dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 000 000 zł1 100 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość z długoterminową umową najmu pod Biedronką oraz miejscami postojowymi To samodzielny budynek, umiejscowiony w jednej z miejscowości na dolnośląsku - Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łozina

Łozina,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis inwestycji: planowana realizacja budynków wolnostojących w Łozinie Budynki położone niedaleko szkoły ,w cichym pięknym miejscu , z całkowicie wykończoną infrastrukturą. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł52 m² 4 635,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze bloku, zlokalizowane w Jeleniej Górze, dzielnica Goduszyn, dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przytulny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 140 m2, zlokalizowany w Lubinie. Projekt charakteryzuje się idealnym połączeniem estetyki, funkcjonalności i ekonomiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 212 zł49 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Lubin,dolnośląskie

600 000 zł68 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 w Lubinie przy ulicy Parkowej. Nieruchomość położona jest na 1 pietrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł54 m² 10 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

top/gaj/krynicka/3pok./okazja/Krzyki/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 w centrum Jeleniej Góry salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon bardzo wysoki standard -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowy lokal w centrum Wrocławia - stan do generalnego remontu Otoczenie nieruchomości: lokal przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu to świetna lokalizacja z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Kiełczów,dolnośląskie

1 290 000 zł208 m² 6 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 084 m²

Opiekun oferty: tel: rezerwacja Informacje podstawowe: dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 208 m2 i mieszkalnej 134 m2, na działce o powierzchni 2084 m2. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Miejsca postojowe ogólnodostępne za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

579 900 zł37 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł43 m² 14 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie (nowe) w bardzo cichej, spokojnej i zielonej dzielnicy Wrocławia, bardzo szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

513 000 zł1 556 m² 329,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Działka budowlane nr 375/5 Domasław, gmina Kobierzyce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł102 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! przy tej ofercie kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pośrednika! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe , komfortowe mieszkanie o powierzchni 102 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

804 375 zł54 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

1 579 579 zł240 m² 6 581,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Kiełczowie. Nieruchomość posiada garaż o powierzchni 21m2, pięknie utrzymany ogródek z tarasem, oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

268 000 zł60 m² 4 451,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witaj w magicznym świecie mieszkania na ulicy Poczdamskiej w sercu Głogowa! To wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60.2 metrów kwadratowych, które stoi dumnie na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. Ustawna Kawalerka na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Apartamentowiec znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działki o powierzchni od 1250 do 3000 m2 na szczycie malowniczych wzgórz z pięknym panoramicznym widokiem na góry oraz miasteczko u podnóża. Działka charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sobótka,dolnośląskie

398 990 zł65 m² 6 138,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Omega Estate prezentuje wyjątkowe mieszkanie w malowniczej, górskiej miejscowości Sobótce w samym rynku!. Nieruchomość mieści się w odnowionej kamienicy z zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 713,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,6 m 2. . Nieruchomość zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta Świdnicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i Ostrowa Tumskiego, naprzeciwko Biedronki, tylko kilka kroków do większości wrocławskich uczelni - to atuty nie do przecenienia! Mieszkanie 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Sprzedam mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Piotrkowiczki,dolnośląskie

299 003 zł2 466 m² 121,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce na Wzgórzach Trzebnickich? Z pięknymi widokami? W ofercie propozycja sprzedaży działki w Piotrkowiczkach, pięknej wsi położonej w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł47 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pok*rozkład*duży balkon* 5 min magnolia!* Cena: 599.999 zł DO NEGOCJACJI 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią czeka na nowych mieszkańców! Duży osłonięty balkon. Piwnica 3,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

445 000 zł74 m² 6 021,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na ulicy Królewskiej na osiedlu Piastów I w Głogowie. Ta niezwykle urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Narożne rozkładowe mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 001 zł147 m² 7 845,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Kameralne osiedle domów z dala od zgiełku miasta, w miejscu doskonale skomunikowanym z Wrocławiem! O inwestycji: w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 995 zł39 m² 14 105,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lux! / Sołtysowice / 2 pok / Balkon! Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tuż przy rondzie powstańców śląskich / kamienna / uniwersytet ekonomiczny 3 pokoje W super miejscu / zielono W okolicy klucze od zaraz / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 48,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

480 000 zł130 m² 3 680,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 130,4 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy w Kłodzku przy ulicy Śląskiej. Nieruchomość składa się z: - otwartej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

293 000 zł71 m² 4 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej części Podzamcza duży salon z wyjściem na balkon 2 sypialnie jasna kuchnia łazienka z wc hol łazienka w lokalu po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arachidowa

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal położony jest w zachodniej części miasta na zamkniętym osiedlu(bramy otwierane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na malowniczych, spokojnych Opatowicach! Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej architekturze. W tym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 999 zł48 m² 12 343,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! / 2 pok! / Nowy Dwór! / Balkon! / aow! Tramwaj!. Jasne przytulne dwupokojowe mieszkanie na 8 pietrze z pięknym widokiem. Mieszkanie jest idealne dla osób którzy cenią sobie prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

598 001 zł54 m² 10 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/gaj/krynicka/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

249 000 zł1 170 m² 212,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną z pozwoleniami na budowę i projektem na nowo powstałym osiedlu w Jeżowie Sudeckim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

98 000 zł1 791 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Pierstnica, gm. Krośnice, powiat milicki. Działka w kształcie trapezu zbliżonego do prostokąta. Wymiary 32,7 x 54,77 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 634,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klucze do odbioru-! Inwestycja zrealizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto - tuż przy Odrze (ul. Gnieźnieńska). Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł60 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem/ Stare Miasto Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego apartamentu w centrum Wrocławia.