dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

404 953 zł38 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

699 900 zł119 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej! obecnie trwa budowa! Dom w zabudowie bliźniaczej arkadia wraz z garażem, bez inwazyjnych skosów. Wykonany z wysokiej klasy materiałów. Rzetelny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu I. Nieruchomość o pow. 35,6 m2 usytuowana na parterze czteropiętrowego bloku bez windy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./piwnica/skytower/autobus/top Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

856 473 zł69 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,35 m2 w stanie deweloperskim Układ mieszkania: - salon z aneksem 20,60 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

598 592 zł60 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 60,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turów

Turów,dolnośląskie

79 000 zł842 m² 93,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną w miejscowości Turów (nr. /41/10 na zdjęciu), w gminie Ścinawa, o powierzchni 842m2 oraz udział w wysokości 1/22 w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie ok. 43 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ok. 56,55m2 w miejscowości Jedlina-Zdrój i pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Trzebnica,dolnośląskie

680 000 zł72 m² 9 409,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Trzebnicy. Lokalizacja: okolice Armii Krajowej - bardzo atrakcyjne tereny trzebnickich stawów przy Lesie Bukowym. W pobliżu: aquapark, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 741 449 zł88 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy i jedyny apartament na osiedlu Olimpia Port, ostatnie dostępne na tym osiedlu mieszkanie z balkonem 4 piętrze w 1 linii zabudowy od rzeki z majestatycznym widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

969 000 zł127 m² 7 629,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu piękną nieruchomość zabudowaną w Koźlicach (gmina Rudna). Na działce o powierzchni 0,10 ha posadowiony jest wolnostojący, parterowy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 029 000 zł77 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł64 m² 12 461,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/HIT/OD ZARAZ! Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł73 m² 16 375,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie składającego się z 3-pokoi o łącznej powierzchni 73,22 m , zlokalizowane na Promenadach Wrocławskich okolice ul. Antoniego Słonimskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł71 m² 13 626,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 7 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/lux./2POK./KOMÓRKA/KLIMATYZACJA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w Oleśnicy przy ulicy Lotniczej. W cenie wliczona jest również komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowo powstające osiedle na wrocławskim Jagodnie, przy ul. Bartoka. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

105 000 zł993 m² 105,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Już dziś możesz spełnić swoje marzenie o własnym domu! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu doskonałą nieruchomość położoną w sypialni Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

914 000 zł62 m² 14 749,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

549 731 zł43 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

524 999 zł35 m² 15 173,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ue/toplokalizacja!/ślężna/krzyki/2 pok./2 BALKONY ŚWIETNE INWESTYCYJNIE ZE WZGLEDU NA LOKALIZACJĘ! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 072 000 zł80 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja wśród drzew I zieleni apartamenty Z przestronnymi tarasami I ogródkami dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalne rozkłady pomieszczeń Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta! klient kredytowy akceptowany! Polecam mieszkanie dwupoziomowe składające się z 3 pok. z aneksem kuchennym, z balkonem, nowszy budynek z windą, komórką lokatorską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł63 m² 9 126,97 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lipa Piotrowska/ 3 pok / balkon / nowe! Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we Wrocławiu przy ulicy Cynamonowej. 63 m2, trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł55 m² 11 581,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane w dzielnicy Krzyki-Gaj. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Jest to zaadaptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wróciło mieszkanie! Łap Okazję! Klucze do odbioru! Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema! Jedyna Taka Inwestycja we Wrocławiu! Sam zobacz i zdecyduj- umów się na Spotkanie. Lokalizacja Nr 1 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł64 m² 5 564,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! idealne dla rodziny Z dziećmi! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,8m2 przy ul. Miedzianej w Lubinie. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł71 m² 10 320,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone tuż przy Parku, w sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Partynice. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, kameralnym, otoczonym zielenią osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł28 m² 13 868 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie na 28 metrach w cichej okolicy. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

597 365 zł65 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i aż dwoma ogródkami, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,58m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Ścinawa,dolnośląskie

249 000 zł49 m² 5 106,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze mieszkanie w Ścinawie przy ulicy Kościuszki o powierzchni użytkowej 49 m2 składającego się z przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 094 000 zł84 m² 12 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł90 m² 9 889 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne klimatyzowane słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, gdzie salon z aneksem stanowią prawie połowę powierzchni mieszkania, do tego dwie sypialnie, garderoba, duży taras. Budynek kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antracytowa

Smolec,dolnośląskie

439 000 zł35 m² 12 564,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 na ul. Bazaltowej - w Smolcu, bardzo granicy z Wrocławiem. Mieszkanie jest świeżo po odświeżeniu - ściany są świeżo pomalowane, mieszkanie.