dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

350 000 zł69,96 m² 5 002,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł108,27 m² 6 271,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Budynek zlokalizowany w pobliżu parku na Kamiennej Górze. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z o łącznej powierzchni 3915mkw zlokalizowaną w centrum miejscowości Strumienna (56-200). Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze-własnościowe atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , po remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 2 pokoje Z ogródkiem | piechowice, 7 km od szklarskiej poręby Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy wygodę miejskiej infrastruktury z bliskością karkonoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 112 711 zł221,46 m² 9 539,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zakupu gotowego parterowego lokalu handlowo-usługowego na kameralnym nowobudowanym Osiedlu łan zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu ), na 4tym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w Jeleniej Górze - Cieplicach Zdrój. Działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

8 690 000 zł1 506,80 m² 5 767,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Na sprzedaż obiekt przemysłowo-usługowy wybudowany w roku 2020. Położony na działce o powierzchni 2967 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł54 m² 16 259,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie z widokiem na miasto 3 pokoje, 54,06 m , ul. Gnieźnieńska Porto to wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia połączenie nowoczesnej architektury, zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,80 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkową ofertę! Zachwycające, 2-pokojowe mieszkanie w sercu malowniczego Karpacza przy ul. Nadrzecznej. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł142,80 m² 1 890,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu duże mieszkanie w miejscowości Wilkanów, nieopodal Międzygórze. Aktualna powierzchnia 142,8m2. Powierzchnia możliwa do uzyskania, wg sporządzonego projektu 205,61m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,79 m² 5 605,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu gotowe do zamieszkania mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej części Gryfowa Śląskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł8 500 m² 19,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedaży działka rolna z zabudowaniami we wsi Lubiel, gm. Wąsosz, pow. górowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu , które będzie wyposażone w podstawowe meble by zamieszkać :) W kuchni zabudowa meblowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 196 000 zł18 800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia: 546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m ). Nieruchomość objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł159 m² 6 918,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom połozony się w Jedlinie Zdrój. Powierzchnia działki to niespełna 1200m2 powierzchnia domu to 126,12m2, przy czym użytkowa to 97,06m2. Na tą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

988 500 zł3 089 m² 320,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 3089m2 położona w Gminie Siechnice, obręb Groblice Działka oznaczona w planie symbolem mnu mieszkaniowo-usługowa 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Duże, dwupoziomowe (parter + piętro) mieszkanie w przedwojennym budynku w centrum Słotwiny. Posiada osobne, niezależne wejście, stanowi osobny narożny segment. Z boku jako przybudówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 542 zł66,11 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł99,11 m² 23 206,54 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 99 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł36,83 m² 3 203,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podgórzu. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 252 m² 135,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jgjp-2407 Do sprzedania działka położona w Rudawskim Parku Krajobrazowym w Wojanowie Bobrowie. W planie zagospodarowania teren określony jako mn36, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł77 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,90 m² 7 630,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro nieruchomościoptima poleca Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położoneu podnóża Karkonoszy w Piechowicach przy ul. Szkolnej! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,06 m² 12 205,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do współpracy! Mieszkanie w Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki, (ok Pl. Kościuszki, pałacyku, ok. ul. Czystej /ok. ul. Kołłątaja; ok. Podwala;) budynek cofnięty od ulicy, odgrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 135 zł54,33 m² 10 052,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.