dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krzeczyn,dolnośląskie

120 000 zł1 011 m² 138,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: krzeczyn/ gm. Oleśnica Metraż:m2) oraz udział w drodze, zabudowa: jednorodzinna, bliźniacza, szereg, dodatkowe informacje: media (prąd). Opis : Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Bolesławiec,dolnośląskie

451 440 zł2 376 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa o powierzchni 2376 m2 na sprzedaż. Dostępne także dwie sąsiednie działki. Całość o łącznej powierzchni 9 347 m2 w cenie 190 zł/ 1m2. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 458 zł48 m² 12 224,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

798 000 zł116 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 116 m 2 na rodzinnym osiedlu! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

257 000 zł61 m² 4 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszknanie 1,5 roku temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł44 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rozkładowe mieszkanie na Sępolnie. Budynek jednopiętrowy z cegły z 1935r. Wspólnota liczy 7 mieszkań. Lokalizacja blisko awf, dobry dojazd do Politechniki i Uniwersytetu Przyrodniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 160 960 zł99 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun Nieruchomości: tel. Komfortowe czteropokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem z widokiem na Muzeum Architektury i Kościół Pobernardyński. Polecam! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

698 999 zł89 m² 7 891,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

83 000 zł58 m² 1 431 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na granicy walbrzycha I jedliny zdroju. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 58m2, usytuowane na parterze 1 piętrowej kameralnej kamienicy, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł74 m² 6 873,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu do sprzedaży wyposażone trzypokojowe mieszkanie na Placu Ratuszowym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa wynosi 74,20 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł49 m² 13 046,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz możliwy rabat nawet 50000 zł cena transakcyjna 589000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł46 m² 11 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 840,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta idealna pod Bezpieczny Kredyt 2% - celem uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem! Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:895 m²

Kamienica w Wałbrzychu Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 250 metrów użytkowych, położoną w samym Centrum Wałbrzycha posadowiona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wróciło mieszkanie! Łap Okazję! Klucze do odbioru! Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema! Jedyna Taka Inwestycja we Wrocławiu! Sam zobacz i zdecyduj- umów się na Spotkanie. Lokalizacja Nr 1 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 995 000 zł230 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1910

Apartament dwupoziomowy borek Elegancja i lekkość to przymiotniki najlepiej opisujące standard tego unikatowego apartamentu. Dwustronny, cichy apartament o imponującym metrażu 230 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchnie 49m2. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku mieszkalnym (z windą), oddanym do użytkowania w 2021 roku. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 885 zł35 m² 14 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Polecam na sprzedaż kawalerkę o łącznej powierzchni 35m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzy piętrowej willi miejskiej położonej w okolicy ul. Beniowskiego na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł100 m² 6 994,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 897 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Rozkładowe mieszkanie w samym centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na Muchoborze Wielkim. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (30,8 m2) - pokój 1 (11 m2) - pokój 2 (8,2 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Sędziszowa

Sędziszowa,dolnośląskie

3 900 000 zł1 750 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 827 m²

Jeśli poszukujesz nieruchomości, która spełni Twoje marzenia zarówno pod względem biznesowym, jak i mieszkaniowym, to mam dla Ciebie niezwykłą ofertę. Zapraszam Cię na prezentację wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2 w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość położona jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

902 586 zł90 m² 10 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

1 499 999 zł190 m² 7 894,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż odnowiony dom wolnostojący na pięknej działce z oddzielnym budynkiem gospodarczym podstawowe informacje Cena: 1 499 999 zł do negocjacji Powierzchnia domu: ok. 190m2 Działka: 7 00m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sadowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 475 000 zł168 m² 8 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Radomierzyce ul. Sadowa to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi okazałymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,30 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

`Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł60 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: telefon 3 pokojowy apartament Z loggią, 7 piętro, luksusowa inwestycja W centrum miasta, widok na miasto. Nieruchomość o powierzchni 60m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 990 zł50 m² 7 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Jeleniej Górze - Cieplicach rozkładowe 1 piętro w 3 piętrowym budynku kilkurodzinnym (kamienica) ogrzewanie miejskie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł63 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./TOP/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 931 zł63 m² 9 885,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne o powierzchni 62,71 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez pośredników Zwycięska - 2 pokoje - 47m2 Sprzedający nie zamierza zapłacić żadnej prowizji pośrednikowi biura nieruchomości. Proszę pośredników o niemarnowanie mojego i swojego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 12 999,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 46,08 m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu z ogrodem (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł49 m² 9 845,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

WE speak english Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez Księgi Wieczystej. Tylko klienci gotówkowi! opis mieszkania Przestronne, rozkładowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 999 zł58 m² 10 548,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Krzyki/gaj/orłowicza/3pok./BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne przytulne 3 pokojowe mieszkanie w najlepiej skomunikowanej części Wrocławia - na Gaju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł54 m² 11 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54,45 m2, zlokalizowane na wrocławskiej Różance-Polance Mieszkanie własnościowe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł45 m² 10 222 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie pozwól, by ktoś kupił.