ok 50 m2, usytuowany na czwartym piętrze, w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 900 zł50 m² 6 058,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na tzw. "Starej" Piaskowej Górze, w kilkurodzinnym budynku przy ulicy Szlifierskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 999 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

lux / hit / piękna kawalerka / balkon Przedstawiam Państwu niezwykłe mieszkanie z duzym balkonem - 9m2 - w słoneczne dni pełni funkcje dodatkowego pomieszczenia :). Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Pruszowice,dolnośląskie

1 399 995 zł172 m² 8 155,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pruszowice | 6pok. | garaż | wysoki standard | 0%!. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! prowizja 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pruszowicach (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Księginice

Księginice,dolnośląskie

595 000 zł1 681 m² 353,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki pod zabudowę indywidualną lub inwestycję deweloperską. Wjazd z dwóch stron Jeden z sześciu sąsiadujących ze sobą gruntów z możliwością (zgodnie z mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

436 736 zł34 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Karkonosze i Izery Budynek A budowa zakończona,B i C w trakcie. Projekt ski & sky resort zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

687 997 zł29 m² 23 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas! Przestronny apartament typu studio w centrum miasta -> powierzchnia 28,68 m2 -> 1 pokój -> umeblowany i wyposażony -> gotowy do wprowadzenia -> 1 piętro -> ogrzewanie miejskie.