dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

4 300 000 zł3 219 m² 1 335,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykle piękny obiekt pełniący funkcję ekskluzywnej agroturystyki oraz stadniny koni. Cały budynek stylizowany na zabytkową chatę ze wspaniale odrestaurowanymi belkami konstrukcyjnymi, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 494 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości ,mały Domek' zapraszają do zapoznania się z oferta ładnej dziąki budowlanej w spokojnej okolicy. Działk alekko nachylona ,prostokatna w drugiej lini zabudowy , uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41 m² 4 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | mpzp | pozwolenie na budowę | Krzeczyn, gm. Oleśnica nieruchomość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł71,40 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem + garaż dwustanowiskowy+ pomieszczenie gospodarcze w Ścinawie. Nieruchomość o pow. 71,4 m2, składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| celina, obok Minkowic Oławskich, gm. Jelcz-Laskowice, działka na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Działka tuż przy lesie, piękne tereny zielone. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

578 300 zł9 568 m² 60,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano - rolne Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlano - rolnych zlokalizowanych w drugiej lini zabudowy w miejscowości Duchowo na granicy z Miliczem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Nowo powstająca inwestycja, kilka kilometrów od Wrocławia Deweloperskie bliźniaki, na starannie zaplanowanym osiedlu z prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do zakupu budynek wolnostojący z 2012 roku o powierzchni 240 m położony na działce o powierzchni ok. 6600 m w Zakrzycach, gmina Miękinia. Nieruchomość graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73,90 m² 6 211 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Prezentujemy na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 73,90m2, składający się z trzech osobnych pomieszczeń, dużego holu, kuchni jako pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł51,20 m² 5 585,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Głogów, mieszkanie, wysoki parter, 2 pokoje, 51,20 m2, sprzedam 286 000 pln. Na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy (po termomodernizacji), na wysokim parterze, po kapitalnym remoncie ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta łączy ciszę, przestrzeń i rozsądną cenę. Na sprzedaż połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł94 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł8 400 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 8400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,11 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze kameralnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł62,11 m² 11 576,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach , w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych- parku Stabłowickiego, stawu Cegielnia i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,55 m² 8 201,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które jest wygodne, bezpieczne i położone w samym centrum wszystkiego? Prezentujemy ustawne 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze , które idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 359 m² 107,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza duża działka budowlana w sercu Ziemi Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4359 m2 położoną w spokojnej miejscowości Bożków,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 346 m² 95,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i malowniczym zakątku Jabłowa, w gminie Stare Bogaczowice. Działka budowlana o powierzchni 1346 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 963 zł89,99 m² 16 657 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom-pensjonat w sercu Cieplic, dzielnicy uzdrowiskowej Jeleniej Góry. Dom położony przy Parku Zdrojowym, blisko Term Cieplickich w otoczeniu sanatoriów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł209,96 m² 4 238,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom szeregowy skrajny z 3 garażami i dużym ogrodem - Wałbrzych, piaskowa Góra, tysiąclecia! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysokie, kamieniczne, 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń. Duży, narożny pokój z oryginalną cegłą na ścianie, kameralna sypialnia z antresolą, umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 245 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1245 m - Gilów k. Niemczy | 5 km od Dzierżoniowa | Atrakcyjna cena 107 000 zł Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gilów, w gminie Niemcza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł2 158 m² 1 158,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna przy ul. Księgarskiej we Wrocławiu idealna pod kameralne osiedle! -lokalizacja: wrocław, lipa Piotrowska, ul. Księgarska -powierzchnia: 2158 m Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: /dolnośląskie/wrocław/popowice południe/na Ostatnim Groszu opis: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Popowice Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł42,33 m² 2 598,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** nowa cena *** okazja inwestycyjna! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł69,23 m² 13 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzy pokoje, dwustronny rozkład, balkon i najlepsze 1 piętro w niskiej zabudowie dają ogromne pole do popisu: wygodne sypialnie, domowe biuro, przestrzeń dla rodziny albo sprytny układ pod.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 085 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje typu parking strzeżony, stacje ładowania, kort tenisowy, budowę sali treningowej. Polecamy działkę w Legnicy przy zbiegu ul. Chojnowskiej i Gładysza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje z balkonem w kamienicy - serce Śródmieścia - ul. Barlickiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki gruntu, położone w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - działka budowlana Z pozwoleniem na dom mikrus 2` - jelenia góra, ul. Przeskok wybuduj dom jednorodzinny Z własną działką W cenie mieszkania na zabobrzu! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 163 zł70,21 m² 11 111,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł31,22 m² 3 171,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł265 m² 2 603,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna Krośnice | 475 m działki | Potencjał pod mieszkania i usługi. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij