dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - staniszów Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł30,82 m² 25 794,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji Bulwary Książęce. Nieruchomość o powierzchni 30,82 m położona jest na drugiej kondygnacji (budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,30 m² 10 104,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i bardzo atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie, położone we Wrocławiu przy ulicy Popowickiej 102. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,42 m² 13 201,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku w Smolcu. Jego powierzchnia to 42,42 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w malowniczej i spokojnej miejscowości Przesieka. To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,90 m² 10 674,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Powierzchnia mieszkania: 88,90 m Taras: 4,5 m Balkony: dwa, po 4,5 m każdy Ogródek: około 29 m Piętro: 0,1 To nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 129 m | działka 1000 m | cisza, las | Wilkowa gm. Prusice Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowa (gmina Prusice), idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 615 m² 86,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze! Na sprzedaż przepiękna, foremna działka budowlana o powierzchni 1615 m z wydanymi warunkami zabudowy. Zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

228 999 zł37,49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m Śródmieście Centrum w Wałbrzychu blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł126 m² 9 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność wyjątkową połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Jeleniej Górze położoną na Osiedlu Łomnickim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki przy ul. Rymarskiej. Lokal położony na 3 piętrze w bloku z 2018r,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 600 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1600m2 położonej w miejscowości Nowy Kościół, gmina Świerzawa, powiat złotoryjski. Zgodnie z wypisem z miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 238 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka handlowo - usługowa/plac! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży gruntu w Wilczym Lesie. Przedmiotem oferty jest ogrodzony teren o powierzchni około 2238 m2. Brama wjazdowa - plac.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,60 m² 6 046,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na ósmym piętrze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie słoneczne ,rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł14 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży atrakcyjne działki inwestycyjne w Kruszynie, przeznaczone pod działalność usługową. Działka nr 178 o pow. 0,53 ha oraz działka nr 179.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł100,20 m² 2 694,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Lokal Handlowo-Usługowy oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania lokal o powierzchni 100 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem, z ogródkiem i dobrym dojazdem do centrum miasta, to ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie! [lokalizacja] Aleja Walecznych - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kameralna działka w okolicy Karpacza Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w otulinie Karkonoskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę domu na wsi, położonego 7km od centrum Długołęki. Dom położony w linii działki i przylega północną ścianą do domu sąsiadów. Mieści sie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,10 m² 5 709,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,10 m na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122 m² 16 385,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w sercu Ołtaszyna o powierzchni mieszkalnej 122m2 + zamknięty garaż 37m2 w zamkniętej inwestycji Apartamenty Szafera. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 797 zł110,32 m² 7 032,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Nieruchomość: nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł360 m² 7 358,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 360 m z ogrodem |wysoki standard | Zielona okolica | Ołtaszyn-Partynice Cena 2 649 000 zł do lekkiej negocjacji. Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,07 m² 9 896,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z nowym projektem mieszkań w Wilczycach ul. Dworska. Na tym etapie umożliwiamy Państwu rezerwacje lokali. Posiadamy 2 typy mieszkań: 1. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł102 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł59,60 m² 11 996,64 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Inowrocławska 39. Dwa pokoje z widokiem! To nie jest zwykłe mieszkanie. To rozpoznawalny adres charakterystyczny wieżowiec przy Inowrocławskiej 39, który od ponad 20 lat jest punktem orientacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym i rodzinnym - dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej części Wrocław - dzielnica Fabryczna, ul. Lewa 52.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł250 m² 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawy ponad 100-letni przedwojenny budynek o charakterze gospodarczym. Nieruchomość przeznaczona do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż | 3 pokoje | świeżo po remoncie | Podzamcze | duży balkon Na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł36 m² 10 552,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pilczyckiej na wysokim parterze. [ o nieruchomości ] Lokal mieszkalny wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36mkw, (z czego piwnica około 6mkw). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Popowice/ 3 pokoje/ Świetny rozkład. Jeśli szukasz mieszkania z oddzielną kuchnią, trzema pokojami i szybkim dojazdem do centrum, ta oferta może być idealnym wyborem. Popowice od lat należą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w Jeleniej Górze przy ul. Broniewskiego. Dom posadowiony na działce o powierzchni 474m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Lokal mieszkalny położony na I Piętrze składający się z Przedpokoju, kuchni, łazienki, 2 Pokoi, balkonu i przynależnej Piwnicy o powierzchni 5,70 m2. Wszystkie media, co własne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u Nas nie szukaj dalej:) Piękny apartament, w pełni wykończony, gotowy do przyjmowania gości! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46 000 m² 21,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa duża działka o powierzchni 46 000 m2 z dala od ruchu samochodowego i gęstej zabudowy z pięknym widokiem na Góry Izerskie. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34,42 m² 14 497,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka typu studio, zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu przy ulicy Nyskiej (tarnogaj). Nieruchomość o powierzchni 34,42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł84,40 m² 9 229,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kiełczówku. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł70 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem Wrocław, ul. Żeglarska (boczna ul. Hallera). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m położone na 1. piętrze w budynku dwulokalowym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł375 m² 10 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu wyjątkową posiadłość położoną na dużej, zagospodarowanej działce, bezpośrednio przy lesie, z pięknymi widokami na góry.