dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 167 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddane do użytku * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne dwustronne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł39 m² 13 505,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Місце Вроцлав, psie Pole. Розмір 34.09 - 72.93 КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ 1 - 4 ЦІНА зл ЦІНА БРУТТО м2 складської одиниці: 4500 зл РІК.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Sokolec

Sokolec,dolnośląskie

354 000 zł3 540 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Sokolcu na granicy z Rzeczką. Działka znajduję bardzo blisko wyciągu narciarskiego "przełęcz Sokola". W pobliżu las, łąki, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Psary

Psary,dolnośląskie

500 000 zł6 400 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, płaska działka z dojazdem z dwóch stron. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

255 000 zł62 m² 4 126,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek oferują Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gryfowie Śląskim. Powierzchnia użytkowa wynosi 61,80 m2 na którą składają się; 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Szymanów,dolnośląskie

925 000 zł145 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom gotowy do końca roku przemyślane rozwiązania możliwość dokonania zmian projektowych możliwość wykończenia pod klucz cicha, spokojna okolica dom usytuowany wśród zabudowy jednorodzinnej pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł71 m² 13 626,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legnica

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego z balkonem. Wysoki standard. Idealne dla rodziny z dziećmi. Na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni z osobną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie położone jest blisko centrum, kilka minut od galerii Wroclavia i Dworca pkp. W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

535 296 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal nr A.0.2 Położony na parterze budynku przy ul. Miłej na nowym osiedlu w Środzie Śląskiej. Do lokalu przynależny jest taras o pow. 7,95 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnica

Rybnica,dolnośląskie

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu dom wolnostojący, z dużym garażem i ogrodem, w bardzo luźnej zabudowie jednorodzinnej. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł110 m² 4 515,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 110,50 m2 położone na I piętrze w kamienicy IV piętrowej. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 336 zł32 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

541 542 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł56 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 998 zł37 m² 13 691,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok!. Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

651 900 zł101 m² 6 468,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2 balkony/ogród/top/okazja/od zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 450 000 zł342 m² 7 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Proponujemy Państwu niewielki, klimatyczny pensjonat w Szklarskiej Porębie. Pensjonat posadowiony ok. 100 m od wyciągów na Szrenicę, w cichym zakątku, pośród bujnej roślinności, skał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gliwicka

Ziębice,dolnośląskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam dom z pełnym wyposażeniem. Kuchnia Smeg, duży garaż z przejściem do domu , pomieszczenia gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 039 000 zł74 m² 14 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg181-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do odbioru - widok na przestrzeń a nie na sąsiedni blok - przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 463 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla pary o powierzchni ponad 42 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

759 590 zł84 m² 9 065,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł67 m² 4 116,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie przeznaczone do generalnego remontu, znajdujące się na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku usytuowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania energooszczędny dom blisko Jeleniej Góry. Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 115m2 (parter 81m2, poddasze 34m2) + garaż 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lubin

Lubin,dolnośląskie

340 000 zł39 m² 8 760,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania śliczne mieszkanie. Lokal o pow.38,81 położony jest na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu. Przestronne mieszkanie jest świetnie zaaranżowane ,w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot286-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja: północny-zachód, południowy-wschód - antresola 32m2 z balkonem i tarasem 29m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 091 000 zł112 m² 9 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych długołęka / wrocław / dom W zabudowie bliźniaczej 112 mkw / działka 387 mkw Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

735 540 zł61 m² 12 097,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw223-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne, położenie południowo- wschodnie - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacja dla pośrednika - Ogarnijcie się, wasz poziom komunikacji jest żenujący. Nie nie potrzebuje cię by sprzedać mieszkanie. To że jesteś pośrednikiem to nie stawia Cię w sytuacji, że mi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

999 999 zł126 m² 7 911,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Żórawina/bliźniak/4pok./TARAS/OGRÓD!/LUX PREMIUM! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł58 m² 9 822,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 57,93m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł31 m² 13 234,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.98m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - przedpokoju - łazienki Mieszkanie położone w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

976 345 zł60 m² 16 340,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie położone jest na 13 piętrze w wieżowcu 17-piętrowym W wieżowcu 3 windy z poziomu garażu. Budynek to gigantyczne przedsięwzięcie 55m wysokości. Powierzchnia tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

299 900 zł74 m² 4 063,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Do sprzedaży oferujemy Państwu niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, najstarszej kamienicy w podwałbrzyskiej miejscowości Sokołowsko, przy ulicy Głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 14 030,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania: - balkon 11m2 - przestronny salon - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do odbioru - mieszkanie w centrum, ale.