dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam przestronne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 61m2, z dużym salonem, osobną kuchnią oraz dwoma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł170 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży przestronny dom położony w miejscowości Tomisław Gm. Osiecznica. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa domu wynosi około 170 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 999 zł137,95 m² 9 061,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. W otoczeniu znajduje się niska.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł17 828 m² 111,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Komornikach gmina środa Śląska. Powierzchnia działki: 17 828 m2 czyli 1,7828 ha Teren oznaczony symbolem am-1 w ewidencji gruntów i budynków oznaczona jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł112 m² 4 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie. Co.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta! Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

289 500 zł40 m² 7 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Słoneczne, rozkładowe z balkonem mieszkanie , w bardzo dobrym stanie mieszkanie. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,50 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.50 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 900 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlana i rolna we wsi Suszki o łącznej powierzchni 6900m2 Czujesz, że potrzebujesz więcej przestrzeni na realizacje swoich marzeń i celów życiowych? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 800 zł70,83 m² 11 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3 pokoje z widną kuchnią i przestronnym balkonem Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,80 m² 4 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł10 575 m² 74,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dla dewelopera - działka pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub wolnostojącą. Działka budowlana o powierzchni 1,0579 ha (10 579 mkw), położona w Ostrowinie, gmina Oleśnica, 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry oferuje państwu działkę budowlaną bardzo cicha spokojna okolica sąsiedztwo las wszystkie media w drodze blisko Wrocławia piękne tereny rowerowe wzgórza Trzebnickie kontakt tel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł64,79 m² 5 525,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Świerzawie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 64,79m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Ligota Rybińska Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w Ligocie Rybińskiej z przepięknym widokiem na okolice. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,46 m² 5 777,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal świetnie skomunikowany, w bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

142 440 zł1 187 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Krzeszowie. Dogodna lokalizacja na wypady w Karkonosze, góry Sowie, sudety jak i do naszych sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł122 m² 729,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana 122 m - ul. Kwiatowa 13, chocianów Pod zabudowę szeregową | środkowa działka | Media w drodze Lokalizacja: ul. Kwiatowa 13, chocianów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł9 700 m² 90,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z wz na 9 domów we wsi Brzezie 15minut od Trzebnicy. Pow. 9700m2, foremna Warunki zabudowy na 9 domów jednorodzinnych z zapleczem (max intensywność zabudowy 0,36; szer.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,60 m² 7 885,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las, ścieżka zdrowia, baseny, place zabaw dla dzieci i dla psiaków. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 €601 m² 4 326,12 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem to rezydencja z duszą, łącząca w sobie ponadczasową elegancję, bogatą historię.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny, 6-pokojowy dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w malowniczych Kurowicach, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o budowie domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1754 m w Przejęsławiu to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł11 695 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w miejscowości Łączna, gmina Mieroszów. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 11 695 m2 (1,1695 ha) Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 164 m² 52,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom działka 0,4164 ha w Słoćwinie, tylko 220 000 zł! Marzysz o domu w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa działka w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Dom z garażem na sprzedaż w Osieczowie twój dom nieruchomości ma przyjemność przedstawić wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 178,41 m2 z garażem, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które jest jasne, ustawne i gotowe do odbioru? To mieszkanie na pierwszym piętrze oferuje klasyczny, lubiany przez klientów układ: przestronny salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

3 971 340 zł66 189 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:66 189 m²

Teren inwestycyjny 6,6 ha dawna cukrownia | Chojnów Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 66 189 m (6,6 ha) położona w Chojnowie przy ul. Goleszańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) Nieruchomości Panorama mają na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,63 m² 11 901,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 56,33 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe I Bez prowizji. Planowany odbiór: luty 2026 r. Idealne dla: rodziny 2+1 inwestora (świetna lokalizacja pod wynajem) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł48,40 m² 8 884,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dzień dobry Polecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach. Atuty lokalizacji: - samo centrum - 200m do stacji pkp (pociąg jedzie do Wrocławia 28min) - 250m do Dzkoły Podstawowej -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,79 m² 8 188,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 1/2 bliźniaka składająca się z mieszkania na parterze z bezpośrednim wyjściem na taras o powierzchni 46 mkw, pokoju na poddaszu o pow. około 10mkw, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką - idealny dla rodziny lub inwestora Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł99,60 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ścisłe Centrum, kilka kroków do Rynku, jednocześnie cicha i spokojna okolica parku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, na II piętrze. Czysta klatka schodowa, wejście.