dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Raszówka

Raszówka,dolnośląskie

187 500 zł1 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej lokalizacji w bliskiej odległości od lasu. Działka usytuowana jest na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł95 m² 8 253,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł37 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zmiana ceny Z 470.000 NA 449.000! 2 POKOJE* * LEGNICKA* 5 MINUT DO RYNKU! - na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

779 900 zł87 m² 8 956 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji przy Pl. Grunwaldzkim Duże, dwustronne mieszkanie o powierzchni 87,08 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

229 000 zł41 m² 5 544,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2. Nieruchomość znajduje się w Lubinie, na osiedlu Przylesie. To idealna inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. ** podpisana umowa przedwstępna** Mieszkanie idealne dla rodziny - świetny układ: dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i duży balkon. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

250 000 zł917 m² 272,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Milejowicach w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 917 m2. o wymiarach 27,43m X 33,43 m. Nieruchomość jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

729 001 zł52 m² 14 016,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Top Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 904 zł27 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,78 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem na maślicach/park/jeziorko Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 56m2 Mieszkanie składa się z *salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 990 zł60 m² 10 583,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kozanów | 2/3 pok | przy parku!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu, pięknie usytuowane przy parku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Blok oddalony jest od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

546 656 zł52 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 51,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł52 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia, z bezpośrednim widokiem na malowniczy Park Staromiejski. Dzięki ekspozycji na północ i południe, mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 990 zł60 m² 11 989,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony |. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 001 zł144 m² 13 176,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie/ Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

248 000 zł38 m² 6 560,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą kawalerkę na parterze, blisko centrum w Świdnicy, mieszkanie usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Dach i klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krępice

Krępice,dolnośląskie

5 000 000 zł815 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni łącznej 815 m2 na działce 20 000m2 (geodezyjnie 2 działki po 1 ha każda). Wysokość 8 m, doświetlona światłem dziennym, suwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

874 900 zł61 m² 14 397 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Gotowy pakiet inwestycyjny w nowym apartamentowcu! Centrum! W pełni niezależne mieszkania! Nieruchomość w nowym budynku o powierzchni 60,77 m2 podzielone na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł118 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz dla siebie przestronnego, z dużymi możliwościmi aranżacji lokalu mieszkalnego? Mam dla Ciebie coś niepowtarzalnego. Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

440 000 zł34 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji W cenie 440000 zł Oferta dotyczy sprzedaży 2-pokojowego apartamentu na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

670 000 zł600 m² 1 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Sprzedam dom wraz z zabudowaniami oraz ogrodem w części wspólnej (1/2) wyznaczonej działki na zdjęciu. Część mieszkalna około 200m2 kuchnia z salonem i jadalnia w otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

298 900 zł74 m² 4 017,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł56 m² 13 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Żerniki nowe /3 pokoje apartament/56m2./2xGARAZ Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55.81 m2 przy ulicy Tadeusza Brzozy. Zbudowane w 2017 roku. Nowoczesne budownictwo z windą. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

279 000 zł97 m² 2 876,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż parterowy budynek usługowy w Strzelinie Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Zapraszamy! opis: nieruchomość o powierzchni 97 m2, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 078 000 zł98 m² 10 986,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

3 999 999 zł699 m² 5 720,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż powierzchnia hotelowa plus powierzchnia usługowa gotowa do prowadzenia działalności. Budynki znajdują się w Okmianach 2, gmina Chojnów. Układ pomieszczeń i ich ergonomia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

622 650 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Prestiżowa inwestycja w sercu zielonych Krzyków Opiekun oferty: telefon Wyjątkowe nowe osiedle inspirowane naturą, sprzyjające life balance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Szklarskiej Porębie bezczynszowe jasne i rozkładowe z widokiem na góry ogrzewanie elektryczne, okna pcv junkers do ciepłej wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł18 m² 19 388,90 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję bardzo ładną kawalerkę w budynku Lotos przy placu Legionów. Mieszkanie jest w dobrym stanie nie wymaga nakładu finansowego. Schludne, ładne, przytulne. W aneksie kuchennym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

402 225 zł30 m² 13 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z balkonem na sprzedaż. Z racji południowego położenia mieszkanie będzie jasne i ciepłe. Przy dużych oknach absorpcja energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł200 m² 11 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Wolnostojący dom z 1941 roku z dużym ogrodem oraz garażem dwustanowiskowym na Biskupinie. Idealny na siedzibę firmy. Opiekun Oferty Zalety nieruchomości: - poniemiecki dom z 1941 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

890 000 zł149 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Uwaga! Bez prowizji! Bez pcc! Prezentowana oferta obejmuje urokliwe domy w zabudowie szeregowej, położonych w atrakcyjnej okolicy Kobierzyc, przy rondzie Magnice. Układ pomieszczeń: każdy.