dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 175 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 957 500 zł163,65 m² 18 072,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana na wrocławskich Krzykach, przy ul. Pabianickiej. Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Ekonomicznego to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł127,70 m² 2 184,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania! Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny na pierwszym piętrze w budynku posadowionym tuż przy rzece Bystrzyca. Teren niezalewowy! W skład mieszkania wchodzą: kuchnia, 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Staniszów, urokliwa okolica blisko Jeleniej Góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1505 m położona na nowo powstającym osiedlu w malowniczym Staniszowie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,99 m² 2 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 40,99m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł154,27 m² 6 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

5 pokoi | duża działka Z ogrodem | garaż | zielona okolica bliźniak na sprzedaż W wałbrzychu - poniatów | podwyższony stan deweloperski | zielona okolica Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun Oferty Magdalena Kowalczuk Tel.   Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1 190 mkw. w miejscowości Żurawiniec, graniczącą.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł48,50 m² 8 783,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny, dopracowany styl z perfekcyjną funkcjonalnością i niezrównanym komfortem? Oto oferta, która spełnia wszystkie te oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

10 780 000 zł38 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. Zjazd bezpośrednio Z ulicy, media - prąd w pobliżu -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 840 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chróstnik 18,4 ara - działka budowlana Położona w spokojnej części miejscowości, w pobliżu osiedla nowych domów. Media przy działce ( woda i kanalizacja oraz prąd i gaz ). Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,60 m² 11 994,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Grunwald 2 pok/ blok /m.miejskie/40m2 Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urocze działki z wz u podnóża Sokolika i Krzyżnej Góry | Trzcińsko Rudawy Janowickie Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej części Rudaw Janowickich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 692 zł60,90 m² 9 896,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z ogrodem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł88,33 m² 10 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1903

Piastowska | 7 pokoi | gotowa inwestycja| roi 9,09% gotowiec inwestycyjny! roi 9,09%! Dochód netto z najmu przed opodatkowaniem to 7050 zł miesięcznie! To przestronne wnętrze o powierzchni 88,33.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

797 226 zł89,50 m² 8 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 73,14 m + piwnica | Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł7 063 m² 247,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży działki nr 335/2 obręb Kartuzy o pow. 0,7063 ha zlokalizowanej przy ul. Wrocławskiej 96.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 224 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 275 o powierzchni 1224 m , położoną w miejscowości Drogosław przy osiedlu domków jednorodzinnych Orkana 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 293 zł41 m² 12 543,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Jaszowicach, gmina Kobierzyce Lokalizacja: jaszowice, ul. Polna Na sprzedaż trzy działki budowlane ujęte w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł42,50 m² 7 247,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | 42,5 m2 | 1 piętro | Ścinawa, ul. Sportowa - gotowe do zamieszkania od zaraz - pełne wyposażenie w cenie - świeżo po generalnym remoncie (2025) - niski próg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 31 500 m , położona w malowniczej wsi Bierkowice. Nieruchomość zachwyca swoim położeniem na południowym stoku oraz naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 9600 m | Chwałów | klasa III | narożna | blisko zbiornika Mietkowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna położona w miejscowości Chwałów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł670 m² 10 446,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Karpacz, obiekt apartamentowy, sprzedaż. Prestiżowy apartamentowiec W prestiżowej dzielnicy karpacza kompletnie wyposażony, gotowy do przejęcia wraz Z marką własną I prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej nr 22/18 o powierzchni 1100 m2, położonej przy ul. Wesołej w Wilkszynie, gm. Miękinia, w odległości tylko 2,8 km.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 089 m² 459,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

491 900 zł32,60 m² 15 088,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z antresolą. Bez pcc - oszczędzasz 2 %. Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł220 m² 11 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 979 m²

Dom dwulokalowy z widokiem na Śnieżne Kotły, działka o powierzchni 4979 m2. Gotowa Inwestycja!, w Wojcieszycach. Szukasz nieruchomości, która zapewni komfort dwóm rodzinom, a może.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, minkowice Oławskie, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Polecam Państwu działkę/ działki.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wysokiej klasy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Suwalska 32 | Wrocław Maślice Gotowiec inwestycyjny | Świetne dla pary lub singla Na sprzedaż nowoczesne, wyjątkowo zadbane 2-pokojowe.