dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 140 000 zł103 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa oferta mieszkaniowo-inwestycyjna- dwa mieszkania w jednej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkania: trzypokojowe i dwupokojowe, wrocław - Maślice. Zamieszkaj w mieszkaniu 3-pokojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł457,11 m² 3 281,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 192 m²

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 8192 mkw., położona koło Jeleniej Góry, we wsi Wojcieszyce, w powiecie karkonoskim, w gminie Stara Kamienica. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł313,80 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł69,38 m² 8 358,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym Osiedlu Arkadia w Komorowie, niedaleko Świdnicy. Mieszkanie dwustronne, jasne i bardzo ciepłe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuję duży, poniemiecki dom na sprzedaż z XVIII w. Kiedyś ten zabytkowy budynek pełnił funkcję Karczmy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł280 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:213 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Zgorzelcu przy ul. Ogrodowej. Dom: przedmiotem oferty sprzedaży jest lewy segment przestronnego, 7.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate przestawia ofertę wolnostojącego domu położonego w Krzewiu Wielkim, w gminie Gryfów Śląski. Dom i działki: dom został wzniesiony metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł67,06 m² 11 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na nowoczesnym osiedlu Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67,06 m z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Wolnostojący Dom z Dwustanowiskowym Garażem - Kozia Górka - zobacz film Zobacz Film Ten dom to nie tylko budynek - to styl życia. Dla tych, którzy mają dość kompromisów i szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże, klimatyzowane, trzypokojowe, dwie Piwnice, super Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,00.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,50 m² 10 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo Ładna Kawalerka, ogrzewanie Miejskie, balkon - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome oferuję dom w miejscowości Rybnica. Idealne miejsce pod inwestycję, np. wiejski domek na wynajem, bazę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak z Garażem i Ogrodem | Kamieniec Wrocławski Cena: 1 199 000 zł Lokalizacja: kamieniec Wrocławski, dolnośląskie Powierzchnia użytkowa: 150 m Liczba pokoi: 4 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 251 zł96,10 m² 8 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

! twój Nowy Dom w Otulinie Starodrzewu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drugiego etapu prestiżowej inwestycji. To unikalny projekt, który łączy w sobie kameralność zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja Prywatna Oaza z Widokiem na Jezioro Mietkowskie - Borzygniew. Działka, która czeka na Twój wymarzony dom! zalety Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Remont dachu wykonany w 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w apartamentowcu z 2022 roku. Wyposażona w nowe meble oraz sprzęt agd, w tym lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł350 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

****oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej **** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż budynek gospodarczy w Czernicy - 12 km od centrum Jeleniej Góry czyli tylko 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł360 m² 4 997,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Nowa cena 1799000 Jedyny w swoim rodzaju dom u podnóża Ślęży. Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 283m2, położony na w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,73 m² 8 346,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na 1 piętrze. Ul. Weigla to kameralna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 15 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- spokojna okolica! - Osobna kuchnia z oknem! - Balkon! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę o metrażu 26,8 m2 zlokalizowaną na Grabiszynie przy ul. Bzowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł82,10 m² 10 097,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 82,1 m , położone na 3. piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego bloku z lat 70-tych w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 800 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz z prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży klimatyczne siedlisko położone w malowniczej Rybnicy, w otoczeniu pól i łąk, zaledwie kilka minut od Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł282 m² 3 439,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o całkowitej powierzchni około 282 m , położony w Bogatyni przy ul. Matejki. Nieruchomość wyróżnia się bardzo praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł44,03 m² 2 929,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 129 000 zł jeszcze lepsza okazja inwestycyjna. Mieszkanie, które przy odpowiednim remoncie może znacząco zyskać na wartości lub stać się stabilnym źródłem dochodu z wynajmu. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Dobra gm. Dobroszyce | wz | media | od 1000 m Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dobra, gmina Dobroszyce. Nieruchomości z decyzją o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł240 m² 4 529,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do relaksu i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół? Ta nieruchomość przy ul. Rybnej w Strzegomiu to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł180 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Promocyjna cena! Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 378 000 zł Marzysz o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł137,06 m² 6 931,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w Legnicy Twój wymarzony dom czeka na Ciebie! Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia nowoczesnego, przestronnego i w.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,30 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.30 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 499 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł206 m² 2 669,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nie zwlekaj takie oferty nie są długo w sieci! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży hali produkcyjno- magazynowej. Idealne miejsce na otwarcie własnego biznesu!.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,70 m² 11 472,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zagony we Wrocławiu z tarasem od strony zachodniej w 3-piętrowym budynku bez windy. Zalety mieszkania: gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł9 091 m² 251,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 091 m²

Działka z potencjałem. 9091m2 (0,9ha) Własność prywatna, sprzedaż bez pośredników. Teren o przeznaczeniu usługowym, dotychczas użytkowany jako lakiernia proszkowa (w trakcie likwidacji).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie 79,14 m w centrum Prusic | ul. Powstańców Śląskich Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,14 m , zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,10 m² 9 959,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 49,10 m2 , położonego na pierwszym piętrze w nowym budynku przy ul. Oławskiej w Jelcz-Laskowice. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej / dom dwulokalowy / położonego w Chrząstawie Małej przy ul. Orzechowej. Dom wybudowany według projektu "dom w Klematisach 10 ".

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 372 m² 130,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kaszowo - Spokojna wieś w Dolinie Baryczy! Działka 4 km od Milicza! Godzina drogi od Wrocławia! Spokojna Okolica! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1372 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaszowo - Spokojna wieś w Dolinie Baryczy! Działki 4 km od Milicza! Godzina drogi od Wrocławia! Spokojna Okolica! Na sprzedaż oferuje Państwu 7 działek budowlanych o powierzchniach ok. 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 000 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawonia ul. Topolowa. Działka 3000 m2! W pobliżu lasu! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości zawonia przy ulicy Topolowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 396 m² 166,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#działkabudowlana #działkausługowa #trzebnica Na sprzedaż oferuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 2400 m2 składającą się z dwóch działek o numerach: 266/93, 266/94.

Szczegóły ogłoszenia

379 060 zł3 446 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#działka #trzebnica #dolinabaryczy #działkaprzylesie Nieruchomości Apartament Piotr Świętek tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Komorowo, gmina.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij