dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł27 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Grabiszyńska 27m2 Centrum Piwnica Na sprzedaż mieszkanie 27m2 przy ulicy Grabiszyńskiej zaledwie 1,7 km od Rynku. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie. Wszystkie pomieszczenia zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł69 m² 10 576,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Premium Apartament Gorlicka/ 3p/ 69m2/ 2013r*** Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boguszowska

Wrocław,dolnośląskie

3 190 000 zł330 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:947 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na Stabłowicach. Nieruchomość podzielona jest na dwie niezależne nieruchomości oraz niezależny domek gospodarczy. We speak English, call for more details!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

839 000 zł122 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy dom! Do sprzedania funkcjonalny bliźniak z dużą działką ok. 600 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom położony w gminie Czernica, kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

712 000 zł55 m² 12 922 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne mieszkanie z dwoma balkonami w orientacji wschód/zachód. Mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2007 roku składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wombat nieruchomośc I poleca do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w budowie, o powierzchni 125 m kw. , posadowiony na działce 1500 mkw. w Boleścinie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

295 000 zł78 m² 3 782,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny dwupoziomowy o pow. 78 m2 zlokalizowany w Bierutowie gmina Oleśnica. Przyziemie: salon z kominkiem (z nadmuchem - jako dodatkowe ogrzewanie), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł52 m² 3 831,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Umowa na wyłączność! Oferta tylko w Naszym Biurze! Szukasz 2 pokojowego mieszania z balkonem z widokiem na las? Mam dla Ciebie propozycję mieszkania znajdującego się na drugim pietrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł36 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2. Idealne dla osób lubiących zieloną, spokojną okolicę z wieloma miejscami do spacerów oraz ceniących dobra komunikację. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 298 000 zł64 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament w centrum Wrocławia - Standard Premium! Dostępny od zaraz! Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjny apartament na sprzedaż. Wygodna lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

500 000 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w prestiżowej miejscowości Wysoka, położonej tuż przy granicy z Wrocławiem. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

484 095 zł8 205 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka bezpośrednio przy Obowodnicy Wschodniej/ siechnice Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka w obrębie św. Katarzyny, objęta mpzp, oznaczona rp, przeznaczona min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 029 000 zł95 m² 10 831,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle, place zabaw, ogródki, znakomita komunikacja Z wrocławiem lux apartament 4 pok /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krzeczyn,dolnośląskie

117 957 zł861 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pcc. Przestronna działka do budowy wymarzonego domu w Krzeczynie , gmina Oleśnica. Sprzedający wystawia fakturę vat. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł25 m² 13 481,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do odkrycia uroku kawalerki o powierzchni 25 m2 na ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Mieszkanie oferuje niepowtarzalną atmosferę, otoczone zielenią i dobrą komunikacją. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Domasław,dolnośląskie

970 000 zł116 m² 8 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż elegancki i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ulicy Sosnowej w Domosławiu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w fenomenalnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Spalice,dolnośląskie

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:124 m²

Polecam Państwu na sprzedaż, unikatowy dom usytuowany w nowoczesnej zabudowie szeregowej w Spalicach - 800 m do granic z miastem Oleśnica. Przestrzeń domu podzielona jest na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

331 760 zł29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na stronę internetową apartinvestnieruchomosci, gdzie znajdziecie Państwo oferty sprzedaży nieruchomości wyłącznie z Szklarskiej Poręby. Apartamenty Złoty Horyzont to realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

580 290 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. Lokal o powierzchni 50,46 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego na I piętrze w kamienicy w Świdnicy Na powierzchnie (80 m2) składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

421 660 zł58 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje pod Wrocławiem/ Przy Parku Opiekun oferty: tel. Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja pfrn nr 28332 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,16m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Siechnice,dolnośląskie

710 000 zł78 m² 9 044,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta zarezerwowana. 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem w Siechnicach! Nieruchomość znajduje się przy ul. Włościańskiej w Siechnicach, na kameralnym osiedlu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł67 m² 15 373,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rewelacyjny apartament w Thespianie przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnio-południowa ) w reprezentacyjnym, prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł55 m² 8 797,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Centrum miasta, 2-pokojowe mieszkanie w pełbym rozkładzie - ul. Trzebnicka Cena: 485 000 zł Metraż: 55,13m2 + 6,39m2 piwnica Piętro 3/4 w kamienicy bez windy Czynsz: 440 zł + prąd przy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 677,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie zlokalizowane w wyjątkowej okolicy na wrocławskim Gądowie Małym. Zielono, cicho i blisko Centrum (tramwajem do Rynku około 10min). Osiedle z 1985 roku, rozsądna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł58 m² 11 965,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowo urządzone mieszkanie. Skradnie serca osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowego klimatu. Mieszkanie w klimacie scandic boho. Docenią je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

158 000 zł50 m² 3 141,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dzień dobry Mam do sprzedania mieszkanie w centrum Świdnicy, niedaleko Placu Świętej Małgorzaty. Mieszkanie składa się z aneksu z kuchnią, pokoju oraz łazienki. Przed wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

725 000 zł156 m² 4 647,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia mieszkanie na sprzedaż o łącznej pow. 156m2 jako całość lub dwa oddzielne mieszkania jedno o pow.80m2 i drugie o pow.76m2. Do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Miękini (dodatkowo przestrzeń do prowadzenia działalności gospodarczej, niezależne dodatkowe wejście ) Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

776 197 zł56 m² 13 965 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

344 998 zł24 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*top Powstańców śląskich/ Kawalerka-24m2 Piwnica* Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 znajdującą się przy ul. Zaporowskiej. Mieszkanie bez żadnych obciążeń z kw dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: psie Pole, bławatna Działka: 250 m2 Metraż użytkowy: 69 m2 opis nieruchomości: połowa domu w cichej zielonej okolicy. Lokal składa się z jasnego salonu, kuchni, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż dom w okolicach Świdnicy. Dom o powierzchni około 300 m . 7 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, 1 wc, 2 ciągi komunikacyjne. - garaż w bryle budynku. - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż mieszkanie położone w nowym budownictwie, okolice ul. Królewskiej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni wyposażone. W skład mieszkania wchodzi; 1. Przedpokój z wbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł66 m² 10 216,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czy poszukujesz spokoju i ciszy, jednocześnie nie chcąc zrezygnować z bliskości centrum? Inwestycja usytuowana jest w spokojnej dzielnicy z dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

416 754 zł36 m² 11 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. Lokal o powierzchni 53,62 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Miłkowice,dolnośląskie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Miłkowicach o powierzchni użytkowej 59 m2, w tym samo mieszkanie 53 m2, położone na parterze. Do mieszkania przynależy piwnica, część strychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

257 920 zł21 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Święta Katarzyna,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 591,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, tylko 12 km od centrum Wrocławia. Dom 3D-2 Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

576 180 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. wysokość : 4,5 m układ Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

463 800 zł28 m² 16 394 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu w inwestycji, która jest połączeniem stylu nowoczesnego i klasycznego, zlokalizowana w pobliżu Ogrodu.