dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

674 995 zł48 m² 13 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Psie/pole/2pok./balkon/lux./top/od/zaraz/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w dogodnej lokalizacji obok rynku - Psie Pole. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi (salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

948 990 zł69 m² 13 682,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux | 3 pok | al.Śliwowa | garaż!. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, duże mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne) Blok został zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69 m² 11 112,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez Pcc z ogródkiem Parking+komórka w cenie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 293 838 zł142 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, elektryczne rolety, nowoczesna architektura, blisko do komunikacji miejskiej, spokojna okolica Przynależności: taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł46 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/taras/hit/parter/okazja! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

603 000 zł72 m² 8 372,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./lux./balkon/piwnicax2/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma ponad 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 149 000 zł220 m² 5 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Czy widok z okien salonu i tarasu ma znaczenie ? Niestety z okien naszego domu nie widać morza :) Za to jest wspaniała magiczna góra Ślęża Zapraszamy! Przestronny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Dziwiszów,dolnośląskie

1 299 000 zł132 m² 9 848,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

***oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje piękny i wyjątkowy dom z 2020 roku znajdujący się w Dziwiszowie przy ul. Leśnej niedaleko Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

121 000 zł1 154 m² 104,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Zagórzu Śląskim na Osiedlu Zamkowym. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Majowa promocja do 20tyśięcy rabatu na wybrane mieszkania, budowa zakończona!oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

483 725 zł60 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł20 m² 17 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Top Sky tower/powstańców Kawalerka/inwestycja Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Wioska,dolnośląskie

459 000 zł125 m² 3 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam serdecznie, na sprzedaż mam dom w stanie surowym otwartym. Nazwa projektu to " Dom W Rododendronach 15n". Dom znajduje się w ładnej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 585,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal do remontu! Stwarza duże możliwości własnej aranżacji przestrzeni! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Nowe Miasto w pięknej kamienicy po termomodernizacji. Zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Struga

Struga,dolnośląskie

195 000 zł4 000 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania malowniczo położona, sporej wielkości działka z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 995 zł41 m² 11 622,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Taras / zielona okolica / komórka + parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 999 zł37 m² 17 208,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lux / hit / okazja / jagodno / balkon. Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł46 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w centrum Świdnicy. Mieszkanie na parterze. Lokal mieszkalny (46,3m2) składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 580,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

hit / 3 pok / stabłowice / balkon! Polecam słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,09 mkw na Stabłowicach przy ul. Daktylowej w zachodniej części Wrocławia. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 260 m²

Oferta na wyłącznośc. Na sprzedaż odnowiony dom wolnostojący w cichej i spokojnej części "glinik Stary" w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z domu oraz działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokoje idealne dla rodziny lub pod wynajem, ul. Nowowiejska, wrocław - Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 47 m2, dwustronne, w pełni rozkładowe. - dwa pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 859 999 zł193 m² 9 615,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Sześciopokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł47 m² 11 450,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wrocław / różanka / 3 pokoje / Na sprzedaż mieszkanie bardzo dobre dla rodziny z dziećmi lub pod najem. Lokalizacja: wrocław, ul. Bezpieczna Powierzchnia 47.16 m + piwnica 3.28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

246 000 zł43 m² 5 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2 , usytuowane na IV piętrze bloku z wielkiej płyty zlokalizowane w spokojnej lokalizacji Świebodzic - osiedle Sudeckie. Lokal dwustronny, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagów

Łagów,dolnośląskie

227 200 zł1 136 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Grunt komercyjny pod handel wielkopowierzchniowy w Łagowie, gmina Zgorzelec Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

768 915 zł73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najładniejsze mieszkanie w inwestycji jeszcze dostępne. Poszukujesz mieszkania dla siebie ze świetnym dojazdem do wielu miejsc w przyjemnej okolicy? To miejsce jest dla Ciebie! Cechy mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

598 493 zł60 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura, blisko do komunikacji miejskiej, spokojna okolica Przynależności: balkon, ogródek, miejsce postojowe Bezpieczeństwo: drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Trójstronne, narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

____________ Oferta wyłącznie w burze ____________ Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom podzielony na 2 duże i niezależne mieszkania, znajdujący się w jednej z okolicznych wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Biwakowa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł94 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż luksusowy, umeblowany, 2-poziomowy apartament 4-pokojowy plus garderoba, z 45 metrowym tarasem, komórką lokatorską na Wrocławskich Wojszycach w okolicy ulicy Poronińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł49 m² 25 510,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Penthouse w Ovo - najbardziej prestiżowym budynku w centrum Wrocławia. Apartament dwupokojowy na ostatnim piętrze obiektu Ovo. Pierwszy pokój połączony z aneksem kuchennym. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

778 320 zł56 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla siebie ze świetnym dojazdem do wielu miejsc w przyjemnej okolicy? To miejsce jest dla Ciebie! Cechy mieszkania: 56,4 m2 powierzchni 2 balkony widok na zieleń Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł23 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! najtańsze pełnoprawne mieszkanie ( nie lokal użytkowy) we wrocławiu! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze jedenastokondygnacyjnego budynku z dwiema windami. Blok kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

599 997 zł1 509 m² 397,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy dwór piekna działka 1500m2 mpzp /media Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze - osiedle willowe mpzp. Działka posiada pełne media. Kontakt w biurze Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

399 500 zł67 m² 5 944,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej w Leśnicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne, sklepy, restauracje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

579 900 zł37 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł58 m² 15 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m na parterze, zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, niedaleko ul Zdrowej. Mieszkanie znajduje się na monitorowanym osiedlu Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 499 000 zł271 m² 9 225,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Bielany wrocławskie, gmina kobierzyce, okolica wrocławia lux dom jednorodzinny wolnostojący 270 M2 / ładnie zagospodarowana działka 1013 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Oława,dolnośląskie

800 000 zł145 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wyjątkowa okazja dla rodziny do wprowadzenia się do gotowego domu w zabudowie szeregowej na Nowym Otoku w Oławie. Zapraszam do zapoznania się z komfortowym, dwupoziomowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielna