dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

1 500 000 zł5 321 m² 281,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, działka / grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, oferta dla deweloperów I osób fizycznych. Warunki zabudowy Z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 092 zł37,98 m² 13 799,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł28 600 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży bardzo dużą, atrakcyjną działkę rolno - budowlaną o powierzchni 2,86 ha, w miejscowości Osła gmina Gromadka. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,20 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

61,20 m | 17,20 m piwnica | 3,2 m wysokości | Miejskie co * Oleśnica ul. 11 Listopada * Cena: 399 000 zł * II piętro | kamienica * 61,20 m + 17,20 m piwnica * Strych suszarnia *.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1383 m2 w miejscowości Wykroty koło Bolesławca. Opis nieruchomości : Działka lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze, IV-piętrowego bloku na spokojnym osiedlu w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 900 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 99arów u podnóża Karpacza oznaczoną symbolem Uz w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,19 m² 12 834,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

2 439 000 zł11 765 m² 207,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 11765 m kw. położoną w bezpośrednim sąsiedztwie A-4, w odległości ok. 3 km od zjazdu. Aktualne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie: na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim Lokalizacja: blisko centrum, plac Piastowski, uzdrowisko Sanatorium, park Opis inwestycji: inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł85,21 m² 11 911,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń jak dom, ale bez konieczności wyprowadzki poza miasto? Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82,35 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,65 m² 12 189,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, bez dodatkowych nakładów. Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem. Położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 693 040 zł33 663 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja pod bazę transportową, usługi motoryzacyjne, logistykę lub działalność komercyjną. Cena za m2 - 80 zł brutto w tym podatek 23% Lokalizacja Wykroty, gmina Nowogrodziec jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł158,60 m² 6 242,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, zielonej okolicy w Bielanach Wrocławskich - zaledwie 10 minut od granic Wrocławia. Inwestycja obejmuje cztery domy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół kamienicy Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 956 m² 77,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Lubin Buczynka nieruchomość: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,56 a, położona w miejscowości Buczynka, w spokojnej i zielonej okolicy. Duża powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w Bystrzycy Kłodzkiej. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 824 zł31,30 m² 17 150,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,26 m² 5 075,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polkowice, lokal handlowy 49,26 m2, 250 000 zł sprzedam. Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni zabudowy 49,26 m2 położony w miejscowości Polkowice. Dostępny: od zaraz. Rolety na witrynach.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł406 m² 3 938,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Jeleniej Górze, składająca się z dwóch budynków posadowionych na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 2560 m . Budynek I W.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł131 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przytulny, starannie wykończony (rok budowy 2003) dom wolnostojący w malowniczej Krzyżowej na Dolnym Śląsku. Posadowiony na 36 ar działce (dodatkowo w cenie nieruchomości 33 arowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł199,61 m² 4 258,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:643 m²

3-kondygnacyjny dom w kameralnej dzielnicy Kudowy-Zdroju. Parter: 3 pokoje z łazienkami, każdy z niezależnym wejściem z ogrodu, garaż, kotłownia, pralnia. I piętro: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 620 zł66,44 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

255 600 zł3 195 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży malownicza działka położona w pobliżu Sokołowska w strefie ciszy A.Wokół nieliczna zabudowa,piękne tereny spacerowe,blisko las , kilka km do granicy czeskiej. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł65,30 m² 3 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na I piętrze w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Głównej. Powierzchnia 65,3 m2. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,10 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, ul. Włókniarzy | 51,10 m | parter | ogródek | budynek z 2020 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Kupujesz bez prowizji a ja prowadzę Cię przez cały proces jak własnego klienta! Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, spokój i świetną jakość życia ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z ogrodem i garażem! Jelenia Góra! Cena do negocjacji! Przedmiotowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 404 m² 78,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działki położone w urokliwej miejscowości Święcko. Święcko wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

widok na basen | inwestycja | balkon |własna sauna Oferujemy Państwu komfortowy apartament inwestycyjny zarządzany przez operatora w butikowym aparthotelu Five Seasons w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia