dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

420 238 zł47 m² 8 941,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 47,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Brzezinki,dolnośląskie

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W promocyjnej cenie tylko 5 działek każda o powierzchni ok 1500m2, wszystkie przy ścianie lasu + do korzystania z ok 300m2 działki rekreacyjnej nad brzegiem zbiornika wodnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

639 997 zł67 m² 9 595,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: inwestycyjne mieszkanie - trzypokojowe, rozkładowe w centrum miasta z zamkniętym terenem rekreacyjnym. W pobliżu szkoła, przedszkole, biedronka 50 metrów od drzwi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Bystrzyca,dolnośląskie

159 000 zł2 225 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka budowlana w Bystrzycy Oławskiej o powierzchni 2225m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Sosnowej. W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

791 630 zł60 m² 13 198 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 59,98m2 znajduje się na 5 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

366 798 zł48 m² 7 705,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 47,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

587 255 zł42 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł47 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Na powierzchnię mieszkalną 46,94m2 składają się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

668 999 zł75 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

143 000 zł58 m² 2 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Piechowicach parter w 3 piętrowej kamienicy do remontu odrębna własność z księgą wieczystą idealne położenie przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 569 000 zł102 m² 15 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

635 851 zł56 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 39,5 m2, w pełni rozkładowe, blisko centrum, z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą w pobliżu, ul. Kruszwicka, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 001 zł63 m² 13 773,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Maslice 3 opok/apartament z tarasem i ogrodem 62m Prezentujemy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze z przylegającym ogródkiem, zlokalizowanego w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

486 000 zł35 m² 14 058,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpieczny kredyt2%/ garaż/ prawie 40m2/ balkon Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł65 m² 10 767,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Wykończone - gotowe do zamieszkania. Wysoki standard, dwustronna ekspozycja Możliwość szybkiego wprowadzenia się skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4 pok mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską, usytuowane na parterze, tuż przy Factoria Park. Mieszkanie posiada dostęp do wszystkiego, co powoduje, że życie staje się wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Płonica

Płonica,dolnośląskie

299 000 zł4 096 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję, pensjonat,działalność handlową. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata Działka mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł31 m² 17 602,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł131 m² 8 991,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

818 900 zł69 m² 11 850,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

598 980 zł57 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Plomba z windą 1999r / komórka rozkład / 2-3 pok. Polecamy na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu w świetnej lokalizacji okolice Nowowiejskiej / Wyszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

512 897 zł43 m² 11 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 42.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

548 999 zł98 m² 5 591,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 w Jeleniej Górze 2 sypialnie + aneks kuchenny z salonem wysoki parter piwnica oraz dostęp do strychu mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

498 980 zł45 m² 11 015 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

U. Ekonomiczny / pełna komunikacja / 2 pokoje Polecamy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowaną przy Parku Skowronim i Uniwersytecie Ekonomicznym. Nieruchomość ma dostęp do pełnej bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 900 zł36 m² 15 207,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie zadbane, rozkładowe mierzące 36,16m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marchewkowa

Wrocław,dolnośląskie

497 998 zł37 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Klecina / rozkład, parking / 2 pokoje! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Klecinie we Wrocławiu. Powierzchnia: 37m2 Piętro: 2/3 Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

989 896 zł77 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - duży balkon ok 20m2 od strony południowej - przestronny przedpokój miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

351 783 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie w spokojnej okolicy. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

192 000 zł39 m² 4 885,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Lubinie. Lokal składa się z: przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

508 970 zł46 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Cicha spokojna okolica * Gotowe do odbioru powrót do sprzedaży! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 082 zł64 m² 10 860,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam szykowne, duże, położone w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie zaaranżowane na biuro. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubań

Lubań,dolnośląskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 2 działki budowlane, radogoszcz, gm. Lubań Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu 2 urokliwych działek budowlanych, które znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje / ogródek,taras / wysoki standard/ Krzyki Polecamy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (krzyki) na parterze, w pełni wyposażone, dwustronne, z wygodnym biurkiem do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 003 zł55 m² 11 639,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stablowice 54m2 / 3 pokoje ogrod 70m2!top! Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, o powierzchni 54 m2, znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku w spokojnej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 860 000 zł248 m² 7 510,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Poszukujesz dla siebie domu, takiego pięknie wykończonego z widokiem na góry? Mam dla Ciebie super ofertę! Zapraszam Cię na prezentację pięknej rezydencji o powierzchni ok. 250m2, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

849 003 zł65 m² 13 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

/premium 3-pok/66m2 Nowe Żerniki Ogródek*** Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane przy ul. Drohobyckiej (zamknięte osiedle) składające się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

585 001 zł48 m² 12 111,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium/ Centrum 2-pok 48m 2 Pod Inwestycje lux*** Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie. Jest możliwość stworzenia 2 lub 3 niezależnych pokoi. Mieszkanie składa się z:.