dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w III piętrowym apartamentowcu z windą w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje suchy dwór / wrocław / dom jednorodzinny, działka Przedstawiam Państwu wolnostojący, jednorodzinny dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

460 112 zł33 m² 14 083,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,26m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł32 m² 16 008,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 9 933 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

*oferta tylko W sdp* klucze W biurze* Słoneczne i ciche mieszkanie dwupokojowe z antresolą w Bielanach Wrocławskich. Polecam dla rodziny lub dla inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, łazienki, kuchni, dużej piwnicy oraz dostępu do ogródka. Mieszkanie jest umeblowane oraz schludne. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 001 zł52 m² 14 787,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok.Oltaszyn/Lux/2 pok/ 51m2/Balkin/Komorka/Piwnica/TOP Polecamy na sprzedaz - komfortowe miejsce do zamieszkania, w okolicy tereny rekreacyjne i zielone Tor Wyścigów Konnych, Partynice, Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł55 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwustronnie- rozkładowe! Klucze do odbioru-! Inwestycja zrealizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto - tuż przy Odrze (ul. Gnieźnieńska). Charakteryzująca się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Nowoczesny dom w Winnicy ok. 8 km od Legnicy, w tradycyjnym stylu z garażem dwustanowiskowym i dużą działką 75 ar, z widokiem na południe i pogórze Kaczawskie, krajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 27 mkw, na wysokim parterze w ocieplonym, niskim, 4 -piętrowym budynku po termomodernizacji i remoncie elewacji wykonanej rok temu + dodatkowo duża piwnica. Okna wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 590 000 zł182 m² 8 718,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Oferta tylko U nas Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego znajdującego się w atrakcyjnej dzielnicy miasta - Osiedle Wierzbiak. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

547 259 zł33 m² 16 710,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania dwustronne , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m2, znajdujące się na Wrocławskim Osiedlu Szczepin (dzielnica Stare-Miasto) odnowiona klatka schodowa). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W kwietniu, komórka lokatorska gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pasaż Adolfa Radinga

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania z kompletnym wyposażeniem, zlokalizowanego na trzecim piętrze budynku na terenie nowoczesnego osiedla Nowe Żerniki II. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

786 000 zł144 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecam duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do stacji pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32m2 na Wrocławskim Muchoborze Małym Pokój - 9m2 Kuchnia - 5m2 Salon - 11m2 Łazienka - 5m2 Przedpokój - 2m2 Ponadto do mieszkania przynależy Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

694 999 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56m2, w sercu miasta, zapewniające szybki dostęp do wszystkich udogodnień. - duży pokój o powierzchni 20m2 - pokój średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku przy ulicy Żeromskiego 1 w Oleśnicy. Składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

1 045 000 zł138 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Rodzinne osiedle * Gotowe w II kwartale 2025 Pomieszczenia: parter: wiatrołap 3,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

375 001 zł28 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Karmelkowa/okazja/klecina/krzyki/1pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią | ul. Karmelkowa - Klecina, wrocław 2 piętro (ostatnie), bez windy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 001 zł101 m² 6 791,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasyx2/dom/ogród/lux./HIT/OD/ZARAZ/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

661 999 zł54 m² 12 214 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Groblice,dolnośląskie

369 000 zł44 m² 8 292,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38m2, położonego na parterze tuż za Siechnicami w spokojnej części Groblic. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 901 zł46 m² 14 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/taras/parter/top/od/zaraz Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł32 m² 16 008,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 501 zł65 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/balkon/komórka/winda/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.3 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rusko

Rusko,dolnośląskie

190 000 zł2 900 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Rusko (pow. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 990 zł142 m² 7 052,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny!|. Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

989 999 zł120 m² 8 222,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Osiedle platanowe/dom/bliźniak/smolec/4pok./okazja/bez prowizji PODWYŻSZONY STANDARD! SCHODY W PAKIECIE! BEZ PROWIZJI I PCC! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowackiego

Chwałowice,dolnośląskie

157 690 zł1 213 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki budowlane nr: 10/11 i 10/12 z udziałem w drodze prywatnej. Miejscowość Chwałowice obok Jelcza-Laskowic. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Karpie

Karpie,dolnośląskie

570 000 zł2 122 m² 268,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko bank polski spółka ul. Puławska 15 02-515 Warszawa zamierza sprzedać prawo do nieruchomości położonej W przemkowie, ul. Akacjowa 7 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

505 938 zł64 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Narożne mieszkanie. Idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

521 258 zł44 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąca oferta! prezentacje 7 dni W tygodniu! już Z najemcami! Polecam 3pok. mieszkanie w kamienicy położone w centrum, ul. Pomorska/rydygiera budynek z cegły, bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł47 m² 11 450,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wrocław / różanka / 3 pokoje / Na sprzedaż mieszkanie bardzo dobre dla rodziny z dziećmi lub pod najem. Lokalizacja: wrocław, ul. Bezpieczna Powierzchnia 47.16 m + piwnica 3.28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

439 000 zł39 m² 11 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu w okolicy ulicy Sycowskiej. Mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe położone w budynku o niskiej zabudowie na drugim piętrze.