dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

649 000 zł119 m² 5 453,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do Osiedla "zielony Zakątek", gdzie nowoczesność spotyka się z inteligentnymi rozwiązaniami. To nie tylko dom, to wyjątkowy standard życia i bezpieczeństwa dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

589 600 zł1 072 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych krzeptów / wrocław / działka budowlana 1072 M2 Pięknie położona działka przy lesie w miejscowości Krzeptów, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

518 000 zł31 m² 16 900,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Orląt Lwowskich

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł21 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania jasna, cicha kawalerka 21m2. w ścisłym centrum zaraz przy dworcu Świebodzkim. Nieruchomość idealna dla inwestora, do wynajmu dla studentów, dla 1 osoby, lub pary. W składzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

224 999 zł40 m² 5 624,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 40m2. Mieszkanie składa się z dwóch, pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

614 994 zł52 m² 11 849,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komandorska 3 pokoje /rozklad/54m2! Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajduje się w wieżowcu na pierwszej kontygnacji - wysoki parter. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

860 000 zł118 m² 7 264,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Bez prowizji! wolnostojący! przy lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom budowany według projektu dom w Malinówkach firmy Archon. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

755 003 zł57 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Żerniki nowe /3 pokoje apartament/56m2./2xGARAZ! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55.81 m2 przy ulicy Tadeusza Brzozy. Zbudowane w 2017 roku. Nowoczesne budownictwo z windą. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leśna

Leśna,dolnośląskie

700 000 zł287 m² 2 756,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Świetna oferta domu jednorodzinnego W lubaniu. Proponuję Państwu dom jednorodzinny na spokojnym osiedlu w Lubaniu. Na powierzchnię całkowitą 286, 64 m2 domu składa się: przyziemie - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

639 000 zł70 m² 9 174,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

670 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

381 305 zł33 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z tarasem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł51 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu mieszkania na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46 m2 w Lubinie przy ulicy Bieszczadzkiej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

184 000 zł32 m² 5 679,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach w okolicach centrum. Budynek zamieszkiwany przez dwie rodziny, jednopiętrowy, zlokalizowany w podwórku. Mieszkanie przeszło remont, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 32 m2 powierzchni użytkowej ulokowaną na trzecim piętrze niskiego bloku w samym sercu miasta co niewątpliwie wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

610 470 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 724 zł124 m² 9 675,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy skrajny szereg z ogrodem, znajdujący się na osiedlu Małe Wilczyce. Ta część inwestycji została oddana do użytku w 2021 roku. Nieruchomość posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł47 m² 13 894,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./taras/parter/od zaraz! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

370 000 zł66 m² 5 615,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł74 m² 13 094,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 999 900 zł160 m² 18 749,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Wrocław krzyki wojszyce parafialna / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1560 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł140 m² 2 794,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie szeregowej ( będzie ich 7 - jeden już zarezerwowany). Zlokalizowany na w Lubinie - ul. Małomicka, przy samym lesie. Każdy z domów będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

607 014 zł60 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w pobliżu pl. Jana Pawła II Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 m2 + 1.9 m2 komórka lokatorska Piętro: 6/11 Cena lokalu 555 000zł BUDYNEK I OKOLICA Mieszkanie znajduję się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł207 m² 5 803,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w cichej okolicy Szczawna Zdroju. W budynku znajduje się salon i 7 pokoi, 3 łazienki, kuchnia oraz pralnia i inne funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł70 m² 4 914,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Sprzedam mieszkanie 50 m od Rynku w kamienicy, która przeszła kapitalny remont (elewacji, dachu, klatki schodowej, instalacji) Składa się z : - kuchni z jadalnią -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Piława Górna,dolnośląskie

312 350 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe i dostępne 3 pokoje z aneksem i balkonem 62,47 mkw - Piława Górna k. Dzierżoniowa Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 085 zł38 m² 22 737,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

570 618 zł55 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp258-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosbacha

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w szybko rozwijającej się okolicy składające się z: - dwóch pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - dwóch przedpokoi. Mieszkanie jest bardzo gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

44 250 zł900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości gruntowej niezabudowana - działka nr 45/16 am-1 o powierzchni 0,09 ha, obręb 0009 Marianówka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

329 000 zł98 m² 3 350,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni łącznej 98 m2, znajdujące się na 3 piętrze. W tym momencie jest podzielone na dwa mieszkania z osobnymi wejściami, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł60 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania, gotowego do zamieszkania (możliwość sprzedaży z umeblowaniem), w świetnej lokalizacji (szybki wyjazd na obwodnicę i aow). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł75 m² 3 433,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o powierzchni 75,44 m2. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zesłańców Sybiru

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

411 229 zł44 m² 9 361 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Slavita Park to nowoczesne i komfortowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - w samym centrum Kudowy-Zdroj w sąsiedztwie Gór Stołowych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

881 225 zł64 m² 13 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z wielkim ogrodem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł220 m² 9 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki bieńkowice / dom W zabudowie bliźniaczej 220 M2 / działka 500 M2 / park bieńkowicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł128 m² 7 431,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w domu z garażem i ogrodem, na południu Wrocławia na Jagodnie. Bez podatku pcc 2%, bez prowizji. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym 28.99 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w centrum Jedliny Zdrój (strefa A) 2 pokoje kuchnia w zabudowie łazienka z wc Mieszkanie po kapitalnym remoncie w niewielkim 5-rodzinnym budynku. Wymienione.