dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

435 000 zł60 m² 7 197,22 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu przestronne i rozkładowe mieszkanie o pow. 60,44 m2 po kapitalnym remoncie usytuowane na 9 piętrze wieżowca w centrum Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł69 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pięknie urządzone i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Pełne umeblowanie (możesz mieszkać bez wkładu własnego) Rok budowy 2013 Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzęt: zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/balkon/winda/hit Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł59 m² 13 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie W świetnej lokalizacji! budynek Z 2006 roku! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Uznańskiego. Mieszkanie o pow 58,56 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

222 000 zł39 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na sprzedaż w Strzegomiu, na pierwszym piętrze, 39m2. Wyremontowane od podstaw w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Wszystkie instalacje nowe w mieszkaniu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

854 064 zł95 m² 9 011,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł72 m² 8 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! karłowice - Kasprowicza / Boya Żeleńskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem! Polecam do sprzedaży mieszkanie usytuowane w domu mieszkalnym dwu-lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m2 usytuowane na I piętrze 7-piętrowego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Podzamcza. Lokal składa się z: jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

554 999 zł40 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lux! / Śródmieście / 2 pok / Balkon mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 40 m2 we Wrocławiu przy ulicy Reja (róg grunwaldzkiej). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł38 m² 12 440,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Krzykach-Gaju, w niedalekiej odległości od Uniwersytetu Ekonomicznego. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

524 901 zł42 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

! bezczynszowe Muchobór+balkon+garaż/klima` Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2 znajdujące się przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł43 m² 15 251,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Top Pilczyce 3 pok- 42,62 m2 Ogród Lokalizacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł99 m² 3 633,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży obszerne, słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone wśród zieleni, w pobliżu rozległych terenów spacerowych. Cztery pokoje :(salon, dwie duże sypialnie i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przepiękny Luksusowy Apartament Premium w pełni rozkładowy 2-pokojowy z 2015r o pow. 49 m2 z balkonem, komórką lokatorską i dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kopaszyn

Kopaszyn,dolnośląskie

950 000 zł17 300 m² 54,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy biznes na sprzedaż drzewa I krzewy gospodarstwo szkółkarskie - Powierzchnia działki 1,73h - Systemy nawadniające na całej działce - Ilość drzew i krzewów na działce to ponad 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł59 m² 14 012,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry w ofercie apartament o powierzchni 59 m2, usytuowany na drugim ostatnim piętrze kameralnej inwestycji z 2017 roku., składa się z dwóch sypialni jedna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam Dom z ogrodem w Obornikach Śląskich Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Obornik Śląskich. Znajdujesz się obok wszystkich ważnych punktów miejskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Głuszyca,dolnośląskie

110 000 zł26 m² 4 211,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze bloku w Głuszycy. Charakterystyka mieszkania: powierzchnia: 26,12 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 3 z 4 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowicka

Wrocław,dolnośląskie

868 000 zł59 m² 14 711,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sienna

Sienna,dolnośląskie

1 720 216 zł67 m² 25 678,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2 pokoje 70 mkw dla siebie i pod inwestycję - Czarna Góra / Sienna Główne atuty nieruchomości: piekny widok wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł39 m² 13 564,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! / 2 pok / Powstańców Śląskich / Balkon! Mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. - 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, osobna łazienka, duży balkon, piwnica; - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

567 999 zł44 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Hit! / lux! / 2 pok / Metalowców mieszkanie przy ul. Metalowców. 2 pokoje, piętro 2/4 + winda+ komórka+ suszarnie. Mieszkanie świetne dla siebie, jak również pod wynajem. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 212 zł49 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w sercu Tarninowa. Mieszkanie położone w prestiżowej , zabytkowej dzielnicy Tarninów. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, przedszkole, szkoła. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł74 m² 6 752,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,90 m2. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle ustronie. Parametry nieruchomości: 1) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

671 499 zł48 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 001 zł101 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie W centrum miasta, przy rzece! W prestiżowej inwestycji na popowicach Nieruchomość o projektowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania z oddzielną jasną kuchnią, toaletą i łazienką. Świetna okazja inwestycyjna pod wynajem. Mieszkanie położone na I piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł28 m² 14 721,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka 27,85m2 * 1.piętro * apartamentowiec z 2012r * miejsce parkingowe w garażu na poziomie zero dodatkowo płatne 40 000zł * balkon francuski * w budynku ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 240 000 zł220 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Przestronny, wygodny i przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Przedstawiamy Państwu wyjątkową przestrzeń do zamieszkania dom z 2017 roku, idealny do komfortowego życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

325 000 zł20 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament O pow 20m2. NA uboczu karpacza. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu jednopokojowego położonego w cichym i spokojnym miejscu w Karpaczu o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł56 m² 14 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oddane do użytku! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł54 m² 3 158,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście, na II piętrze, o powierzchni 53,51m2 składające się z dwóch pokoi, dużej kuchni z małą spiżarnią, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Lipowa

Łomnica,dolnośląskie

7 230 600 zł120 510 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje piękną działkę inwestycyjną wraz ze stawem u podnóża Karkonoszy. Działka znajduje się w gminie Mysłakowice a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Lubin,dolnośląskie

201 000 zł51 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest przysługujące upadłemu prawo własności lokalu mieszkalnego nr 8 o pow. uż. 50,70 m2 , stanowiącego odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Srebrna Góra

Srebrna Góra,dolnośląskie

304 900 zł125 m² 2 438,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i garażem w Srebnej Górze! Mieszkanie znajduje się w odległości 250 m od fortu Srebna Góra. Usytuowane jest w czterolokalowej pruskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł41 m² 13 170,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Najważniejsze informację: - mieszkanie w pełni wyposażone (tv, pralka,.