dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

419 000 zł104 m² 4 025,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Chcesz mieszkać z dala od zgiełku dużego miasta? Marzysz o azylu jaki daje ci własny ogród i śpiew ptaków? A mimo tego, chcesz przynależności do niewielkiej społeczności?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

514 500 zł37 m² 13 905,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 na skraju dwóch wrocławskich dzielnic - Szczepin / Stare Miasto. Gotowe do wprowadzenia się, komunikacja miejska "pod blokiem", spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

555 314 zł44 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dostępne również inne metraże! Idealne na start mieszkanie na Ołtaszynie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 9 950,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka Schodowa -pomieszczenie Gospodarcze Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

857 999 zł100 m² 8 588,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Radwanice/lux/3pok./NISKI BLOK/3 BALKONY/GARAŻ/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 3-pokojowy w Radwanicach. Apartament mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł52 m² 4 810,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 51,76m2. Znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy, która przeszła termomodernizacje. Składa się z przedpokoju, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 781,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Świdnica,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ul.Kościelnej o powierzchni 34,5m2 składajace się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł88 m² 7 147,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wombat Nieruchomości poleca do zakupu najprawdopodobniej najlepiej zlokalizowane mieszkanie w nowym budownictwie w Świdnicy. Takiej oferty, jak ta nie znajdziecie nigdzie! Pozostał już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł40 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowy Apartament / top/lux /klima/garaz /yop Piękny apartament 40 m2 w nowym budownictwie ul Strzegomska 3b Mieszkanie w pełni umeblowane , klimatyzowane Media miejskie Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

857 793 zł74 m² 11 560,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Centrum nowy Apartamentowiec 2-3 pokoje! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum na ul. Pomorska nowy apartamentowiec 55m2 , apartamentowiec , garaż dodatkowo płatny 2 x 25000 zl Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

1 459 999 zł160 m² 9 124,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Klimatyczny dom dla dużej rodziny! Całkowicie umeblowany! Trzy strefy do życia! Media miejskie! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bożejowice

Bożejowice,dolnośląskie

209 000 zł1 276 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa w świetnej lokalizacji: - bożejowice - obok sklepu dino (parking sklepowy znajduje się po drugiej stronie, nie będzie przeszkadzać ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana 10 arów, która znajduje się w górnych Paszowicach blisko nowo powstającego osiedla. Dla działki o numerze 58/7 przewidziano miejscowy plan zagospodorowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal w centrum Wrocławia Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany, prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 140 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

992 000 zł145 m² 6 838,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 136,55 mkw. - całkowitej 145,07 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

720 188 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł43 m² 12 637 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Stabłowicach Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - Nowoczesne wykończenie - Wygodny układ pomieszczeń - Spokojna, cicha okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł26 m² 13 633 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż niewielkie mieszkanie znajdujące się w centrum Wrocławia, przy ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 288,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO biura! Na sprzedaż apartamenty w cichym i spokojnym miejscu nieopodal Szpitala Latawiec. Oddanie budynku 2023 rok. W ofercie mieszkanie (gotowe)o pow. 55,5m2 zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł28 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie o mieszkaniu z przyjemnością przedstawiam państwu wyjątkową oferta pięknego apartamentu we Wrocławiu. Oferowane mieszkanie położone jest na 2 pietrze. apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł101 m² 8 168,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni mierzonej po podłodze 101m +23m powierzchni dodatkowej (62m w księdze wieczystej), usytuowane w okolicy ul. Hutniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

529 165 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe pow. 58,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 270 000 zł140 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szukasz nowoczesnego i stylowo urządzonego domu we Wrocławiu? Marzyłeś o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta? Cenisz sobie komfort, wygodę oraz przestrzeń? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł100 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentuję Państwu przytulny dom w Świdnicy, w zabudowie bliźniaczej, położony na 700m2 działce w cichej i spokojnej okolicy. Informacje o nieruchomości: dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 699 999 zł247 m² 6 882,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! okazja indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

599 199 zł63 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogródkiem na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie: kameralne osiedle 2 piętrowych budynków znajduje się w pobliżu Parku Bieńkowickiego. 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 234 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentuję Państwu nieruchomość lokalową o powierzchni 47 m2 położoną przy ul. Zakrzowskiej na Psim Polu, na działce o powierzchni 87 m2. Budynek zlokalizowany jest przy samym rondzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł14 m² 1 457,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Sprzedam podziemne miejsce postojowe w bloku na osiedlu Giardini Verona. Powierzchnia: 13,72 m2 Księga Wieczysta Wjazd do hali garażowej na pilot. Cena 20 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle zamknięte, monitorowane! Miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

OK. Hallera / 2 pokoje / 2 piętro / fat / tramwaj / inwestycja Nieruchomość położona na 2 piętrze w kamienicy, powierzchnia wynosi ok. 52 m2, na którą składa się kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Marcinkowice,dolnośląskie

1 198 000 zł122 m² 9 811,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu w Marcinkowicach przy ul. Zielnej. (tak! naprawdę moz esz zamieszkać przy Zielnej w Marcinkowicach ) Ta wyjątkowa nieruchomość to dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł62 m² 5 152,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Szczodre,dolnośląskie

1 010 000 zł151 m² 6 676,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowoczesnym Osiedlu Szczodre Zaledwie 15 km od centrum Wrocławia, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 480 000 zł218 m² 6 793,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Polecam całkowicie nowy projekt komfortowych domów w Siechnicach. Kameralna inwestycja będzie się składała z dwóch budynków dwulokalowych. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł44 m² 12 844 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy - Stabłowice Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - Wygodny układ pomieszczeń - Balkon i taras o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się przy Parku Skowronim. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym, z fantastycznym widokiem wprost na Park Południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł43 m² 12 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym znajdujące się we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jezierskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł64 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z piwnicą przy ulicy Jezierskiego. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kapliczna

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz Mieszkania na start w zacisznym miejscu Osobowic, sprawdź naszą ofertę. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.