dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

779 620 zł111 m² 7 023,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

II etap inwestycji brzozowa polana ul. Wrocławska 11 I do 11 O Bezczynszowe Apartamenty o wysokim standardzie z ogrodami na Kameralnym osiedlu w bardzo bliskim i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Smardzów,dolnośląskie

500 000 zł977 m² 511,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w dobrze skomunikowanej z Wrocławiem miejscowości Smardzów - pomiędzy Wrocławiem i Świętą Katarzyną. Bardzo cicha i spokojna okolica. Kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 905,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

153 000 zł62 m² 2 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal położony na drugim piętrze budynku w Śródmieściu. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i garderoby, o łącznej powierzchni użytkowej 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

710 000 zł84 m² 8 416,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość z ogródkiem - idealne miejsce do odpoczynku! Kameralne osiedle, składające się z pięciu dwulokalowych domów, usytuowane zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 519,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie W okolicy pl. Grunwaldzkiego 300 metrów od Pasażu Grunwaldzkim -do generalnego remontu Pełna własność z księgą wieczystą możliwość wydzielenia trzech pokoji lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

250 000 zł917 m² 272,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Milejowicach w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 917 m2. o wymiarach 27,43m X 33,43 m. Nieruchomość jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

409 900 zł45 m² 9 104,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./LUX./WINDA/PIWNICA/HIT/OKAZJA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraśnik Górny

Kraśnik Górny,dolnośląskie

119 000 zł1 348 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kraśnik Górny - oddalonej zaledwie 8 km od Bolesławca. Do wyboru działki: - działka gruntu 265/6 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni blisko 162 mkw w urokliwej i spokojnej uliczce na wrocławskich Krzykach, w pobliżu Parku Południowego Dom do generalnego remontu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Henryków,dolnośląskie

239 000 zł47 m² 5 085 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzy Ci się mieszkanie na wsi, jednocześnie mając w okolicy wszystko co potrzebne ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni blisko 170 mkw w urokliwej i spokojnej uliczce na wrocławskich Krzykach, w pobliżu Parku Południowego Dom do generalnego remontu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł156 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:101 m²

Legnica, piekary A, dom w zabudowie segmentowej, budynek mieszkalno-usługowy, sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalny budynek łączący aktualnie dwie funkcje: mieszkania oraz lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

549 999 zł45 m² 12 298,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Siechnice/2pok./PARKING/LUX./KOMÓRKA/BALKON/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siechnic. Powierzchnia całkowita mieszkania to 44,75 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wspaniałe. Słoneczne. Rozkładowe. Zapraszam na prezentację dwustronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71m2 z bardzo dużym tarasem 21m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 800 zł46 m² 14 034,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./LUX./TARAS/PARTER/HIT/OKAZJA Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł37 m² 12 645,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/TOP/OKAZJA Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

683 999 zł101 m² 6 791,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasyx2/dom/ogród/lux./HIT/OD/ZARAZ/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzanów

Grodzanów,dolnośląskie

77 000 zł1 000 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem otaczającej przyrody! #działkibudowlane #dzikaodra #mpzp #media #las #biuroswn ceny od 60 zł/mkw! jedynie 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 999 zł55 m² 14 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł54 m² 14 185,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Psie/pole/3pok./lux/balkon/garaż/winda/top/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 54m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,81 m2, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia, tuż obok Sky Towera. Nieruchomość przeszła gruntowny remont, obejmujący wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 500 zł65 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok/komórka/balkon/winda/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.3 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 378,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/HIT/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Obora,dolnośląskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja W oborze przy ul. Konwaliowej środkowy szereg w oborze - projekt Szpinak o powierzchni użytkowej 109,78m2 + strych + garaż posadowiony na 3 arowej działce. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

377 000 zł50 m² 7 536,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/TOP/PIWNICA/KOMÓRKA/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię serdecznie na prezentację wyjątkowego mieszkania, idealnego dla rodziny z dzieckiem, które cenią sobie spokój i wygodę. To przestronne lokum o powierzchni 91m2 zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

4 799 999 zł117 m² 40 955,60 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do zakupu apartamentu, który redefiniuje standardy luksusu i komfortu. Ten niezwykły apartament znajduje się w wieżowcu Skytower, symbolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 958,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej Planowany termin zakończenia budowy - I kw 2025 r. Mieszkanie położone na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

448 998 zł59 m² 7 597,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum/prusicka/trzebnica/3pok./ROZKŁAD/BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł23 m² 12 831,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze jedenastokondygnacyjnego budynku z dwiema windami. Blok kilka lat temu przeszedł termoizolację. Świetna oferta inwestycyjna niedaleko Bierutowski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Psie Pole, ul. Litewska - 2 pok. z balkonem. Polecam do sprzedaży świetne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47,7m2. Dwustronne (pn.-pd.), rozkładowe. 2 pokoje (ok. 18 i 11m2), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Damrota, na wrocławskim Śródmieściu. Cicha i spokojna okolica! Prezentowana nieruchomość przeznaczona tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 395 000 zł197 m² 7 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość w cenie działki Działka 506m2 wraz z domem 197m2 Działka posiada Warunki Zabudowy Stan domu oceniam na dobry, w stanie surowym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł78 m² 4 345,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położonej na Wyspie Piasek w Kłodzku. Mieści się na pierwszym piętrze wielorodzinnej kamienicy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Diamentowa

Kamień,dolnośląskie

785 000 zł132 m² 5 924,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Kamień w gminie Długołęka około 4 km od Wrocławia i autostradowej obwodnicy. Dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

657 400 zł61 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo fajne mieszkanie / super lokalizacja W sąsiedztwie autobusy - tramwaje (17, 7) genialne dla studentów, osób pracujących, rodzin Z dziećmi mieszkanie po remoncie W 2018r trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górzec,dolnośląskie

234 999 zł63 m² 3 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy Państwu do zaprezentowania bardzo przestronne bezczynszowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w II piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.