dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł101 m² 5 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z zapleczem i wydzieloną częścią mieszkalną. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Barlickiego. Budynek po rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł34 m² 5 524,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe położone w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Materiały użyte do remontu wysokiej klasy. Instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż * krzyki * balkon * komórka I piwnica W cenie * Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. - cena: 680 000 zł - ul. Sudecka (krzyki) - 51 m2 -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Młyńska

Uraz,dolnośląskie

199 990 zł1 428 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Uraz, gmina Oborniki Śląskie, powiat Trzebnicki. Działka o powierzchni 1428 m2, położona przy rzeczce Lubniówka w Malowniczym portowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Januszowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł224 m² 8 924,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż piękne, słoneczne i luksusowe mieszkanie, usytuowane na parterze willi dwurodzinnej przy ulicy Januszowickiej we Wrocławiu. Lokalizacja: miejsce, w którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł24 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 41m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł42 m² 13 358,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Szukasz mieszkania dla siebie? Może inwestycji? To jest doskonały wybór. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 297 m²

Prosperujący Pensjonat "poza Czasem" położony w Bystrzycy Kłodzkiej - Zalesie Nieruchomość położona w zacisznym i spokojnym miejscu w otoczeniu lasu i gór, sprzyjająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Dwustronne, jasne i ciepłe. Lokalizacja os. Polne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rapackiego

Wrocław,dolnośląskie

4 400 000 zł586 m² 7 506 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Niepowtarzalna oferta - Villa Colonia mieszcząca się przy ul. Rapackiego 14 we Wrocławiu. Oferta dostępna tylko w biurze sdp Nieruchomości. English version below Villa Colonia to niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

273 866 zł23 m² 11 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kup gotowy apartament i zarabiaj rocznie nawet do 8% przez 20 lat! Przedmiotem sprzedaży jest gotowy wykończony apartament położone na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 19,88m2, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 870 zł31 m² 16 148 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rapackiego

Wrocław,dolnośląskie

4 400 000 zł586 m² 7 506 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:847 m²

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą Villą Colonia mieszczącą się przy ul. Rapackiego 14 we Wrocławiu. Oferta dostępna tylko w biurze sdp Nieruchomości. Villa Colonia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł50 m² 9 959,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonale skomunikowane dwupokojowe mieszkanie w centrum przy Głogowskiej. Idealne pod inwestycję. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzęsów

Trzęsów,dolnośląskie

79 000 zł1 016 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o pow. 10,16 ara położona w Trzesowie gmina Grębocice 24 km od Lubina, 22 km od Głogowa Malowniczo usytuowana w sąsiedztwie lasu - rezerwatu przyrody ,skarpa Storczyków" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

582 400 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Planowane zakończenie budowy: grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 999 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony |. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Rusinowie o powierzchni 38m2 składające się z dużego salonu z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

623 225 zł54 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (11-2024), przekazywane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

733 000 zł49 m² 14 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Budynek apartamentowy, 2 pokoje , taras , ogródek, 2011 , winda, ochrona Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Top Lokalizacja 2-pok/ 38 m2 Piwnica Mieszkanie przy ulicy Drukarskiej we Wrocławiu powierzchnia 38m2. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, kuchni łazienki oraz przedpokoju. Budynek z 1969r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł42 m² 15 452 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 na Tarnogaju. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - łazienka - duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2, znajdujące się na ulicy Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Lokal składa się z: - z salonu z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

659 203 zł70 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł49 m² 12 484,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie we Wrocławiu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego we Wrocławiu przy al. Kromera. Jest to idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 513,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Kobierzyc. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze dwupiętrowego przedwojennego budynku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, 15 minut drogi do centrum, dzielnica - Grabiszyn, okolice fat. Mieszkanie po generalnym remoncie, mierzące 47m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty telefon 3 pokoje W świetnej lokalizacji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

487 186 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

976 345 zł60 m² 16 340,50 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z widokową loggią o powierzchni 59,75 m2 na Ołbinie! Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na trzynastym piętrze, składające się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

190 000 zł1 350 m² 140,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka z widokiem na góry izerskie i Gondole linową nie daleko Świeradowa Zdrój W bliskiej okolicy nowo wybudowanych domów jednorodzinnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

844 518 zł64 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

748 200 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.