dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł48 m² 10 938,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie inwestycyjne do remontu o świetnej lokalizacji. położone ok. 15min od Uniwersytetu Ekonomicznego, rynku. W odległości spacerowej od swps. Korzystny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

574 066 zł47 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Zamieszkaj na kameralnym osiedlu wśród zieleni. Mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu dwupiętrowych willi miejskich. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 46,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

960 850 zł72 m² 13 269,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł74 m² 2 886,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie, w które składa się z: -dwóch pokoi, -kuchni, -łazienki z wc, -przedpokoju, -pomieszczenia przynależnego- piwnicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecam w przedsprzedaży ostatni dom 5 pokojowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

390 000 zł1 529 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowalnej znajdującej się w niewielkiej miejscowości w gminie Kobierzyce (3 km od Tyńca Małego, 5 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

542 097 zł54 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Funkcjonalne mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

928 545 zł60 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski firmy sdp Nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc. Otoczenie nieruchomości: browary Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 116 146 zł97 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Elegancki Bliźniak na Kameralnym Osiedlu - Wyjątkowa Oferta! Bez prowizji i bez podatku pcc Oferujemy różnorodne opcje domów bliźniaczych i mieszkań, uwzględniające różne układy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

369 000 zł34 m² 10 853 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonujące i zarabiające mieszkanie, położone w idealnym miejscu, w samym sercu uzdrowiska Polanica- zdrój ,przy Parku Leśnym w bliskiej odległości od Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 349 998 zł130 m² 10 376,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mokronos dolny/mokronoska/dom/5 pok./TARAS/OGRÓD Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Mokronosie Dolnym przy ul. Wiśniowej o powierzchni około 130m2. Rok budowy 2007. Ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: pisarzowice - spokojna uliczka, nowe osiedle komfortowych domów wolnostojących. Pisarzowice - to miejsce, gdzie nowe, komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszków

Pieszków,dolnośląskie

350 000 zł148 m² 2 363,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 120,3m 2 ,całkowita powierzchnia 148,1m2 w Pieszkowie. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym otwartym. Budynek posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł63 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: mieszkanie do remontu w atrakcyjnej lokalizacji. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się w bloku z wielkiej płyty. Do lokalu przynależy balkon z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł65 m² 18 527 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: tel: najważniejsze informacje: serdecznie polecam wykończony o bardzo dobrym standardzie 3 pokojowy apartament znajdujący się na trzeciej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 295 360 zł166 m² 7 803,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Wolny od ręki Prezentuję na sprzedaż piękny, wolnostojący dom, znajdujący się 20 min od Wrocławia. Dom o powierzchni użytkowej 140,8 m2 ( powierzchnia całkowita 166 m2), posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł58 m² 12 813,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo.|.|. Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

524 950 zł42 m² 12 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bezczynszowe Muchobór+balkon+garaż/ogród Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2 znajdujące się przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 999 zł101 m² 6 801,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/2 tarasy/dom/ogród/hit/kolej/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

450 720 zł1 252 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pruszowice / długołęka / działka budowlana 1250 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Działka o wymiarach ok 34 x 35 m, położona przy drodze asfaltowej, na osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

896 900 zł232 m² 3 865,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Syndyk masy upadłości sprzeda dom jednorodzinny o powierzchni 232 m.kw. wraz z działką o powierzchni 1.344 m.kw., dla których prowadzona jest księga wieczysta WR1W/00041030/8 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Strzeszów,dolnośląskie

200 000 zł1 423 m² 140,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Strzeszów w gminie Wisznia Mała. Działka ma 1423 m2 i jest w kształcie trapezu. Media: przyłącze energetyczne o mocy 18 kw już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmicica

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł267 m² 5 988,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 mieszkaniowy dom w zabudowie szeregowej z wieloma możliwościami wykorzystania. Lokalizacja: wrocław Fabryczna, osiedla Żerniki, ul. Andrzeja Kmicica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 000 002 zł144 m² 13 850,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 950 zł40 m² 14 973,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Grunwald/inwestycja/na start/ogród Botaniczny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ( jeden pokój ciemny), z aneksem kuchennym, łazienką i osobna toaletą o powierzchni ok 40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Śliczna Kawalerka, przy Parku Brochowskim. Sprzedam mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Apartamentowiec znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł120 m² 6 152,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

ani podatku pcc 2%! Na sprzedaż segment skrajny domu w zabudowie bliźniaczej, oddany do użytku. Malownicza okolica, dużo zieleni i terenów spacerowych. Z dala od zgiełku miasta, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł54 m² 10 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | Grabiszyn- grochowa | balkon| Polecam na sprzedaż mieszkanie , dobra spokojna okolica , blisko komunikacja, sklepy i szkoły. Budynek docieplony , klatka po remoncie , słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Domaszczyn,dolnośląskie

1 350 000 zł144 m² 9 389,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Z przyjemnością prezentuje ten uroczy dom zlokalizowany w spokojnej okolicy, idealny dla rodzin oraz osób poszukujących wygodnego miejsca do życia. Prezentowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie na wrocławskich Maślicach. 2pok. o powierzchni 46mkw znajduje się na n1/3piętrze w budynku po termoizolacji z 201 1roku mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Wiśniowa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

635 000 zł2 762 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Świeradów-Zdrój / ul.Wiśniowa / działka budowlana pow.2276m2 / pozwolenie na budowę / możliwość budowy 2 budynków z 8 lokalami mieszkalnymi / media: prąd, woda, kanalizacja, gaz / okazja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł46 m² 11 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/psiepole/staropolska/2pok./NISKICZYNSZ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gaj/krzyki/orzechowa/2pok./WINDA/TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 11-piętrowego budynku z windą z 1987 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 384 zł25 m² 20 665,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł79 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja we wrocławiu! Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 998 zł120 m² 8 069,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

399 000 zł1 118 m² 356,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Miłoszycach, gmina Jelcz-Laskowice. Na działce wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jedno rodzinnego i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

265 000 zł2 938 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłączność oferta dostępna tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę położoną w spokojnej okolicy, graniczącą bezpośrednio z lasem. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Nr ogłoszenia: 2698 *** oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze zadbanej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

631 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia