dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł15 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż Kategoria: działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 ha największe zalety! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł186 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży - dom parterowy z garażem w Kraszowicach, w otoczeniu zieleni i lasu, blisko Bolesławca 8 min jazdy samochodem ( 9 km ). Budynek oddany do użytkowania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 587 zł97,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie budowy znajdują się na piętrze i poddaszu użytkowym czterolokalowych budynków nr 1 - 7. Planowany termin oddania pierwszych lokali to początek drugiego kwartału 2026.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 999 zł24 008 m² 187,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak /- usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce! Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe! Działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł307 m² 2 931,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom w cenie mieszkania Mirków, przestrzeń z ogromnym potencjałem Na sprzedaż nieruchomość w Mirkowie, która daje znacznie więcej możliwości niż standardowy dom jednorodzinny. To.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł114,50 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w kamienicy, która została podzielona na trzy odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Orłowice - kompleks działek widokowych w Górach Izerskich, szeroki wybór powierzchni działek: od 450m2 do 5100m2 * wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne * dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł49,40 m² 2 530,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie, 2 pokojowe, rudna, górzyn do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Górzyn gm. Rudna o pow. 49,4m2 + piwnica + pom.gospodarcze Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze ( ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

2 675 400 zł7 644 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla dewelopera mpzp w trakcie opracowywania Polecam do sprzedaży działkę o pow ok 7644m2 z wydanymi warunkami zabudowy na sąsiednią działkę, uzbrojenie w ulicy Janowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł104,94 m² 5 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż domy o podwyższonym standardzie deweloperskim, z garażami i z ogródkami, w malowniczych Chwałowicach, gmina Jelcz-Laskowice przy samym lesie sosnowym. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 800 m - Lutynia, 3 km od granic Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Lutyni - zaledwie 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! / lux! / 2 pok / Metalowców! mieszkanie przy ul. Metalowców. 2 pokoje, piętro 2/4 + winda+ komórka+ suszarnie. Mieszkanie świetne dla siebie, jak również pod wynajem. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł80 m² 14 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 80m2 z dwoma balkonami, tarasem, dwoma miejscami postojowymi oraz z komórką lokatorską zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł192,45 m² 3 995,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę domu wolnostojącego posadowionego na 10ar działce w Łące w bliskiej odległości 3 km od Bolesławca. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 200 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej lub usług turystycznych. Atuty: powierzchnia 5 200m2 wymiary: szerokość 50m; długość 100m bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł162,31 m² 4 614,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Prestiżowa inwestycja W oborze ostatnie 4 segmenty na sprzedaż nie przegap okazji! Teren wokół inwestycji nabiera już uroku została wyłożona kostka przed budynkami, a z dnia na dzień całe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu przy ul. Żeromskiego - Śródmieście Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,95 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

3 577 000 zł1 000 m² 3 577 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski** Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 35,49 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kameralnego obiektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia! Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł37,38 m² 12 413,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Lokalizacja: bolesławów, dz. nr. 32/1, powierzchnia: 3000 m.kw. Przeznaczenie: tereny usług turystyki; tereny zabudowy mieszkaniowej (mpzp) Media: prąd, woda miejska w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym przedwojennym do generalnego remontu lub rozbiórki .Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskich Krzykach sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Bolesława Ulanowskiego na Krzykach we Wrocławiu. Urocza zielona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ponad 2,32 hektara z pięknym widokiem na góry, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Szczytna. Teren jest wyjątkowo nasłoneczniony, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   oferta dostępna tylko W naszym biurze! mieszkanie W budynku dwulokalowym Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

561 492 zł51,99 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Są mieszkania, które wymagają czasu, nerwów i remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1100 m (11 arów), położoną w miejscowości Krzeczyn Wielki przy ul. Różanej. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 648 zł39 621 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny Zapraszamy do rozważenia niezwykłej inwestycji w nieruchomość gruntową, która może przynieść znakomite korzyści w sercu Podstrefy Ekonomicznej w mieście Żarów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta a wyłączność! Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce - idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 108 zł62,95 m² 11 757,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł117,80 m² 4 915,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mieszkanie przygotowane pod wynajem krótkoterminowy przy samym stoku narciarskim. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi na łącznie 21 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajduje się aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 432 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane nr 649/3, 112/5 i 112/6 o łącznej powierzchni 5432 m2 oraz działka drogowa nr 649/2 o powierzchni 264 m2 położone w Ligocie Pięknej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na Sprzedaż przestronny dom na Klecinie z ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 270m2 z działką 237m2, zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij